Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

20 maja 2009, 18:42

iw_rybka to świetna wiadomość z tymi przeciwciałami anty Rh :-D mam nadzieję, że już nic się nie zmieni i zniknie jeden powód do zmartwień.

Ja też ostatnio mam fazę owocową - szczególnie na jabłka. Ale mięskiem nie pogardzę, zwłaszcza dobrze przyprawionym. Za to twarożki, jogurty itp mogłyby dla mnie nie istnieć :ico_wstydzioch: Najgorsze są śniadanka - bo od początku ciąży mogę na nie zjeść tylko bigos mojej mamy (bardzo kwaśny), inaczej cały dzień gorzej się czuję. Wszyscy się ze mnie śmieją, że moje maleństwo jak się urodzi na kapustę nie spojrzy nawet :ico_haha_01:

Poza tym dziś cały dzień łapały mnie jakieś drobne skurcze i lekko pobolewał brzuszek - mam nadzieję, że to nic poważnego - póki co jestem twarda no spy nie biorę :-)

Miłego wieczorku.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 maja 2009, 19:41

Shiva, to kup sobie magnez z witamina B,on dziala na macicie rozkurczajaco. Mi moj lekarz dzis odstawil leki i pytal, czy biore No-spe tak jak kazal,3 razy dziennie :ico_szoking: A ja mu na to uczciwie,ze nie :ico_wstydzioch: tylko doraznie :ico_wstydzioch: - a on na to,ze bardzo dobrze i jak cos to brac magnez :ico_szoking:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

20 maja 2009, 20:05

rybka to super wiadomość że przeciwciał nie ma!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

shiva to ja z Dominiką jadłam tonami cebule i moja mała bardzo lubi cebule :ico_haha_01: więc ja bym to raczej tłumaczyła tak, że musisz wejść w wprawe w robieniu bigosu bo twoje dziecie pewnie będzie go uwielbiać :-D no i kapuche ogólnie ;-)

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

20 maja 2009, 20:30

mikusia, dzieki :ico_wstydzioch:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

21 maja 2009, 08:21

dziewczyny strasznie się stresuje wizytą :ico_szoking: mam jakieś schizy że serduszko nie będzie biło albo coś :(

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 maja 2009, 16:28

mikusia, ty wez sie w garsc kobieto :ico_nienie: Dlaczego serduszko mialo by nie bic :ico_olaboga: Wszystko bedzie dobrze,zobaczysz :ico_brawa_01:

Ja teraz mialam robione USG dwa dni i w szoku bylam,dzidzius moj ma 2 cm i juz slyszalam jego serduszko,ginekolog ma taki sprzet,ze dal mi posluchac.

Mikusia bedzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

21 maja 2009, 16:59

mikusia, ja mam tak samo co wizyta to stes ze z dzidzia cos nie tak a tym bardziej ze teraz mam na 11 czerwca i sie nie moge doczekac, wezme meza i syna ze soba niech tez popatrza, ja sie naczytalam ze najgorsze i najniebezpieczniejsze pierwsze 10 tyg i chyba dopiero jak to przemine to mi przejdzie martwienie sie :ico_wstydzioch: przynajmniej mam taka nadzieje, juz bym z checia kupowala ciuszki i ogolnie wszystko no ale za wczesnie :ico_zly: w sumie nie mam nic bo po pierwszym stwierdzilam ze wiecej nie bede miala :-D no ale zmadrzalam z czasem, studia skonczylam w spokoju teraz jestem w trakcie robienia prawo jazdy mam zamiar skonczyc do porodu :ico_wstydzioch: najbardziej boje sie egzaminu ale jeszcze mam czas moze na lipiec sie zdecyduje bo babka cos o czerwcu wspominala ale ja wiem ze jeszcze dla mnie za wszesnie i sie boje :ico_haha_01:
Ja mam straszne zachcianki na arbuzy, jem codziennie, musze jutro dokupic w biedronce bo zaraz promocja sie skonczy a zachcianka nie wiem :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

21 maja 2009, 17:37

anetka607, to w Biedronce promocja na arbuza jest ???? Musze meza wyslac :-D

No i patrzac na Twoj suwaczek to zostalo ci jeszcze 3 dni martwienia :-D :-D :-D

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

21 maja 2009, 22:24

Witam po wizycie..
z dzidziusiem wszystko w porządku :-) ślicznie rośnie, odpowiednio do ciąży więc wg USG termin wyszedł na 21.12 a wg OM na 20.12 ;-)
Serduszko ślicznie bije, wszystko w porządku.

Ale mam straszne wyniki badań... i bardzo dużo bakterii w moczu.
Dostałam leki :(
Co 2 tygodnie musze robić badania krwi bo niestety moje płytki krwi lecą szybko w dół i jeśli za 2 tygodnie będą niższe to dostane skierowanie do hematologa :(
w 3 tygodnie spadły mi płytki ze 140 na 120... (norma to 140-440)

Poza tym mam zbyt szybki puls i musze brać magnez przez te 2 tyg..

Tak więc pomimo że z dzidzią jest wszystko w porządku, to nie jestem do końca taka szczęśliwa, bo wystraszyłam się moimi badaniami :( bo jeśli coś się stanie dzidzi?? :(


a wogóle to dzidzia tak fajnie machała rączkami :D cudny widok :D
wzięłam też Rafała i Dominiśke i nie mogli oczu oderwać od monitora :D

i przedstawiam moje 2,5cm maleństwo ;-)

zdjęcie okropne :roll: nic na nim nie widać :ico_noniewiem:



na zdjęciu z prawej strony widać głowę z wielkim uchem :ico_haha_01:
z lewej strony było widać na usg nóżki, a u góry rączki.. no ale tego tu nie widać wogóle :(



a poza tym to już przybyło mi 4kg :ico_noniewiem:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

22 maja 2009, 09:50

mikusia, pulsem sie nie przejmuj ja tylko ide do lekarza to mam wysokie od razu widac ze sie denerwuje, a wyniki miejmy nadzieje ze sie poprawia, moze to chwilowy spadek

iw_rybka, a ja pojechalam rano po arbuza a wrocilam z truskawkami i reklamowka warzyw :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość