Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 maja 2009, 10:34

Hej Kochane!!!

Yvone, super, ze tak gładko poszlo i tyle pochwał. :ico_brawa_01: Teraz trzymamy kciuki za druga recenzję. :ico_oczko:

Anitko, trzymam kciuki za samochod sluzbowy :ico_haha_01: A nocnikiem sie nie przejmuj. Szymtas robil juz ładnie siku na nocnik rano, a dzis siedzial przez 3 minuty a na sam moment sikania wstal i narobil obok nocnika. :ico_olaboga: I sie zdziwil "oooooo" :-D

Janiolku, zycze Lence duzo zdrowka. Oby wszystko Wam sie ułożylo. :ico_buziaczki_big:

My dzis śmigamy na weekend do moich rodzicow, jutro biore sobie urlop. :-D Bardzo sie ciesze bo ostatnio mam malo czasu dla Szymka, a o sobie nie wspomne. :ico_noniewiem: Musze sie ogarnac troszke :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 maja 2009, 09:53

Anitko ja tez bylam w szoku odnosnie Amelki :ico_oczko: bardzo w nia powatpiewalam :ico_oczko:

My bylismy wczoraj na basenie, fajnie bylo,moj maz sie smial ze wyplul cale pluca zeby Amelce nadmuchac pontonik a potem w koncu go zapomnielismy zabrac :-D
Amelka po drzemce byla taka nieznosna ze szok, ledwo ja ubralismy a na basenie uradowana i szczesliwa, chodzila sobie, pluskala sie i chlapala, ale byla radosc, raz nam zanurkowala, niechcaco ale zaraz sie smiala :-D fajnie bylo, ja poplywalam a dzis mnie boli kolo krzyza, nie wiem czemu ale zawsze po basenie mnie boli, moze pracuja miesnie ktore nie sa zawsze uzywane, nie wiem :ico_noniewiem:
ale w nocy Amelka cos zaczela mi goraczkowac, wogole po basenie troche pojadla, potem batonika, i cos chyba za duzo wsadzila i jak nam sie zerzygala, ale ja mowie ze moze dlatego ze sie nalykala wody a wieczorem miala troche goraczke, dalam jej syropek, potem w nocy ja nie spalam, nasluchiwala ona biedna taka niespokojna, ale kolo 1 w nocy dalam jej nurofen i po jakims czasie goraczka spadla, wiec nie wiem, ani jej nie zawialo, poza tym na dworze bylo cieplo, a ona wyszla z basenu w czpeczce z daszkiem i kapturze, no sama nie wiem :ico_noniewiem:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

22 maja 2009, 13:45

Witajcie:)
Karolko moze rzeczywiscie od chlorowanej wody a moze rozwijalo sie cos wczesniej jak piszesz ze byla marudna przed. Zycze zdrowka.
Wisienko milego wekendu.
a u nas pogoda sie zepsula :ico_placzek: mam nadzieje ze jutro sie troche przejasni bo planujemy grila u znajomych. wczoraj w nocy byla u nas burza Kacper myslalam ze mi na glowe wskoczy ze strachu pierwszy raz tak sie bal nigdy nie zwracal uwagi na to co sie dzieje za oknem.
ale tu u nas pusto ostatnio. Agi dawno nie bylo. Ciekawe jak kasie.
milego wekendu.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

22 maja 2009, 14:15

Mam nadzieję, ze z Amelką już lepiej. Może rzeczywiście coś wcześniej się kluło.
Anitko u was góry to i burze inne. Mocniejsze. Amelka też ostatnio zwracała uwagę na grzmienie.
A u nas jak nie urok, to przemarsz wojsk. Teściową wczoraj karetka zabrała do szpitala. Miała wszelkie objawy zawału, ale to nie zawał. wczoraj miała robioną koronografię i też nic. Podejrzewają zator, ale nic na pewno. Dzisiaj nie dojedziemy do nich. Marcin do późna pracuje, ale jutro jedziemy. Martwię się o nią. Ma swoje za uszami jak każdy z nas, ale to dobra kobieta i mama mojego M. A on też taki rozkojarzony dzisiaj przez to wszystko. A musi jeszcze pojeździć do klientów. Och to wszystko czasem mnie przeraża.
Najgorzej, ze z teść niewiele powiedział, do niej się nie mogłam dodzwonić, bo chyba na badaniach i tak nic nie wiemy.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

22 maja 2009, 17:44

wiecie co mam wrazenie ze ona naziebla bo wola siku bez przerwy a nic nie robi, czy to mozliwe i co wtedy robic? sa jakies metody domowe czy jak? poki co lecze ja nurofenem na goraczke, poza tym nic nie ma, nawet je tylko mniej, ale kataru nie ma tylko tak jakby naziebla, chyba obciazona genetycznie po mnie bo ja mam to bardzo czesto... zalozylam jej pieluche ale i tak wola, ubralam ja w cieple spodenki i skarpety bo moze naziebla od podlogi, poradzcie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 maja 2009, 18:58

hej Dziewczyny!

Yvone mam nadzieję że z teściwą będzie wszytsko ok!!!!Jak bedziesz cos wiecej wiedziała to daj znać! Wszystko bedzie dobrze!!!! :ico_pocieszyciel:

Karolina mozliwe że Ami ma cś z pęcherzem.Najlepiej iść do lekarza, wtedy bedziesz spokojniesza!!!Wszytsko będzie dobrze!!!U dzieci nagle sie zaczyna chorubsko ale i szybko kończy!!!

Anita u nas też pada i właśnie jakies oberwanie chmury jest, ciemno jak w d... :ico_olaboga: Nelka tez się boi burzy, a Ona rzadko się boi czegokolwiek.... :ico_oczko: Trzymam kciuki za samochód służbowy!!!!

Ula miłego odpoczynku!!!noi świetnie spedzonego czasu z rodzinką :ico_brawa_01:


Janiołku mam nadzje że wsztsko ze zdrówkiem bedzie dobrze!!!

Mnie dzis Nelka wykańcza już psychicznie. Nie moge się doczekać az wywioze ją na trochę do mamy i wreszcie odpoczne , zatęsknię i bedzie dobrze... :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-05-23, 10:08 ]
ulala ale dzis wieje :ico_olaboga:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

23 maja 2009, 13:08

Witajcie.
Karolinko ja tez mysle ze to pecherz idz z nia do lekarza zlap mocz. ja sie do konca nie znam ale sama tego nie wyleczysz.
Yvon trzymam kciuki aby nie bylo to cos ciezkiego.
Martunia fajnie ze mozesz wywiesc :ico_oczko: moj nie chce zostawac sam nigdzie ale tez nie przywwyczajony a tez co innego ze moja mama sie nie garnie a ja sie prosic nie bede...
Pogoda fatalna u nas tez wieje a ja mam mieso na grila naszykowane... my tak zawsze jak Rysiek w domu i mogli bysmy cos fajnego porobic to zimno albo pada.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

23 maja 2009, 15:38

Anita racja w weekend to zwykle pogoda do bani, a od poniedziałku znowu poprawa...a mnie gardło boli i zasmarkana jestem :ico_chory: :ico_olaboga: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

23 maja 2009, 21:56

no a ja wam powiem dowcip - pralam sobie rzeczy az tu....pralka sie zepsula. Jutro jeansy i inne ciemne do babci musze zawiesc do prania....no jakas zaraze roznosze

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

24 maja 2009, 14:53

Janiołku Ty zaklinaczko pralek!!!!!! :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość