Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

11 gru 2009, 14:27

kupiłam dzis tabletki dopochwowe regenerujace flore bakteryjna pochwy i napisz mi prosze czy mam brac ten castagnus i wiesiołek plus ta luteine bo niewiem co teraz robic i czekam na odpis :ico_sorki:
Wiesz kurcze castagnus+wiesiołek owszem ale co do luteiny+castagnus to ajkoś tak sceptycznie podchodzę bo z tego co pamiętam i tu i tam jest progesteron :ico_noniewiem: nie za dużo tego? Lekarzem nie jestem ale jakoś tych dwóch preparatów bym nie łączyła...No i jak jeszcze tan wiesiołek hm...Żebyś nie przedobrzyła...
Zaczekaj aż skończysz luteinę może, tyle, że ten wiesiołek zadziała później niestety..
aha jeszcze jedno :ico_haha_01: jak mam mierzyc sobie tempke jak ja chodze do pracy na dwie zmiany wiec o ktorej? jak raz wstaje o 5 rano a w nastepnym tygodniu o 12 :ico_sorki: ?
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale chodzisz na 1 i 2 zmine tak? Jak wstajesz o 5 rano to mierz o 4:45 jak wstajesz o 12 to też mierz 0 4:45 cały cykl.
Jak masz nockę to cały cykl mierz no. o 18:00 ale przed tym musisz być w spoczynku co najmniej 1 h ale pomiary mogą być rozchwiane.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

13 gru 2009, 19:58

hej :ico_oczko:

luteina zakończona puki co @ nie ma..biore wiesiołek i zaczynam dzis brać tabletki dopochwowe,które mi zapisała gin i bedziemy sie leczyc razem z moim R.a co najlepsze te tabletki zabijaja plemniki czyli przez 14 dni nic nie zdziałam nawet jakbym chciała,po tej kuracji juz kupiłam sobie tabletki tez dopochwowe odbudowywujace flore bakteryjna pochwy,kupiłam podpaski i tamponow niestety nie bede juz uzywała uzywałam z 13 lat moze te bakterie przez stosowanie tamponów?...noo a jak juz skoncze to wszystko ide do endokrynologa na badania hormonalne tylko zeby mi gin dał skierowanie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-12-14, 19:59 ]
noooo @ dzis przyszła :ico_brawa_01: od jutra rana zaczynam mierzyc temperaturke :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 gru 2009, 00:56

misia81 I jak? Mierzysz? Powiedź mi gdzie te wykresy wprowadzasz na komp czy ręcznie? No i jak ustanie krwawienie a najpóźniej 6 dc zacznij obserwować śluz i szyjkę.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

19 gru 2009, 01:10

I jak? Mierzysz? Powiedź mi gdzie te wykresy wprowadzasz na komp czy ręcznie? No i jak ustanie krwawienie a najpóźniej 6 dc zacznij obserwować śluz i szyjkę.
kochana zmierzyłam tylko w 1 dzień @ na drugi dzień juz nie zdązyłam bo dostałam 39 goraczki i sie pochorowałam :ico_sorki: mam zapalenie oskrzeli wiec nie wiem czy jest teraz sens ja mierzyc poki nie wyzdrowieje...po drugie caly czas lecze sie tymi tabletkami dopochwowymi i jeszcze mi ich duzo zostało...wiec sluzu nie zobacze...a @ jeszcze mam...
wiec co teraz?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

19 gru 2009, 01:33

misia81 Teraz zdrowiej :-D Buziaki Jak wydobrzejesz to będziesz obserwować.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

02 sty 2010, 01:57

witaj kochana długo mi zajeło dochodzenie do siebie,ale juz jest dobrze :ico_oczko:

byłam u gin nowego w końcuuuu...lekarz boski zbadal mnie od stop do głów zrobił USG wszystko w pozadku jak najlepszym nie mam zadnego stanu zapalnego,zadnej nadzerki torbieli równiez endometrium czysciutkie szyjka macicy na swoim miejscu,tylko zaniepokoiło go to że jak badał moje piersi i nacisnoł sutka to mam wyciek z sutków :ico_sorki: dostałam skierowanie na badanie prolaktyny,estadiolu czy jakos tak,progesteronu i hormony tarczycy :ico_sorki: jesli ja bede zdrowa zbadamy mego R bedzie musiał oddac nasienie...i to sie nazywa lekarz..wiec teraz czekam na @ i w 3 dc potem w 18dc mam oddac krew..

aha biore nadal wiesiołek i castangus i powiem ci ,ze w tym miesiacu widziałam lekki sluzik płodny :ico_brawa_01: nie wiem jak to sie stało nie mam pojecia,ale był bo teraz to juz 20dc i sluz robi się matowy a tamten był taki ładnie szklisty moze sie nie ciagnoł jak powinien ,ale delikatnie raczej tak...bo na majtkach było widać...wogóle lekarz powiedział,ze szyjke macicy mam na swoim miejscu :ico_haha_01: takze juz sie nie martwie nia :ico_haha_01: wariat ze mnie i tyle :-D

i kochaniutka chciałam Ci pozyczyc szczesliwego nowego roku!:* :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 sty 2010, 22:49

bedzie musiał oddac nasienie
A konieczne to?
aha biore nadal wiesiołek i castangus i powiem ci ,ze w tym miesiacu widziałam lekki sluzik płodny :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super, tak taki właśnie szklisty, rozciągliwy to płodny! Wiesiołek działa-tez się muszę zaopatrzyć :ico_noniewiem:
i sluz robi się matowy
czyli wynika z tego, że okres płodny właśnie się kończy.

Zrób koniecznie badana!
i kochaniutka chciałam Ci pozyczyc szczesliwego nowego roku!:* :ico_oczko:
Dziękuje i nawzajem!

PS. Prowadzisz obserwacje?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

02 sty 2010, 23:03

A konieczne to?
znaczy tylko wtedy kiedy moje hormony okażą sie wszystkie ok..to lekarz powiedział,ze wtedy bede musiała poddac sie badaniu droznosci jajników czy jajowodów a do tego badania jest potrzebne badanie mojego R takie sa przepisy jesli chodzi o staranie sie o dzidzie...
Wiesiołek działa-tez się muszę zaopatrzyć
a planujesz jeszcze dzidzie?
czyli wynika z tego, że okres płodny właśnie się kończy
tak konczy się ale wczoraj i tak przez 3 dni bolał mnie brzuszek i to chyba było na dni płodne chociaz nie wiem bo dzis bardzo boli mnie jajnik,i chyba znowu łapie mnie przeziebienie :ico_noniewiem:
Zrób koniecznie badana!
11 ma przyjsc @ czekamy :ico_oczko:
PS. Prowadzisz obserwacje?
_________________
nie nie prowadze bo jak ci pisałam jak tak bardzo mnie rozłozyło to byłam w czasie @ takze nawet nie zaczynałam niczego.

ps:czytałam o twoim porodzie Boze kochany popłakałam sie taka sama jak palec jak dobrze,ze nic sie wam nie stało :ico_sorki:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

02 sty 2010, 23:17

a planujesz jeszcze dzidzie?
Oczywiście, ale najwcześniej za dwa lata-teraz jestem w trakcie szukania pracy a wiesiołek jest mi potrzebny to odłożenia poczęcia, chociaż ja jestem tak otwarta na życie, że może do mnie zapukać w każdej chwili (choć się nie staramy z mężem, to nie odbieramy tego jako anty-poczęcie). W każdym razie moje obserwacje są skutecznie i przy pełnym współżyciu od ponad 12 miesięcy dzidzia nie zechciała zawitać :-D .
ps:czytałam o twoim porodzie Boze kochany popłakałam sie taka sama jak palec jak dobrze,ze nic sie wam nie stało :ico_sorki:
Każdego dnia dziękuję Bogu, że nie odebrał mi mojej córeczki, każdego dnia i każdej nocy dziękuję Mu za ten cud i za to,że nad nami czuwał.
Dziś już wiem, że mogę wrócić do tego szpitala, ponieważ zmienił się tam cały zarząd traktu porodowego począwszy od ordynatora po położne :ico_sorki: i jest juz dobrze. Z tego co słyszałam zaprowadził tam lad i porządek.
ak jeszcze zobaczyłam w "wiadomościach" o tej kobiecie w Chełmie co rodziła identycznie jak ja, sama ..ona i dzieciątko nie miało tyle szczęścia ... opadło na podłogę :ico_placzek: może słyszałaś... :ico_placzek:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

03 sty 2010, 01:25

teraz jestem w trakcie szukania pracy
trzymam kciuki abys znalazła jak najlepsza prace :ico_sorki:
W każdym razie moje obserwacje są skutecznie i przy pełnym współżyciu od ponad 12 miesięcy dzidzia nie zechciała zawitać .
dlatego jakos bardzo ci zaufałam i wierze w to bardzo,ze w jakis sposób przyczynisz sie do tego,ze bedę mamą :ico_brawa_01:
Dziś już wiem, że mogę wrócić do tego szpitala, ponieważ zmienił się tam cały zarząd traktu porodowego począwszy od ordynatora po położne i jest juz dobrze. Z tego co słyszałam zaprowadził tam lad i porządek.
wiesz co? :ico_noniewiem: moze jednak nie wywoływac wilka z lasu :ico_noniewiem: jest duzo innych szpitali..moze jednak nie tamten :ico_sorki:
może słyszałaś...
tak czytałam o tym to straszne biednak kobieta :ico_placzek: ja za dobre serce mam za bardzo sie przejmuje takimi historimi i od razu w ryk..tak jak czytałam o Tobie :ico_sorki:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość