herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

15 gru 2009, 16:07

hej,a ja uwsteczniam się.cały czas spać mi sie chce :ico_placzek: i tak fuj sie czuje.
z rana jak wstałam na piżamie brunatne plamki były...no i test wyszedł jakiś taki nie wiadomo jaki
jutro na bete ide to sie moze dowiem co i jak z ta moja ciaza.
czekam na Michała,tak mi się chce do niego wtulić i poryczec mu w rekaw,że historia.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 gru 2009, 17:42

herbaciana zrobisz bete i wszystko sie okaże.
Eve :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejny skończony tydzień :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

15 gru 2009, 18:32

Jutro będę wszystko wiedziała...obdzwoniłam z mamą znane nam laboratoria i wszędzie beta kosztuje 40zł.i czeka się od 1 do 4 dni nawet.dzwoniłam do kliniki z tym plamieniem i lekarz mówi,że nic nie może zrobić z tak małą ciążą.ale żebym jutro wpadła i jak będzie jakaś przerwa między pacjentkami,jakaś się spóźni itp to mnie przyjmie.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 gru 2009, 21:02

dzwoniłam do kliniki z tym plamieniem i lekarz mówi,że nic nie może zrobić z tak małą ciążą.ale żebym jutro wpadła i jak będzie jakaś przerwa między pacjentkami,jakaś się spóźni itp to mnie przyjmie.
ja na takim samym etapie ciąży z Marcinem trafiłam do szpitala (no może tydzień czy dwa dalej niż ty) i dostałam leki na podtrzymanie,leżałam tam prawie 2 tygodnie.

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 gru 2009, 09:12

witajcie kochane :ico_brawa_01:

ja dziś postanowiłam miec bardzo domowy dzień, na żadne zakupy już się nie ruszam :-) zostały mi tylko prezenty dla Marcina i mamy i zakupy z trych drobniejszych, co to na ostatnia chwilę trza :-) i dobrze, bo to moje tegoroczne nieprzygotowanie mnie przerażało :-D

herbaciana
przede wszytskim spokój nas uratuje :ico_sorki: koniecznie lez teraz i dobrze by było jakby lekarz duphaston Ci dał z progesteronem. Dobrze, ze te upławy sa brunatne a nie żywoczerwone - to już dobry znak, wskazujący bardziej na jakiegoś krwiaka bardziej albo plamienie w czas @.Ja z każdą ciażą plamiłam i wiem, ze tylko leżenie jest na prawdę skuteczne, u mnie w każdym przypadku przyczyną były krwiaki choć np. z Jaga plamiłam od 4 tyg. a krwiaki ujawniły sie na usg w 5 dopiero :ico_noniewiem: i to była na prawdę nawet żywa krew, lekarz przygotowywał mnie na poronienie a jaga spłatała psikusa :-) teraz zTymkiem zaczełam plamić dop. w 8 tyg i to były bardziej plamy brunatne właśnie, brązowe. Ja jestem dobrej myśli kochana, od początku twojego cyklu po prostu mam w sobie takie fajne przeczucie, że tym razem 9 m-cy zostanie uwieńczone ślicznym różowym bobasem :ico_sorki:

a ja dzis w nocy miałam sen...ale gosh...z tych typowo ciążowych. śniło mi się, że znowu mnie wzieli do szpitala, byłam w 32 tyg. ciąży i na usg się okazało, ze zamiast Tymka jest Tymek i malutka Liwia :ico_olaboga: i że musza mi robić cesrakę szybko, bo cosik tam nie tak było - urodziły sie zdrowe Bliźniakia a ja ze sali operacyjnej o własnych siłach od razu na salę swoja szłam pchając łózeczka z dziećmi :ico_noniewiem: boje sie zasnać dzisiaj :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

16 gru 2009, 09:56

a ja dzis w nocy miałam sen...ale gosh...z tych typowo ciążowych. śniło mi się, że znowu mnie wzieli do szpitala, byłam w 32 tyg. ciąży i na usg się okazało, ze zamiast Tymka jest Tymek i malutka Liwia i że musza mi robić cesrakę szybko, bo cosik tam nie tak było - urodziły sie zdrowe Bliźniakia a ja ze sali operacyjnej o własnych siłach od razu na salę swoja szłam pchając łózeczka z dziećmi boje sie zasnać dzisiaj
dziwne są te ciążowe sny

[ Dodano: 2009-12-16, 08:57 ]
a ja jestem od wczoraj taka strasznie padnięta :ico_szoking:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 gru 2009, 10:03

karmelka ja mam zamair być dziś padnięta, bo osttanie dwa dni przeszalałam troszkę :ico_oczko: dzisiaj tylko podłogę zmyłam, łazienke wyszorowałam i leniuchuję :ico_brawa_01:

lecę po kawusię :-) zaraz wracam :-)

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

16 gru 2009, 10:18

Hej babulce :*
śniło mi się,że byłam w ciąży bliźniaczej pozamacicznej i że mi wycinali jajniki i wszystko TAM
i że mój M znalazł drugą babę bo ja byłam niezdolna rodzić mu dzieci.jakiś koszmar no;-(

bo w realu Michał po przyjeździe ponad godzine trzymał rękę na brzuchu jakby chciał zaczarować Biedronke i ją ochronić.strasznie się ucieszył.ostatnio tak mu oczy iskrzyły jak zobaczył Jasia na monitorze usg...
próbowałam się umówić z lekarzem na NFZ ale dwóch jest wolnych dopiero po nowym roku,a trzeci nie odbiera.no nic zadzwonimy do niego ok.11.

a u was jak nocka?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 gru 2009, 10:21

kochana - to chyba z tymi snami dzisiaj jakieś przesilenie było :ico_noniewiem:

a co z tym lekarzem z kliniki?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

16 gru 2009, 11:20

śniło mi się,że byłam w ciąży bliźniaczej pozamacicznej i że mi wycinali jajniki i wszystko TAM
i że mój M znalazł drugą babę bo ja byłam niezdolna rodzić mu dzieci.jakiś koszmar no;-(
brzydki sen :ico_placzek:

stawiam :ico_tort: i :ico_kawa: za skończony dziś 31.tydzien.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość