Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 kwie 2008, 09:19

laupina, Powiem Ci,ze ogladalam Coneco,leciutki ale faktycznie jest dosc sztywny,slaba amortyzacja,deltim x-lander widze po raz pierwszy.Ale chodzi mi wlasnie o tego typu wozek...
Dzieki za cieple slowa :ico_oczko:

Awatar użytkownika
laupina
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3921
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:39

10 kwie 2008, 13:40

Jagna30, właśnie ten coneco trochę sztywny,ale przy pompowanych kołach to chyba nie ma aż takiego znaczenia.bo one same są dobrymi amortyzatorami, mnie się podoba to,że jest taki lekki,ale wczoraj wyczytałam,że bardzo awaryjny i bądź tu mądra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

10 kwie 2008, 18:46

laupina pisze:Jagna30, właśnie ten coneco trochę sztywny,ale przy pompowanych kołach to chyba nie ma aż takiego znaczenia.bo one same są dobrymi amortyzatorami, mnie się podoba to,że jest taki lekki,ale wczoraj wyczytałam,że bardzo awaryjny i bądź tu mądra :ico_olaboga:


To mnie pocieszylas :ico_olaboga: :ico_olaboga: hahha...ale podoba mi sie ten wozek,cena tez jest mozliwa :ico_oczko: Jest jeszcze troche czasu byc moze cos nowego na rynek wejdzie :ico_oczko:


Co wy kobitki...slaba frekwencja :ico_zly:
Buziaki :-D

[ Dodano: 2008-04-10, 18:47 ]
laupina pisze:Jagna30, właśnie ten coneco trochę sztywny,ale przy pompowanych kołach to chyba nie ma aż takiego znaczenia.bo one same są dobrymi amortyzatorami, mnie się podoba to,że jest taki lekki,ale wczoraj wyczytałam,że bardzo awaryjny i bądź tu mądra :ico_olaboga:


[ Dodano: 2008-04-10, 18:50 ]
Upssssssssss.....sorki,ale moj komp wolno chodzi i czasem takie rzeczy wychodza :ico_zly:

[ Dodano: 2008-04-11, 09:10 ]
Witaski kochane :ico_ciezarowka: !!!

Widze,ze pustki nikt nie zaglada :ico_placzek:
Wpadne pozniej moze ktos sie odezwie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

13 kwie 2008, 22:22

Hej kobietki :-)
Dawno do Was nie zagladałam, a tu widzę, że dyskusja wre. :ico_brawa_01:
W piątek byliśmy z M. na USG i będziemy mieli SYNKA :-D :-D :-D :-D :ico_brawa_01:
Straszliwie się cieszymy, bo wszystko z nim w porządku, rozwija się prawidłowo a poza tym będziemy mieli parkę, więc szalenstwo na maksa.

Co do wózka głębokiego, to ja mam TAKO po córeczce z zeszłego roku i nie będę go wymieniać, ma duże pompowane koła i amortyzatory, poza tym solidną konstrukcję i jest dobrze osłonięty przed wiatrem i mrozem na zimowe miesiące. Waży co prawda 18 kg, ale mi aż tak bardzo to nie przeszkadza, bo wnoszę go jedynie na półpiętro a dzidziusia zabieram w nosidle.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 kwie 2008, 12:13

laupina, to coneco toledo jest całkiem fajny ale ciężkawy, natomiast x-lander wydaje się fajny.
Widzę, że nie tylko ja borykam się z problemem wózka - porażka. Byłam w sklepie z wózkami i o mały włos nie dostałam obłędu - tego jest ogrom, a nie wiadomo który wybrać.
Dziewczyny wypowiadajcie się na temat wózków :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ktoś mi powiedział, że dla kobiet które rodzą latem najlepszym wyjściem są głębsze spacerówki (bez gondoli) w których można maleństwo przypiąć pasami, ale nie wydaje mi się to dobry pomysł. Przecież we wrześniu może być już chłodno, no a w październiku na pewno, a dzidzia będzie jeszcze manieńka więc będzie potrzebować gondolki.

Bardzo mi się podoba wózek Bebe Comfort High Trek ale jego cena 3 w 1 powaliła mnie na kolana :ico_placzek:
Błagam o aktywność w tym temacie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-04-14, 12:17 ]
Jagna30, trzymam kciuki za wody :-)

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

14 kwie 2008, 12:52

sensibel, gratuluję ci syneczka, córeczka słodziutka :ico_brawa_01:

margarita83, sensibel, jeśli chodzi o wózki to ja jestem załamana w tym temacie. Troche się rozglądałam ale zupełnie nie wiem co mam kupić. Wiem że chciałabym 3 w 1 ale nie za drogi, pompowane koła i przekłądana rączka.

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 kwie 2008, 12:58

micia26 pisze:sensibel, gratuluję ci syneczka, córeczka słodziutka :ico_brawa_01:

margarita83, sensibel, jeśli chodzi o wózki to ja jestem załamana w tym temacie. Troche się rozglądałam ale zupełnie nie wiem co mam kupić. Wiem że chciałabym 3 w 1 ale nie za drogi, pompowane koła i przekłądana rączka.


Też bym chciała 3 w 1 ale ich ceny są kolosalne - sama nie wiem co wyjdzie taniej. Fotelik do samochodu można dokupić już od 150 zł.
Duże pompowane koła też mi się marzą:-)

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

14 kwie 2008, 13:08

margarita83, troche popatrzyłam po necie i najbardziej podobają mi się te xlander bo 3 w 1 nie są takie drogie np: ten poniżej kosztuje 1799 zł a sa i po 3500
więc uważam że to nie drogo ogólnie.

http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... cts_id=965

ale ja to musze w sklepie nażywko zobaczyć i kupić. Wózek ma pomopowane koła i jeszcze poąpeczke w zestawie :)

Poza tym nie polecam fotelików za 150 bo słyszałam że nie są bezpieczne i często niewygodne robione na zwykłej gąbce.

Teraz przeczytała że w tych xladerach jest mała gondola 74 centymentry a ja planuje wozić maluszka w gondoli do pół roczku żeby było mu cieplutko czyli jak się uda przez całą zime więc moze być trochę za mała a po co kupować coś na 3 miesiące. I znowu w kropce :ico_sorki:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

14 kwie 2008, 14:41

micia26, ja też chwilę poświęciłam na pooglądanie wózeczków w necie i wydaje mi się że najlepszy rozwiązaniem będzie spacerówka z wkładem gondoli typu :
http://www.tanimarket.pl/5332_Wozek_Gra ... _baza.html

Dziecko w gondoli faktycznie pojeździ do ok. 3 m-cy a z kolei kupować dużą gondolę a po pół roku spacerówkę to zupełnie bez sensu. Wózek do którego podałam linka naprawdę jest ciekawym rozwiązaniem dla kobiet rodzących w sierpniu tak jak my. Zresztą rozmawiałam z kobietą, która zajmuje się handlem wózkami i też mi taki poradziła.

Chyba jest za duży wybór i dlatego mamy taki problem :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
micia26
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 12 paź 2007, 12:41

14 kwie 2008, 16:36

margarita83, wózek bardzo fajny ale nie wiem jak koła. Ja jednak wolałbym gondole oddzielnie. Znalazłam wózek z wiekszą gondolą i wszystkie inne opcje też mi odpowiadają to jest IMPLAST Bolder 4. Oczywiście inny kolor niż na obrazku ja bym chciała ciemnozielony.

http://www.bobowozki.pl/product_info.ph ... ts_id=1203

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość