Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 lip 2009, 10:04

u nas po za koncertem wieczorem przed spaniem, położyliśmy go godzine później niż zwykle i tak się darł zanim usnąl, że głowa mała..

a dzisiaj od rana dziczeje w chodziku..

[ Dodano: 2009-07-16, 22:01 ]
U nas dzisiaj niespokojny dzień, Jasiek ma 38 stopni temperatury, po czopku spada do 37 i pojawiła sie rzadka kupka, więc kto wie może ząbek idzie?? Tak mi szkoda Bąbla, bo nie dość, że na dworze upał, że nic tylko nago chodzić, to on jeszcze taki rozpalony.. Chory na pewno nie jest, bo nic innego mu nie jest, nie kaszle, nie kicha, nie ma katarku..

Jutro zaczynamy remont, niby tylko okno dachowe w kuchni i tynk strukturalny, ale jak wynieśliśmy wszystkie graty z kuchni, swoją drogą nie mam pojęcia z kąd mam tyle różnych rzeczy?? to zrobił się taki sajgon w mieszkaniu, że głowa mała.. Ciekawe jak Jaś to przetrwa..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

17 lip 2009, 13:51

hej hej,
dostalam wczoraj taką spacerowę. wszystko juz popralam i poszorowalam. Troszkę muszę ją dopracowac i bedziemy jezdzic. Troszkę i tak ma spore gabaryty jak na parasolkę ale jest bardzo fajna.

I dostalam dzis @ a tu taki ukrop. No dobra, lecimy do babci na zupkę.

kiss

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 lip 2009, 14:26

blumek, ro super, ja tamnigdy nie odmawiam jeśli ktoś chce nam coś oddać, bo to zawsze lżej dla portfela.. Normalnie mnie przeraża ile kasy idzie co dzień na podstawowe rzeczy, nie mówie już o "luksusach" :-)) Poszłam dzisiaj do sklepu z Bablem, kupiliśmy, chleb, mleko, kaszke, ogórka pomidora, wędline i 40zł normalnie masakra..Jeszcze troche przyjedzie nam chyba przestać jeść.. Moja babcia się śmieje, że jeszcze troche wrócą czasy kiedy ludzie gotowali zupe z pokrzyw.. Chociaż jatam mam nadzieje, że do tego nie dojdzie i nasze dzieci będą miały lepiej niż my..

U nas remont jeszcze się nie zaczął.. fachowcy mają opuźnienie na jakiejś budowie i bedą koło 16 masakra, bo myślałam, że wieczorem już sobie wszystko poukładam i będzie względny porządek, a tu nonono blada... zanosi się, że jeszcze w niedziele będę sprzątać.. A jutro mają przyjecjać szwagier z nażeczoną.. najwyżej posiedzimy w warunkach polowych, nasza sypialnia i gościnny wyglądają w miare, więc damy jakoś rade..

No i tragiczna informacja, moja mam złapała chyba wirusa grypy jelitowej, kierownik przywióxł ją dzisiaj z pracy do domu, chwilowo zaprzestała biegania do WC i śpi.. z jednej strony śmieszne, ale z drugiej okropność.. No i modle się, żeby to jednak nie był wirus, bo jak Jasiek złapie to dopiero będzie masakra..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

17 lip 2009, 16:05

Ja tylko na chwilke.wszedzie :ico_olaboga: z dnia na dzien zaczal raczkowac - moze jeszcze nie idzie mu bardzo sprawnie ale juz raczkuje.No i stoi na nogach na lawce, w lozeczku przy krzesel;ku itd...

Wiola :ico_tort: :ico_prezent: WSZYSTIEGo NAJLEPSZEGo :ico_buziaczki_big: !!!

[ Dodano: 2009-07-17, 16:06 ]
troche mi sie tekstu skasowalo :ico_sorki:

napisalam ze olis zaczal raczkowac. i oczy musze miec wszedzie :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 lip 2009, 20:33

betka, to rewelacyjnie.. w pewnym sensie.. bo trzeba mieć oczy w koło głowy :-)) niestety naszego Jasia nie kręci raczkowanie, woli chodzić..Chociaż kto wie, może jeszcze będzie raczkował..

U nas sajgon w kuchni, ale okno wstawione wiec zadowolona jestem, a kuchnie sobie posprzątam jutro jak już obrobią okno i położą struktrue, wtedy będzie pięknie..

a teraz to lece wynosić gruz, bo Jasiek w końcu usnął i moge coś porobić..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

17 lip 2009, 21:26

Dziekuje dziewczynki za czyczenia jestescie kochane :-D

Ostatnio nie miałam czasu pisac bo komputer mi sie zepsuł, a a itak jest ładna pogoda wiec duzo na podworku siedze z małym. Pozdrawiam i buziaki.

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

17 lip 2009, 21:30

sluchajcie dziewczyny :ico_brawa_01: bylam dzis na baenie dla niemowlat. Moj olik sie nie kapal (tylko obserwowalismy) bo ja balam sie jakos. Wolalabym zeby to tatus go trzymal. Ale wszystkie mamy radzily sobie swietnie.
Pojchlismy z siostra cioteczna i jej coreczka (skonczyla wczoraj 6 miesiecy). I zabawa jest rewelacyjna!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wszystkie dzieciaczki sie bawily, byly tez placzace ale zabawa rewelacyjna!!!

Skusilam sie i chyba bede chodzic z Juniorem. Tylko troszke drogo - 25zl - prawie godzina. Troszke duzo. Nie wiem jak u nas ale tu w Zielonej Gorze wlasnie 25zl.

Ale niektorzy rodzice to nie mysla jednak. :ico_nienie: byla kobieta ze swoja 4 miesieczna coreczka (wczesniak - nie wiem ile wczesniej sie wurodzila) ledwo glowe w pionie utrzymuje, a ta z nia na basen. Nie wspomne o tym ze zalozyla jej kostium kapielowy (zamiast poprostu pampersa) a potem ubrala ja w dlugie spodnie, skarpetki i BUTY - a tutaj ukrop jak choroba!!! jeszcze z nia siedziala w basenie jak ta rozplakala sie na dobre - zamiast wyjsc i sie nia zajac... Ach ci rodzice... na sile chca swe dzieci uszczesliwic!!!

ale polecam wam -jesli macie mozliwosc.

#ania#, nie zazdroszcze remontu - ale efekt potem... :ico_brawa_01:
Aniu Junior jak chcemy go posadzic to nogi ma tak sztywne ze mam z tym problem. Musze sie nameczyc zanim poloze go do zmiany pieluszki, albo chce polozyc lub posadzic na przewijaku po kapieli... nogi sztywne i robcie co chcecie a on chce stac... :ico_sorki:

ide jesc pizze - sama robilam. oczywiscie ciasto kupione w carrefour (takie do pieczenia - kosztuje 2okolo 1,5-2zl za kg - to jest normalne ciato na pizze) a jest rewelacyjne i kuchni nie trzeba brudzic.

:ico_papa:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 lip 2009, 21:41

betka, musze sprawdzić w Gorzowie, może na Słowiance (ogromniasty basen, w zasadzie kilka basenów, siłownie i Bóg wie jakie jeszcze cuda na kiju) też mają zajęcia dla Bobasów, tylko u nas to raczej ja będe moczyć się z Jasiem, bo P z tych niepływających..

Jak ci się podobają moje okolice?? No i jak Olik zniósł poróż??

U nas całe szczęście remont nie jest duży i najbrudniejsza robota już za nami, bo dziura wycięta, okno osadzone, zostało tylko je "obrobić" regipsem i będzie cycuś glancuś, no i moja upatrzona strukturka, kuchnie mamy z poddasza i czasami nam wilgoć wychodzi, bo słaba wentylacja jak na kuchnie, więc umyśliłam sobie, że pod takim tynkiem już nic mi nie wylezie, jeszcze jak mieszkaliśmy z rodzicamii to oni położyli ją na bocznych ścianach i taki 20cm pasek na skosie, szczerze to wygląda to ni w dusze ni w oko, nie mam pojęcia czemu oni nie zrobili od razu na całości..

Najbardziej martwi minie to, że zadeptają mi wykładzine (umyśliłam sobie rok temu dywanową, teraz myśle, że to był głupi pomysł..) w dużym pokoju i że nie da sie jej doczyścić, pewno będe musiała ręcznie szorować, bo odkurzacz piorący nie da rady..

Nic mykam coś zjeść i spać, bo jutro coś czuje długi dzień przedemną..

[ Dodano: 2009-07-17, 21:50 ]
Zapomniałam się pochwalić wymyśliłam imie dka naszego yoreka (tak mówi córka koleżanki, która też dostanie yorka od nas, tzn od naszej ciotki :-) cały czas pyta kiedy w końcu będzie jej yorek, bo ona nie może się doczekać chce koniecznie, żeby były jeszcze wakacje i nie zdąży się nim nacieszyć,bo później będzie w drugiej klasie, a to już nie tak łatwo jak w pierwszej- swoją droga komiczne są takie dzieci, słodkie i taaakie prostolinijne.

Sunia będzie się nazywała NIKA, długo myślałam i w końcu wymyśliłam.. nie dziwi mnie to, że 8 letnie dziecko nie może sie doczekać, ale ja 27 lat na karku, a jakby się dało, to chciałabym mieć tego psiaka już dziś :-)) Chociaż troche przeraża mnie nauczenie jej załatwiania się a dworze, pewno na pczatku osika mi całą wykładzine i będą ją prała co drugi dzień :-)) Tak w ogóle to musze poczytać jak to się robi z psami, bo ja do tej pory miałam same kociaki i one z tego co pamiętam same wiedziały, ze trzeba te sprawy załatwiać na dworze, Obecna Felicja (mam sentyment do tego imienia u kotów- już trzecia kotka ma tak na imie i każda kolejna tez się tak będzie nazywać, opanowała nawet sztuke załatwiania się do kibelka, chociaż teraz jak się postarzała, ma 13 lat to już się jej nie chce i zwyczajnie wychodzi na dwór..

No nic rozpisałam się.. lece do wanny i spać..

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

17 lip 2009, 21:52

http://www.allegro.pl/item688414215_peg ... ozowy.html

[ Dodano: 2009-07-17, 21:55 ]
Taką dostałysy ale z zielonymi wstawkami. troszkę pracki wymagala :) Ale jutro mąż pomoże mi ją poskręcac i bedzie dobrze. Jak bedze wygodna to bedziemy jezdzic a tą od mutsy z duzymi kolami zostawie na zime, bo jest naprawde super.

Z dobrych wiadmosci to mieszcze sie w sukienkę na wesele i to spokojnie. Co prawda zostaly mi jeszcze dwa tygodnie wiec napewno zgubie jeszcze min 1kg, a moze nawet 2 mi sie uda. Jutro sobosta i bede miala luzniejszy dzien jesli chodzi o dietke :)

Padam na twarz,
Pa dziewczynki,

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

17 lip 2009, 22:02

fajna spacerówka, chociaż na moją droge to kółeczka są za małe, ale myśle, że jeśli ktoś ma chodnik i asfalt na drodze, to będzie się jeździć rewelacyjnie.. Ja nasz głęboki wózek spakowałam już do kartonu i teraz czeka na lepsze czasy, tzn na drógiego babla :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość