moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 cze 2009, 17:49

Jeżeli miałabym narzekać to na jego zapominalstwo :ico_szoking: Ja czasami mówię że jestem jego chodzącym kalendarzem...

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

07 cze 2009, 22:38

izuś_85 pisze:ja jestem troszke histeryczką, jak sie zdenerwuje to krzycze


ja mam tak samo,musze sie wykrzyczec a moj T siedzi spokojnie przy kompie i ma mnie w nosie :ico_noniewiem:

A jesli chodzi o to co mnie w nim wkurza to slowo NIE CHCE MI SIE!! :ico_zly: :ico_zly: normalnie krew mnie zalewa jak to slysze :ico_zly:
no i jeszcze to ze on ma na wszytsko czas,jemu sie nogdy,ngdzie nie spieszy,ja to musze mie wszystko od razu,teraz juz natychmast ale ucze sie od niego cierpliwosci :-D

szczesliwa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:41

23 lip 2009, 11:57

a mnie chyba wkurza to ze moj kloci sie ze mna do upadlego :ico_szoking: normalnie jak niejedna baba :ico_olaboga: a ja wolalabym zeby dal mi sie wydadac i na koniec przytulil i powiedzial wlasnie "no i po co sie tak denerwujesz kochanie" :ico_sorki: no ale nie on musi zawsze na odwrot :ico_placzek:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

23 lip 2009, 12:06

najbardziej jednak wkurza mnie... kłamstwo...
Na szczęście mój obecnie nie kłamie chyba że nie daję sie przyłapać :ico_oczko: ale ponoć przede mną nic nie da się ukryć. Kiedyś tam zdarzało mu się , a później tłumaczył się że myślał że tak będzię lepiej, bo nie chciał mnie np nie potrzebnie denerwować

kruszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2008, 17:55

12 wrz 2009, 16:15

Mnie denerwuje jak facet za wszelką cenę chce być męski i udaje że jest bardziej twardy niż jest w rzeczywistości :/ np wysłanie mojego T. do lekarza graniczy z cudem.... zawsze jest "zdrowy", zawsze mu samo przejdzie ehhhhhhhhh teraz też jęczy i prycha ale w życiu nigdzie nie pójdzie.... faceci.........

Awatar użytkownika
Liliana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 26 cze 2008, 11:19

14 wrz 2009, 09:37

Mój mąż jest lekarzem więc na szczęście nigdzie nie muszę go wysyłać :) Ale to prawda, mój ojciec i bracia są tacy sami - zawsze leczą się sami, no chyba że ewidentnie nic nie skutkuje to wtedy skruszeni raczą wybrać się do przychodni. Przyznam że nie wiem co jest dla nich upokarzającego czy niemęskiego w chodzeniu do lekarza...

Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

14 wrz 2009, 14:10

od facetów ogólnie mam wrażenie że się dużo oczekuje - mają być silni, męscy, twardzi i wszystko potrafić naprawić, a do tego wrażliwi czuli i delikatni, normalnie skrzyżowanie misia yogi z jakimś bobem budowniczym albo conajmniej schizofrenia jakaś ;) to musi być frustrujące, jak widać zresztą tu link usunieto ze wzgledu na reklame :), czasem mi normalnie ich żal ;P
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 18:39 przez goya, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Askja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:22

15 wrz 2009, 11:10

ja też najbardziej nie toleruję kłamstwa, nie tylko u mężczyzn. a od faceów wcale nikt nie oczekuje że będą jak ten don kichot tam opisany, troche zdrowego egoizmu i asertywności potrzebnych jest karzdemu

Awatar użytkownika
rakowianka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:23

16 wrz 2009, 11:00

Bez przesady! Nie wydaje mi się, żeby nasze społeczeństwo oczekiwało więcej od mężczyzn niż kobiet! przecież to kobieta ma być ładna, szczupła, zadbana, spełniona zawodowo, i jeszcze najlepiej z gromadką odchowanych dzieci w nienagannie posprzątanym domu. Tylko mężczyzna mógł napisać coś takiego, uch! Nie dziwie się że kobiety tak napadają na autora tego tekstu w komentarzach, biedaczek, ustąpienie miejsca kobiecie jest przecież takie straszne, pfff...

Awatar użytkownika
milavanila
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 07 lis 2008, 11:28

16 wrz 2009, 13:39

Nie lubię jak mnie ignoruje i to chyba tyle, gdy podejmuje jakieś kluczowe dla Nas decyzje sam, nie pytając mnie o zdanie nawet. Co prawda na początku było jeszcze gorzej a teraz wydaje mi się że wszystko idzie w odpowiednim kierunku :)


link usunieto ze wzgledu na reklame :)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 18:37 przez milavanila, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość