Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 cze 2009, 18:41

My wrocilismy niedawno... ledwo dycham :ico_sorki: :ico_sorki:
najadlam sie jak swinia :ico_oczko: obiad sałatki, placki ciasteczka i teraz mi niedobrze :ico_oczko:

Boli mnie brzuch dzis
nie wiem dlaczego ale jak mała sie rusza to dosłownie oczy mi wychodza tak boli mnie cos w podbrzuszu - chyba na cos uciska albo nie wiem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 cze 2009, 18:49

ramonka, pewnie mała na coś uciska mój wczoraj robił "wkrętki" czyli jeżeli za dużo stoję, robię coś to mały pcha główkę w dół:)
A ja miałam mieć wizytę koleżanki ale w ostatnim czasie odwołała no cóż i tak bywa ale ciasto zrobione, pyszne, szybkie i będzie do kawki dla domowników:)

A ostatnio myślę sobie o tym by zrobić własną pizzę, mamy z mężem dobry przepis po którym czuję się dobrze a nie jak po zamówionej:) jedyna okazja by się teraz tego najeść bo później to raczej nie będzie służyć maluszkowi

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 cze 2009, 18:54

5thelement, to szkoda ze nie przyszła :ico_noniewiem:
Ja pizze tez wole robiona przez siebie niz zamawiana, zwlaszcza ze po tej miałam straszna zgage :ico_olaboga:

Ja tez mam czasem takie wrazenie ze Klusia wypada jak za duzo pochodze :ico_oczko: ale dzis to jest nie do zniesienia... ja latam do wc i sprawdzam czy czasem czop nie wypadł :ico_oczko: juz obsesje mam :-D

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

07 cze 2009, 18:58

ramonka, jak u mnie bedzie 6 rano, to w Polsce 1 popoludniu, podobno bede miala 2 godziny przygotowan, a okolo godziny 8 rano ciecie, cesarka doslownie trwa pol godziny, wiec szybko to pojdzie. Ale wiecei co zaczynam sie bac, tego znieczulenia w kregoslup, dochodzenia do siebie po operacji i tego zeby z dzieckiem bylo wszystko dobrze. Czyma blizej tym bardziej sie boje.

5thelement, Gdzie bedziesz rodzic?? Ja sie urodzilam w 1.
A ja miałam mieć wizytę koleżanki ale w ostatnim czasie odwołała no cóż i tak bywa ale ciasto zrobione, pyszne, szybkie i będzie do kawki dla domowników:)
A jakie ciasto robilas??

A ja jak szalona juz od piatku sprzatam, to znaczy razem z mezem, w piatek kurze, wczoraj wykladziny maz wypral, a dzisiaj lazienki. Jeszcze musze butelki pomyc i wysterylizowac. Bo sie jeszcze nie wyrobie do srody.

Awatar użytkownika
5thelement
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 275
Rejestracja: 27 kwie 2009, 11:09

07 cze 2009, 19:01

ramonka no to faktycznie wpadasz w obsesję ale chyba ja też bym tak reagowała może skarbie postaraj się położyć z nogami do góry i puścić relaksująca muzykę:) mi to pomaga i koniecznie oddychaj spokojnie - byłaś na szkolę rodzenia więc tam pewnie od tego zaczęli naukę:) będzie dobrze

[ Dodano: 2009-06-07, 19:05 ]
Ilka79, a dzisiaj zrobiłam ekspresowe ciasto z truskawkami super wyszło więc będą się cieszyć:)
Wiem, że po tym znieczuleniu za żadne skarby nie wolno ci ruszyć głową bo później będziesz cierpieć przez 2 tygodnie z mocnego bólu:) i nie martw z dzidzią będzie na pewno ok:) super że będziesz miała już swoje maleństwo przy sobie

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 19:09

dobry wieczor brzuchatki :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ilka79, pomysl sobie,ze niektore kobiety placa,zeby miec cesarke i nie rodzic naturalnie :ico_oczko: A zwlascza wiele bym dala,zeby mi ktos co do dnia i godziny okreslil tremin porodu :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 cze 2009, 19:12

jak u mnie bedzie 6 rano, to w Polsce 1 popoludniu,
aaa bo ja policzyłam w 2 strone :ico_puknij: :ico_puknij:
no to faktycznie wpadasz w obsesję ale chyba ja też bym tak reagowała może skarbie postaraj się położyć z nogami do góry i puścić relaksująca muzykę:)
samej mi sie z siebie chce smiac, to tak jak na poczatku jak plamiłam, ciagle latałam do wc i sprawdzałam czy wszystko ok, czy nie ma krwi :ico_sorki: :ico_sorki:
teraz sluzu mam tyle co nigdy w zyciu i za kazdym razem mam nadzieje ze to jednak czop :ico_oczko:
Wiem, że po tym znieczuleniu za żadne skarby nie wolno ci ruszyć głową bo później będziesz cierpieć przez 2 tygodnie z mocnego bólu:)
kurcze moj kolega co pracuje w szpitalu (innym niz ja rodzic bede) mowil mi ze nie powinno sie 12 h ruszac
a u mnie w szpitalu juz ponoc po 6 godzinach mozna wstac - tak to pieknie ida na łatwizne :ico_zly:

[ Dodano: 2009-06-07, 19:13 ]
A zwlascza wiele bym dala,zeby mi ktos co do dnia i godziny okreslil tremin porodu
hej :ico_oczko:
ja wlasnie nie chciałabym :ico_szoking: :ico_szoking: zawału dostałabym idac do szpitala na zaplanowany porod, a tak jak wezmie z nienacka to nie ma wyjscia :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 19:16

e tam,ja ci mowie z Jedrusiem myslalam,ze oszaleje :ico_zly: Maz tylko z torbami w ta i spowrotem jezdzil :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 cze 2009, 19:27

z Jedrusiem myslalam,ze oszaleje
czemu? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

07 cze 2009, 19:54

bo mialam przeciwciala anty Rh i lezalam w szpitalu,ja mam plus maz ma minus i synek wzial plus meza i stwierdzili w 36 tygodniu,ze beda wywolywac,poki przeciwciala nie narosly tak niebezpiecznie,zeby zaszkodzic synkowi - no i maz wolne z pacy bral,bo wiadomo porod rodzinny itp,przyjechal z calym majdanem a oni zmienili zdanie :ico_olaboga: Wypisali mnie do domu i kazali robic badani raz w tygodniu,potem znowu mi powiedzieli,ze beda wywolywac i nic.Potem powiedzieli,ze dziecko nisko,szyja miekka i rozwarcie na 1 cm,to pewnie niedlugo urodze :ico_olaboga: Jak mialam skurcze przepowiadajace ( nie wiedzialam,ze to te :ico_zly: ) latalismy do szpitala za kazdym razem,torby i wszystko ze soba :ico_puknij: Potem wypadl czop w 39 tygodniu i znowu gadka,ze tak jutro juz pewnie urodze i sie tak bujalam do 41 tygodnia iwreszcie wzieli i wywolali ale przyjeli mnie w niedziele a urodzilam w srode :ico_zly:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość