Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

18 paź 2009, 15:33

Dziewczynki co u was???

My mamy male zamieszanie wiec nie miałam kiedy pisac.
A chodzi o to ze zmarła prababcia od mojego meza, ktora mieszkała z dziadkiem w Rudzi Slaskiej, a pogrzeb ma byc u nas i masa spraw do załatwienia.
JEszcze dzis przyjechała rodzinka z niemiec własnie na pogrzeb i mam tu pełno ludzi :ico_olaboga:

Bylam dzis na jazdach bo we wtorek egzamin, oczywiscie musialam za nie zapłacic, boziu to jest paranoja tyle kasy :ico_zly: no nic zmykam miłej niedzieli papap :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 paź 2009, 20:46

wiola85, przykro mi z powodu Babci, ale co zrobić. na każdego niestety przyjdzie pora..

Trzymam kciuki za egzamin, Jaś też :-)

My dzisiaj zostawiliśmy Jasia z dziadkami, a sami pojechaliśmy na zakupy do Auchan, kupiłam sobie buty, a P kurtke i buty, oczywiście zimowe i trafiliśmy na body niemowlące za 1.45 zł więc wzieliśmy Jasiowi 8 sztuka na 86 cm, niewielka różnica między 80cm, które nosi obecnie, a przynajmniej troche ponisi..

Musimy jeszcze kupić kwiaty i znicze na cmentarz, do babci i dziadka P pojedziemy za tydzień, bo babcia leży w Szczecinie na głównym cmentarzu przy Ku Słońcu, więc tam będzie jeden wielki sajgon na cmentarzu, a dziadek w Pyrzycach tam też będzie kociioł na Wszystkich Świetych, więc darujemy sobie wyjazdy z Jasiem i pójdziemy do nas mamy 500m do cmentarza więc w razie czego szybko wrócimy :-)

[ Dodano: 2009-10-18, 20:59 ]
Zapomniałam napisać, w nas ze zdrówkiem już lepiej, Jasiek myśle, że jest zdrowy, bo już nie ma kataru i nie chrypi, ale daje mu jeszcze antybiotyk, zostało gdzieś na 2 dni jeszcze no i kisi się w domu, jak wybierze antybiotyk to pójdziemy do kontroli i jak będzie OKI to dopiero na dwór, wole nie ryzykować, bo będzie mi się smarał całą zime..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 paź 2009, 20:48

Zdałam zdałam, zdałam ciesze sie bardzo :-D :-D :-D jestem przeszczesliwa, taki smutny dzien, pogrzeb, stypa no i takie szczescie w koncu :-D :-D

Dziekuje dziewczynki za trzymanie kciuków jestescie super :-D :-D

Jutro wiecej naklikam papap

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 paź 2009, 20:57

wiola85, babcia by sie cieszyła, że zdałaś, więc dzień szczęsliwy!!!

GRATULACJE!!! GRATULUJE!!!

U nas całe szczęście już po infecji, Mały ma się świetnie, bryka jak szalony nadrabia czas choroby :-)

Byliśmy dzisiaj u rodzinki tzn Jaś u prababci cioć i wujków zapraszał na urodzinki :-)

Coś nam wątek siada.. szkoda, ale co zrobić..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

22 paź 2009, 20:57

Witam, cos słabiutko sie udzielamy, no ale tak brak czasu :-)

Na nadal zyje w podnieceniu tym prawkiem, jak nie dostane ich do reki to chyba nie uwierze :-D

No pogoda u nas lepsza, słonko i cieplej, Filipek nadal w nocy sie budzi, zabkow nowych nie widac, w pracy super i tyle. :-)

Chce kupic jakies kapcie dla małego ale jakos sie nie rozgladałam za nimi, w sklepie moim nie mamy takich, ale za to nakupywałam mu ubranka na roczek i nie tylko :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

23 paź 2009, 08:07

wiola85, brak czasu brakiem czasu, ale jak się chce, to można zajrzec raz dziennie na chwile..

A orawa jazdy gratuluje raz jeszcze, teraz jesteś niezależna ;-) Ja się cholernie boje wsiąść za kierownice, wiec raczej pozostane pasaźerem puki co.. chociaż kto wie, może kiedyś..

Byliśmy wczoraj z Jasiem na kontroli u pediatry, nie było "naszej" tylko jakaś kobietka przed emeryturką, ale dokładnie go zbadała i powiedziała, ze zdrowy i po infekcji nie ma śladu, więc spokojnie możemy znów zacząć wychodzić na spacery, ciesze się bo w domu już mi uderzało na głowe :-)

Po za tym Jasiek waży 9840 więc potroił wage urodzebiową do roku, czyli wszystko tak jak księżka pisze, nie mierzyłam go, ale myśle, że ma koło 80 cm

Miłego dnia lasencje :-)

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

23 paź 2009, 21:18

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: mamy roczek :ico_kawa: :ico_tort: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-10-23, 21:19 ]
ojoj nie mialo byc tego zlosnika na koncu

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

23 paź 2009, 23:09

:ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_tort:

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

MAJUNIU STO LAT!!!!

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

24 paź 2009, 15:39

:ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_brawa_01: DZIĘKUJEMY :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

24 paź 2009, 17:51

Kasiu, najlepszego dla Majeczki!!

tak niedawno się urodziła, a już roczek zleciał :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla pierwszego pażdziernikowego-listopadowego dzieciaczka :-))

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość