Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

23 cze 2009, 19:05

ehh Dziewczyny Wy macie chociaż jakieś doświadczenia w karmieniu, w porodzie, w opiece a ja nic zielona całkowicie :ico_szoking:

pamiętam jak na świecie pojawiła się moja siostra :ico_oczko: początkowo nie wiedziałam co się dzieje ale potem pomagalam się opiekować (jak umiałam najlepiej) i pomimo tych pierwszych dziecięcych zazdrości potem człowiek się cieszy, że ma brata lub siostrę, w każdym razie kogoś bliskiego :)

nie czułam się nigdy mnie lub więcej kochana :ico_brawa_01: będzie dobrze Wasze dzieciątka się zrzyją i będę kiedyś dla siebie opoką :) nie ma co się martwić każde z dzieci będzie Was ujmowało czymś innym (czymś na swoim etapie) a instynkt macierzyński podpowie co i jak :)

lilo

23 cze 2009, 19:13

w porodzie
To ma akurat oprócz plusów i minusy :ico_oczko: Kiedyś czytałam o babce która rodziła i z nią zapłakana dziewczyna na trakcie porodowym - pyta się jej ta pierwsza - "pierwsze i boi się pani??" a ona "nie, właśnie drugie i wiem że jest się czego bać bo pamiętam jak to boli" :ico_oczko:

iw_rybka normalnie nie wierzę - pierwszy raz słyszę żeby dzidzia tak szybko dała o sobie znać :ico_sorki: Mi coś tam czasem puka ale niestety to tylko skurcze jelit dalej :ico_oczko: Piotruś zapukał w 18. tyg, ciekawe czy ten maluch wcześniej, niby tak mówią...
Ostatnio zmieniony 23 cze 2009, 20:19 przez lilo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 cze 2009, 19:50

anusiek, my tez bylysmy pierwszy raz zielone,a u mnie w rodzinie same babki,wiec pierwszy raz w zyciu widzialam golego malego chlopca :ico_oczko: Pierwsza kupka=pol paczki chusteczek :ico_wstydzioch:

lilo, ja jutro zaczne 4 miesiac,wiec poczekaj jeszcze 2 tygodnie,to moze i Ty poczujesz. Synek moj tez szybko dal znac o sobie,kolezanki 2 z kwietniowek tez mi pisaly,ze czuly ruchy wlasnie na poczatku 4 miesiaca :ico_brawa_01: Czyli to nie bujda,a zreszta nawet gdyby ktos twierdzil,ze mi sie wydaje,to ja jestem pewna - wiem co czuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

lilo

23 cze 2009, 20:27

iw_rybka, przecież ja nie piszę że kłamiesz - po prostu pierwszy raz słysze że można tak wcześnie. Mi lekarz nie chciał uwierzyć że czułam w 18. - bo w pierwszej ciąży to za wcześnie niby.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 cze 2009, 20:50

przecież ja nie piszę że kłamiesz -
- a ja nawet tak nie pomyslalam :ico_nienie: Raczej mialam na mysli wlasnie powatpiewania lekarzy,zwlaszcza facetow :ico_puknij: Co oni o tym wiedza :ico_zly:

lilo

23 cze 2009, 20:53

Ja się już nie mogę doczekać - łatwiej by mi było znosić złe samopoczucie i wizyty w kibelku :ico_oczko:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

23 cze 2009, 21:08

hejka

ja tylko na chwile bo zmeczona jestem

moja jazda dzisiaj nie wypalila bo popsul sie samochod, dalismy rade dojechac tylko do serwisu :ico_noniewiem:
ehh Dziewczyny Wy macie chociaż jakieś doświadczenia w karmieniu, w porodzie, w opiece a ja nic zielona całkowicie :ico_szoking:
nie martw sie ja tez zielona :ico_haha_01: :ico_brawa_01:
damy rade
zawsze do pomocy bedziemy mialy kolezanki z forum :ico_sorki:

co do ruchow to tez nie moge doczekac sie tego momentu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

23 cze 2009, 22:30

łatwiej by mi było znosić złe samopoczucie i wizyty w kibelku
- ja juz bym to chetnie zamienila na calodzienne kopniaki i czkawki,wowczas pewnosc,ze dzidzia ma sie super jest 100%

leona, dobre te pare metrow do serwisu :-D

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

23 cze 2009, 23:00

dobre te pare metrow do serwisu :-D
wlasnie o to chodzi ze nie zdazylam nawet usiasc za kierownice bo inna kursantka kierowala, zawsze jezdzi dwoje kursantow w "dluzsze" trasy

ja juz sie zbieram od dwoch godz do lozka

z mezem troche popisalam na gg

teraz juz umyta mykam pod kolderke :ico_oczko:

dobrej nocki :-)

lilo

24 cze 2009, 08:15

zawsze do pomocy bedziemy mialy kolezanki z forum
leona, a do ciebie ktoś przyjedzie jak się dzidzia urodzi czy będziecie w trójkę???
wowczas pewnosc,ze dzidzia ma sie super jest 100%
Patrzcie - ja to chyba jestem faktycznie pesymistka, bo nie będę spokojna o zdrowie dzidzi chyba aż do porodu... Straszna jestem... Dla mnie wizyta u lekarza a zwłaszcza USG to radość ale i sporo strachu czy wszystko okaże się w porządku :ico_wstydzioch:

No i mamy środek tygodnia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość