Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

18 sie 2009, 16:34

Aga78, ale mnie zszokowalas tym pytaniem!!!
Powiem ci jedno, jesli nie czujesz sie dobrze z tym co masz, to nic ci nie zadowoli, bo zawsze bedzie cos nie tak. wiec lepiej nauczyc sie zyc z tym co sie ma.
Czasem sa extrymalne sytuacje, uczy odstaja, jak u slonia i jest, to raczej kosmetyczny zabieg, ale biust i nos , co z tym moze byc zle, bokser moze potrzebuje operacji nosa, ale my, ktore nigdy nie walczyly zawodowo!!! :-D

A podrogie bol po operacji , masakra.

Szczerze mialam chirurga plastyczneg podczas mojego zabiegu, ale tylo dlatego, ze milam 16 lat i niechcieli mnie oszpecic na cale zycie, wiec fundneli mi rodzice za ...., szycie plastyczne i ciecie.
Dodoatkowo w zwiazku z moja dolegliswoscia mialam okazj probowac z operacja plastyczna, ale wole miec zlekka krzywa szczeke niz sie meczyc z jakimis drutami w buzi i jedzeniem przez rurke. :ico_nienie:
Dodatkowo, wiesz jakie beda tego efekty !!!!
Moze pisze, jak przestraszone dziecko, ale tak sie czulam i czuje w tej kwestii.

Ale masz fajnie Aga78, ze Julka idzie do przedszkola.
Zosiak dopiero pujdzie jak nauczy sie sikac na nocnik, inaczej nie moze isc.
A prywatnie nie stac mnie.

Dziewczyny gdzie sie podzialyscie ???

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

18 sie 2009, 21:28

Kasia masz rację- zgadzam się :-D ale czasem różne rzeczy do głowy przychodzą, może i bym się odważyła, ale tego bólu i możliwych powikłań się bardzo boję

faktycznie :ico_szoking: nikogo nie ma, dziewczyny gdzie jesteście????

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

18 sie 2009, 22:25

Witajcie:)
Ja jestem :ico_oczko:
pogoda piekna spedzilismy czynnie wekend w rozjazdach po znajomych co maja ogrodki :ico_oczko: ale mi brakuje trawnika tak sobie marzymy ze za rok jak bede pracowac Kacper bedzie juz przedszkolakiem to postawimy blizniaka 1/2 dla nas a 1/2 na sprzedaz albo z znajomymi wiekszego mieszkania juz nie chce...
co do operacji to ma takie samo zdanie ja Kasia ten bol... po cesarce to bym sie zastanawiala... co do biustu to przecież sa teraz boskie staniki ktore dzialaja cuda a nos jesli nie jest po urazach a z tego co pamietam to Aga nie masz problemu z nosem :ico_oczko: prawda jest taka ze zawsze mozna sobie cos znalesc do poprawek i jak sie zacznie to " konca nie widac" nasi specjalisci sa watpliwej jakosci ja tam te pieniadze bym wydala aby sie wystroic jak ta lala tak samo poprawi samoocene bo to o to chodzi...
ja mam ciagle komleks z zebami i sposobem by bylo zalożenie aparatu tyle ze jak sobie pomysle ze mam z tymi cholernymi drutami chodzic 2 lata to ciagle odkladam zaserwowałabym sobie jakies zabiegi na celulitis bo ma okropne uda i posladki twarz bym zrobila kwasami nio i odrobine botoksu :ico_oczko: ale kroic bym sie nie dala...

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

18 sie 2009, 22:50

Kochane, ja jestem i czytam ale pisac za badzo nie moge bo mam kontuzje reki i siedze na zwolnieniu do czwartku. Boli okropnie a nie chce sie truc non stop ketonalem. :ico_placzek: pocieszcie mnie bo chandra mnie dopadla i chce mi sie slodkosci.... :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 sie 2009, 00:53

Aga78, ciekawe rzeczy przychodza ci do glowy, wylacz ten telewizor i nie patrz w te glupie gazetki.
Pokazala bym ci, jak pieknie naprawiaja panie komuterowo !!!!!!
79anita, blizniak super, ale nie ze znajomymi, moja ciocia to przerobila, juz nie ma przyjaciul i musiala sie wyprowadzic.
Super miec znajomych i sobie do nich jezdzic.
Podoba mi sie twoja wersja poprawy humoru, ja tez lubie zakupki, a kiedys taka nie bylam.
Ale ja chodze naprawde do drogich sklepow hihihihi . ROBIE TO CZASEM ALE ROBIE.
wisienka24, a co sie stalo ????
Ketanol nie jest tak straszny jedynie potrzebujesz z nim brac Nolpaza to jest na zolondek, zmniejsza jego kwasowos i dzieki temu oslania zoladek, bo ketanol jest nie mily dla niego najbardziej.
Dodatkowo moze dodaj sobie relaksujace miescnia Mydocalm Forte (150g).
Wiem o tym tyle, bo ryan jak bylismy w Polsce mial atak bolu miesni i niemogl wstac.
I moj byly jest lekarzem i duzo nam na ten temat powiedzial, to sa najlepsze i najbezpieczniejsze leki.
Zobacz co sie da zalatwic i kup je.
Zacznij jesc marchewki i jabluszka, kroj sobie na cwiarteczki i wcinaj, ale nie slodycze.
Buziaczki i trzymaj sie . :ico_oczko:

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

19 sie 2009, 13:21

wisienko kochana dasz rade,pewnie owocka sobie zjedz, a co z ta reka sie stalo ??
trzymaj sie kochana cieplo :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

u nas w miescince naszej karnawal, ale by malo wychodzimy, ludzi pelno, zadna przyjemnosc sie przeciskac z wozkiem albo gonic amelke nie daj boze, ale byly dzis pokazy lotnicze i od nas z ogrodka bylo widac, wzielam amelce na rekach, krzyz mi o malo nie peknie teraz ale tak jej sie podobalo, lataly po 9 razem i puszczaly kolorowe dymki, nawet serduszko ze strzalka zrobili, ale amelcia miala radosci, ale trzymala mnie za syzje kurczowo bo taki halas :ico_oczko:

ja tam o operacjach nie mysle, owszem znalazlabym to i owdzie napewno odessanie z tony tluszczu, ale za takie pieniadze to wolalabym zainwestowac w jakies treningi i dobra diete, znaczy wiecie taka juz konretna, ale poki co to ja wyczekuje nie pojawienia sie okresu :ico_ciezarowka: a jak tylko sie pojawi drugi boabasek to bede sie brala za siebie, wtedy bede prosila o porady dietetyczne :ico_oczko: :ico_oczko:

ja tam mysle ze ciucszek ladny, taki zeby byl wygodny i ladna fryzurka i mozna siebie polubic :ico_oczko: a jak mezus kocha to tymbardziej :ico_oczko:

wiecie co ja dostalam jakiegos zapalenia chyba albo infekcje, bylam u lekarza i poskarzylam sie ze chyba infekcja od pecherza, jak bylam w ciazy to mialam bez przerwy, nie wiem czy to bardziej od pochwy czy od pecherza, dal mi natybiotyk, tylko taki ze jak w razie juz jestem w ciazy to jest ok. Chcialam zeby zrobil mi test ale mowi ze za wczesnie, biore ten antybiotyk i smaruje sie clotrmazolem, ale tak swedzie i piecze ze masakra :ico_placzek: a najgorsze to ja sie umyje to piecze i tak jakby sucho, oj sama nie wiem, jak nie pomoze to lece znowu to tego doktorka :ico_placzek:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

19 sie 2009, 14:53

Karolina a może sprubój lactovaginal- mnie zawsze pomaga (nie szkodzi ciąży :ico_oczko: )

Ula skuś się na owoc i bądź dzielna !!

o kurczę widzę, że macie całkiem inne nastawienie :ico_noniewiem: ale dobrze to wszystko słyszeć- jak mówiłam panicznie boję się inwazyjnych zabiegów
nos podałam dla przykładu :-D tak naprawdę chodzi o piersi i to nie zupełnie o ich powiększenie, mam 31 lat i dwójkę wykarmionych dzieci i muszę przyznać, że wkurza mnie na maxa mój biust- zawsze byłam z niego dumna- nosiłam pełne ładne i kształtne C- teraz mam pełne D- w biustonoszu cud malina, bez gorzej- najgorsze, że w ciązy i przykarmieniu rósł jak wariat do dużego F i skóra się rozciągnęła mam rozstępy- niby nie wielkie a jednak i jest teraz taki pusty (na szczęsie nie wisi do pępka :-D )
myslałam o kwasie hialuronowym albo o zmniejszeniu, nie chcę mnieć balonów brrr
nie chodzi mi w ogóle o wielkość a jakość :ico_noniewiem:
mam mnóstwo obaw :ico_placzek:
ciekawe czy w ogóle się nadaję na jakikolwiek zabieg?? :ico_noniewiem:
w piątek mam umówioną wizytę u lekarza, zobaczymy co powie....

wiecie ja się chyba postarzałam wogóle :ico_placzek: , nie chce mi się kupować nowych ciuchów, wolę kupić dobry krem, skorzytsać z kosmetyczki- wiecie ważniejsze dla mnie teraz są paznokcie włosy skóra zdrowy i mlodzieńczy wygląd :ico_olaboga:
(na bank to oznaki starości i ubolewania nad przemijającym czasem :ico_szoking: )

Anita ja to się botoksu boję, ale aparat to bym zakładała choćby dziś :-D

ale się Wam wyżaliłam :ico_wstydzioch:

pogoda super, nawet czasami za gorąco :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 sie 2009, 19:16

Witam!

My wróciliśmy wczesniej z nad morza, w poniedziałek wieczorem odnowiła mi się kontuzja kolana sprzed 15 lat(operacje miałam 7 lat temu), nie moge chodzić, boli jak cholera przy każdym ruchu, po domu poruszam się o kulach, normanie wyć się chce. Udało mi się umówić do mojego ortopedy na jutro choć terminy są do niego na listopad i to prywatnie, ale powiedziałam mu o ciaży i braku możności chodzenia i się zgodził mnie przyjac nadterminowo. Nie mam już jednego więzadła krzyżowego i 2/3 łąkotek tak ,że nie wiem co mi teraz poszło, pewnie kolejne więzadło, najgorsze jest to,że większosc z tych urazów leczy się operacyjnie,a w ciaży to jest wykluczony a myśl o chodzeniu o kulach i lezeniu do końca ciaży mnie przeraża. Normalnie mam mega doła. Tesciowa sie zajęła dziś Tosią bo ona jest mega aktywna, a od poniedziałku przychodzi niania.Nie moge brać rzadnych przeciwbóli przez ciaze, nawet maśc z ketonalem nie jest wskazana ale czasem jak już nie moge wytrzymać to smaruje. Wszystko przez tą moją wagę, wrrr i jeszcze nosiłam Tosie to dodatkowe kilogramy, ale w taki głupi sposób przy kucaniu, jak sadzałam młoda na nocnik, tak gruchnęło że mało nie zemdlałam, buuuu.

A tymczasem ordynator tego oddziału co chce w nim pracować dał mi zgode i nawet się przychylnie do mojego macierzyńskiego nastawił, ale muszę najpierw staż skończyć, zostało mi jeszcze 6 tyg, jak tu z taką nogą, buuu ja się zaszczele....

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 sie 2009, 19:35

Ojojoj, to sie porobiło... :ico_olaboga:

Aniu kochana, pozytywy: masz pracę i Twój pracodawca nie krzywi sie na ciążę. Super!!! Niestety z kolanem lipa straszna, mam nadzieję, że szybko przejdzie. Życze duzo zdrówka!!! I się nie zastrzelaj :ico_oczko:

Aga, co do operacji plastycznych, zabiegów upiększających itp to ja mam inne zdanie. Sama swego czasu zastanawiłam się nad operacją odstających uszu (ktore non stop musze zakrywac wlosami) a po ciazy myslalam o liposukcji czyli odsysaniu tluszczu. Duzo czytalam na ten temat i sie interesowalam. Nawet mialam juz odlozone pieniadze, ale poszly na mieszkanie... Tak wiec ja jestem za. Oczywiscie tak jak we wszystkim trzeba znac umiar. Ale to tez jest dla ludzi. Masz wiec moje poparcie :-D Trzymam kciuki za wizyte u lekjarza. Daj znac jak bylo.

Karolinko, co do infekcji to Ci nie pomoge... przykro mi ze takie chorobsko sie do ciebie przyplatalo i to w czasie kiedy staracie sie zafasolkowac. A za :ico_ciezarowka: trzymam kciukasy, oczywiscie :-D

Moja kontuzja wyszla przez dzwiganie Szymka. Na weekend pojechalismy do moich rodzicow a u nich jest domek ze zjezdzalnia. Szyma trzeba podsadzac i tak przez 2 dni go nosilam i podnosilam (16 kg) az w koncu w niedziele rano cos mi pyknelo... Na poczatku malo bolalo ale w poniedzialek nei moglam z lozka wstac. bolaly cale plecy, kregoslup i miesnie... dzis juz lepiej, za to boli mnie zoladek od lekow. Chandra minela na szczescie obylo sie bez slodkosci :ico_haha_01:

Buziaki

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

19 sie 2009, 21:02

karolina-ch, Super miec takie atrakcje, Zosiak uwielbia samoloty tez. Ale ja jej nie dzwigam , niechce nabawic sie kontuzji, jak inne !!! hihi Zartuje dziewczynki.
Jesli chodzi o twoje swedzenie, moze byc od nie posiadania bakterii, ktore powinny byc tam, moze to a moze trzeba krem na inne rzeczy niechce straszyc, ale moze grzyb.
Pogadaj z lekarzem, bo odpowiedni lek powinnien przyniesc ulge. I nie podmywaj sie za czesto i na sto procent nie uzywj mydla zwyklego, najlepiej jedynie woda.
Powodzenia :ico_ciezarowka:
Aga78, nie jestem temu przeciwna slonko, jedynie ten bol.
A osobiscie ogladalam program o mamie po 6 dzieci , cos jak blizniaki tylko 6 miala na raz i jej skora na brzuchu byla ochydna i , biedaczka nie mogla isc na plaze nawet.
Rozwniez w tym samym odcinku mowili o biuscie i lekarz powiedzial, ze zawsze jest najwazniejsze biustonosz, poprawnie zakupiony i czasem biust sie nie pogarsza, ale moze tobie jedynie potrzeba usuniecia nadmiaru skory, nie zmniejszenie.
Powodzenia i dopytaj sie wszytko. A moze nawet poszukaj kogos jeszcze aby porownac opinie.
Pruedence, najwazniejsze masz prace, a reszta wyjasni sie w czasie, tylko sie nie stresuj na zapas. LAtwo powiedziec ale nie daj sie stresowi.
wisienka24, to super mialas weekend super o tym slyszec.
Powodzenia w diecie.
:ico_oczko:
Zosiak z jej ulubiona gazetko, o butkach.
[img][img]http://img9.imageshack.us/img9/5224/imgp3494a.jpg[/img][/img]
Plac zabaw z dzisiaj, ciacho od cioci dostala, wcinalo ino uszy sie trzesly.
[img][img]http://img527.imageshack.us/img527/3416/imgp3497.jpg[/img][/img]
A tu proba dzielenia sie ciachem Zosi z Braydona i Zosia.
[img][img]http://img178.imageshack.us/img178/6618/imgp3504.jpg[/img][/img]

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość