Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 lip 2009, 14:41

Hej! Lenka padła, spedzilysmy 3 godziny w szpitalu na kontroli, nastepna za 3 miesiace.
Wszystko jest w zasadzie ok poza niedomykalnoscia jednej zastawki i tu pytanie do Ani, nie powiem Ci dokładnie bo nie mogę odczytać litery :ico_oczko: ale jest PI chyba, przynajmniej tak wyglada. Co to jest? Obowiązuje profilaktyka bakteryjnego zapalenia wsierdzia i w zasadzie tyle.
No i taki lekki szok: Jak przyszlysmy do szpitala Lenka w 3 dzien przekroczyla 10kg, potem nie chciala jeść więc zleciała do 9525g w dniu wypisu, a dziś ważyła 10.400g czyli przybrała tym swoim odkurzaniem prawie 900g co jest jej rekordem - nawet jako noworodek tyle nie przybierała na miesiąc :-D czyli moze dobije do 11kg na urodziny, moze nawet wiecej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 lip 2009, 16:45

Hej Dziewczyny!!!! :-)

Karolina super, że wakacje się udały :ico_brawa_01: zdjęcia prześliczne, Ami cudowna, no i trzymam kciuki za :ico_ciezarowka: Nelka tez kocha wodę i nie boi się żadnej głębokości :ico_szoking:

Yvone super mieć w rodzinie takiego fachowca :ico_brawa_01: najgorzej jak weźmiesz kogoś z ulicy i Ci spieprzy. A Twój rodzinny fachwiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Justyna świetnie, że Lenka tyle przybrała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam nadzieję że z zastawka wszystko dobrze!!!!

Ula jak Szymcio??Mam nadzieje, że to nic poważnego!!!

Ojej jaki upał, nie da sie z dzieckiem wyjść na spacer :ico_olaboga: w domu juz szajby z nia dostaję bo biedna się nudzi...na podwórku zero cienia... :ico_olaboga: wieczorkiem jak sie zrobi chłodniej to pojedziemy na ryneczek na spacerek :-D
Ja od 2 tyg ćwiczę codziennie i juz widać efekty :ico_brawa_01: Mam jeszcze troche czasu do wyjazdu i mam nadzieje że bedę mogła bezstresowo założyć bikini :-D które sie Wam podoba??
http://www.oui.pl/bielizna_damska/stroj ... torini_II/

czy
http://www.oui.pl/bielizna_damska/stroj ... wy_Latoya/

czy może
http://www.oui.pl/bielizna_damska/stroj ... awana_mb2/

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 lip 2009, 17:38

Wow !!!!!!!!!!!
Karolina przepiekne zdjecia, moje ulubione to wasza trojka na lozku no i Amelka ma usmiech przepiekny. Wydaje mi sie ze troche kolorki zlapalyscie, ale tak akurat na Angielska pogode. :ico_oczko:
Powodzenia z :ico_ciezarowka:
Yvone najwazniejsze, ze jest progres. Moze pokaz jakies zdjecia, zawsze wyglada inaczej jak jest w trakcje, a po.
Justyna brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Lenki.
Ula czekamy na wiesci od ciebie, jak Szymek, no i jak ci sie poukladalo wszystko inne.
martuunia1, ja osobisci bym wybrala ten pierwszy, taki kolorowy. Akurat na wakacje, bo przeciez wakcje to kolory, ale sama wiesz co najlepiej na tobie bedzie wygladac. Powodzenia !!!!
Zosiak wczoraj uczyl sie robic na nocnik i kupke nawet zrobila, ale siku szlo na balkonowa podloge 4 razzy, i moje dziecko teraz twierdzi ze siku to na podoge, a nie do nocnika. Super !!!!!
Ale bede dalej probowac, bo co innego moge zrobic.
U nas staszne upaly, wiec wystawiam miche z woda na dwor i dziecko sie bawi przez dobre 3 godziny, przynajmniej sie nie nudzi.
Wczoraj tata zbral zosiaka na spacer z siostra przed samym spaniem i spala od 22 do 8 rano jak narazie to rekord, wliczajac ze nie wybudzila sie nawet na 2 sekundki, bo czasem jej sie zdarza.
A teraz biega w pieluszce i kladzie wszystko nam do luzka i kladzie spac. Zabawne!!!
Moze uda mi sie wstawic cos ze zdjec.
To zdjecie byllo robione dosc dawno, ale chcialam wam pokazac zosiaka w kitce, tak zadko sie to zdarza.

[img][img]http://img406.imageshack.us/img406/4033/imgp3025.jpg[/img][/img]
A tu z wyprawy nad lodowiec i jeziorko, lodowiec ponad 15 lat temu prawie dotyckal jeziora obeznie zlekka mu sie rozpuscilo.
[img][img]http://img150.imageshack.us/img150/6607/imgp3049.jpg[/img][/img]
Ostatnio zmieniony 22 lip 2009, 18:00 przez Kasia3, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 lip 2009, 17:54

Kasia3 ale Zosiak urósł :ico_szoking: ...A co do sikania na podłogę to ulubione zajęcie Nel...teraz juz rzadziej, tzn raz dziennie ale wcześniej to była ulubiona zabawa sikami :ico_olaboga: Trzymam kciuki za nocnik :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-07-22, 17:56 ]
a moja Nelka od tygodnia po domu chodzi w gumiakach :-D , dodam że w upały to goła chodzi po domu, no i ...w gumiakach :-D

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 lip 2009, 18:02

martuunia1, dziekujemy !!! Zosia sie stara, ale nadal jest mala w porownaniu z dziecmi w jej wieku.
Gumiaki , ciekawa zabawa !!

Tutaj zosiak jest z dziewczynka na zdjeciu, ktora urodzila sie 12 sierpnia ten sam rocznik !!
No i Keely ze scietymi wlosami !!!!
[img][img]http://img512.imageshack.us/img512/4553/imgp3115.jpg[/img][/img]

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

22 lip 2009, 18:06

martuunia1, kostiumy ładne, nie wiem, który polecic :ico_oczko:
Lenka wlasnie wsypala mi platki kukurydziane do torebki :-D wszystko by było ok tylko ze one sa w syropie jabłkowym i sie kleja :ico_oczko:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

22 lip 2009, 18:10

Janiolek, milego mycia !!!!!!
zosiak uwielbia wylewac sok na dywan, mamy tyle okropnych plam , ale planuje na swieta Boze Narodzenia wyprac, wiec tak bardzo sie nie przejmuje.
Ale mam plany daleko siezne. :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-07-22, 18:16 ]
Zapomnialam wam powiedziec.
Zosiak mowi w dwoch jezykach i np teraz powiedziala "Keely up Zusia" a miala na mysli Off, ciagle myli te dwa slowa, albo mowi Brudne Up i znowu Off zamiast up. Smieszne jest sluchac jej wybrykow jezykowych. :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

22 lip 2009, 19:13

Jezu jak się zdenerwowałam, mówiłam wam , że oddali nam komputery, laptop działa bez zastrzeżeń ale dziś chciałam podłączyć stacjonarny a tam tylko ciągłe pikanie, wyczytałam gdzieś na forum że to coś z pamięcią ram, w najlepszym razie źle wszystko podokręcali, w najgorszym uszkodzili mi komputer :ico_zly:

Marta- mnie osobiścia najbardziej podoba się ten model Hawana.

Ula-szkoda, że nie udało się zobaczyć, dziś dopiero się skapnęlam, że możesz mieć numer zastrzeżony a ja ci nie powiedziałam, że takich nie odbieram bo dzwonią do mnie różni akwizytorzy i mnie szlak trafia. Mam nadzieje, że z Szymkiem lepiej.

Justyna ciesze się że z Lenką dobrze, zobaczysz teraz będzie przybierać na wadze do swojej docelowej zaprogramowanej wagi bo serce lepiej pracuje i nie zużywa tyle energii. Tosi też została niedomykalność zastawki trjdzielnej stopnia I/II bez znaczenia klinicznego. Co do tego PI to nie wiem dokłanie, a w jakim kotekście to jest napisane, to może oznaczać niedomykalność zastawki płucnej albo wielkość ciśnienia w tętnicy płucnej.

Karolina fotki super, widze ze rzeczywiście Amelka lubi się stroić i pozować do zdjęć ale ze zdjęć to ona sie wydaje wyglądać na 3 latka już :)

A ja dziś pierwszy dzień na psychiatrii i jest to zdecydowanie nie moja działka, na szczęście udało mi się załatwić tak, że przychodze dwa razy w tygodniu tylko, to sobie nieco odpoczne bo te upały mnie wykańczają. Mam wielki problem z zaakceptowaniem zmian w moim wyglądzie w tamtej ciąży wszytsko mnie cieszyło, a teraz mnie drażni, że jestem taka gruba, ostatni nad jeziorem się popłakałam bo moje przyjaciółki paradowały w bikini a ja wyglądam jak salceson, co prawda chłopcy mówili, żebym sie nie przjmowała i też łaziła z brzuchem w bikini ale nie mogłam się przemówc. Już obmyślam diete i ćwiczenia na po ciąży, marek obiecał że mi da na zabiegi kosmetyczne wyszczuplające i kupi orbitreka :ico_placzek: Chciałabym, żeby ta ciąża dobiegła już końca i żebym miała już w rączkach dzidzie, ale z drugiej strony rozbudowa naszego mieszkania idzie w tempie żółwia i coraz bardziej zaczynam wątpić, że się z tym wyrobimy do grudnia, ale to wszystko przez upór mojego męża który wszystko chce robić sam :ico_zly: a jak mu coś mówie to sie denerwuje i obraża, a mieszkania w tych dwoch pokojach z dwójką dzieci sobie nie wyobrażam.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

22 lip 2009, 20:07

Aniu, najwazniejsze, zeby dzidzia urodzila sie zdrowa. Nie wiem dlaczego tak bardzo przezywasz swoj wyglad? Przeciez jestes szczupla, a brzuszek w 17 tyg ciazy jest sliczny. Glowa do gory!!!!

Martuniu, ja oddaje glos na nr 1 :-D lubie takie kolorowe :ico_wstydzioch: a jak ci sie udalo odzwyczaic Nel od bawienia sie sikami? Ja ciagle walcze :ico_oczko:

Janiolek, ciesz sie ze Lenka tak ladnie przybiera na wadze :ico_brawa_01: A pomysly ma oryginalne, nie powiem. :ico_oczko:

Elu, super, ze tak szybko wam idzie w mieszkanku. Widze, ze wprowadzicie sie juz niebawem. Oby tak dalej.

Kasiu, fajnie, ze wkleilas fotki. Zosiak super wyglada!!! Bardzo podrosla. :ico_brawa_01:

Karolina, zdjecia super!!! Bardzo mi sie podobaja. Fajnie, ze udal wam sie urlop. I trzymam kciuki za zafasolkowanie :ico_oczko:

My dzis bylismy u lekarza. Szymek ma infekcje od lekowktore dostal wczesniej od laryngologa. Okazalo sie ze te leki powoduja nadmierne wydzielanie sie sluzu i katar mu splywal po gardle i stad infekcja i goraczka. Dostal syropki i za kilka dni mamy sie pojawic na kontroli. Dzis nadal ma goraczke, na razie nie widze zadnej poprawy. Duzo spi, nie chce jesc, dobrze ze pije sporo. Mam nadzieje ze szybko mu przejdzie. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

22 lip 2009, 20:59

Ania dam sobie rekę uciać że wygladasz świetnie!!! Po ciąży szybko zrzucisz, a męża masz kochanego, super, że obiecał Ci zabiegi i wsparcie!!!!

Kasia3 Zosiak na zdjęciach wydaje się bardzo duża :-D . Nelka też czasem składa w 2 językach, albo odpowiada w innym niz jej sie zadało pytanie, śmieszne to i słodkie :-D

Ula zabawa sikami się jej chyba po prostu znudziła :ico_oczko: trwało to ze 3 miesiące. Mam nadzieję że Szymciowi szybko przejdzie!!!

Janiołku mniam pyszna masz torebkę :-D

A My właśnie wróciliśmy do domu ze spacerku bo dopiero o 19 dało sie wyjść :-) Dzięki dziewczyny za rady odnośnie stroju :ico_brawa_01: Musze chyba przymierzyć wszystkie i zobaczyc w którym będę najlepiej wygladać :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość