Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

07 sty 2010, 15:39

Dziewczyny trzymam kciuki, żebyście znalazły czas i cierpliwość, żeby się przy dzieciach coś nauczyć.

Tosia właśnie wróciła, niby zmęczona, ale dalej szaleje, chwilowo bawi się ciastoliną.
Ja na spacer z Adasiem chciałam iść w weekend, jak nie będzie strasznego syfu na polku. Młody mi wisiał prawie cały wolny czas na cycku i dalej stękał więc wymiękłam i dałam mu troszkę butli dopił 20ml i teraz smacznie śpi. Ja mam chyba jakiś wybrakowany ten pokarm ;( bo niby dużo a nie najada się do syta.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

07 sty 2010, 16:49

Ania nie masz wybrakowanego pokarmu tylko młody apetycik na maksa, a wiadomo że butla nasyca o wiele bardziej i tak prosto leci :-D Ja z Nelka też tak miałam ciągle na cycu, ale jakbym teraz miała 2gie to tez bym dokarmiała, bo obowiązków jest o wiele więcej niż przy pierwszym dzidziu.

A ja jestem zszokowana jak Nelka się dobrze trzyma, ba nawet jest grzeczniejsza niz zwykle :-D chyba to był dobry pomysł ale zobaczymy za kilka dni jak bedzie :ico_brawa_01:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

07 sty 2010, 22:21

Witajcie:)
Kasia milo cie widziec. Ja też uważam ze sylwestrowa kreacja Zosi sie bardzo udala.
Wisienko a moze wykożystaj troche tesciów z tego co pamietam to chyba cie namawiali na studia.
Martunia rzeczywiscie Kacper sie rozgadal od kiedy nie chodzi z smokiem buzia mu sie nie zamyka kota mozna dostac.
Ania ta twoja niania to skarb. A malychy sa rzeczywiscie mniej meczace gdyby nie to wstawanie w nocy. Nie pyskuja :ico_oczko:
Ela ale mi sie marza przedstawienia z udzialem mlodego jakies jaselka... Z twoimi tesciami jest tak jak z moja mama najpierw wku... ale w sumie staja na wysokosci zadania.
Ale sie dzisiaj nacierpialam :ico_olaboga: Bylam u dentysty bo ukruszyl mi sie zab. Zrobilam od razu dwa a ze mam czule zeby to po myslalam ze oszaleje dopiero po 3 Apap Eksra mnie puscilo :ico_zly: Bylismy tez w biurze nieruchomosci podpisac umowe moze im sie bardziej uda sprzedac nasze mieszkanie. Kacper zasnal na nocniku wiec jeszcze bryka.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 sty 2010, 00:53

Anita- trzymam kciuki za mieszkanko. Zasnął na nocniku? :-D toż to wyczyn wielki.

Marta- dajesz mi nadzieje, bo ja też będę musiała się zmobilizować jak Tosia będzie miała swój pokój i zmienić to jej spanie bo szczerze mam tego po dziurki w nosie, że zawsze się do nas wdrapuje.

Ja dzisiaj zasnęłam usypiając Tosię o 20, Adaś mnie obudził o 22 na jedzenie, karmiliśmy się z przerwami na przebieranie pampersów do tej pory i dopił jeszcze 20ml z butli, może pośpi tak z 3h.

A tutaj fotka z ostatniej nasiadówy u nas, uśmiałam się bo Tosia wygląda z Patrykiem jakby wielce o czymś dyskutowali:

Obrazek

A tu Adasiek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2010-01-07, 23:55 ]
A i dzisiaj się załamała bo taki mi wywaliło bebol,że mam teraz 86 cm w pasie :ico_szoking: :ico_szoking: w życiu tyle nie miałam i w żadne spodnie się nie dopinam. Nosze niby pas po porodowy i robię brzuszki, mało też jem, ale brzuch dalej taki fuj :ico_placzek:

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

08 sty 2010, 06:08

Pruedence, czy ty czytasz sie !!!
Jestes po porodzie 10 dni i chcesz wygladac, jak po retuszu komputerowym?
Kobieto ja nadal mam brzuszek po zosi !!
Wiecie co dawno mnie tu nie bylo, ale cos wam powiem, szukacje idealow, a tak naprawde nimi jestescie, kazda z was robi cos co inna z nas nie moze.
Np ja mam pasierbice, po przejsciach i 2 latka przemadrzalego, meza na wyjazdach.
Ale nie zamienila bym tego na nic innego, bo to moje.
Choc nie powiem kazda z was podziwiam za to kim jest i jak wyglada, bo to wlasnie wy.
Prosze was dajcie spokuj z byciem perfekcyjnym, bo to zabija.
A jesli o spanie to u mnie w 99% dziala jak zosiaka obudze wczesnie 7 rano i juz pomiedzy 11-12 jest gotowa na dzemke i wtedy miedzy 21-22 idzie spac.
Choc dzisiaj nie dalam spac w dzien bo wstalysmy o 9:30 rano , ale od 17 mialam z nia batalije i musialam wymyslac zabawy aby tylko nie usnela. Ale tym sposobem o 20 juz pieknie spala, a teraz moja kolej na lulanie.
Milego dzionka . :ico_oczko:
DZiekuje w imieniu zosiowym za komplementy.
pa

[ Dodano: 2010-01-08, 05:11 ]
Zdjecia rewelacyjne, dzieci Ci sie udaly.
Zosia czesto sobie pogaduje tak.
Zabawne sa nasze 2-tki. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 sty 2010, 13:07

hej!
Po pierwsze prosze was, poklikajcie mi na link w opisie :-) kupilam worek ktory miesci 1000zł :-D
Siedze sobie w pracy, dzis bedzie kasa od Jurka wiec fajnie :-)
Ania, lada moment bedzie super
Marta, u nas tez siezko ze spaniem, ale jak w pon. poltorej godziny ja kladlam i w koncu zasnela, to teraz przynajmniej nie rozpycha sie jak przychodzi do nas i mozemy caly czas spac, bo wczesniej na lozko 140cm na szer. Lenka zajmowala ok 80cm a ja z Markiem 60

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

08 sty 2010, 13:22

U nas ze spaniem nie ma problemów, chyba że za usypianie zabiera się tatuś. A ja po prostu nie mogę z tym moim chłopem. On musi być raz w miesiącu prostowany. :ico_szoking: To moje dziecko robi z nim, co jej się podoba. Manipuluje, a ten jeszcze daje się wodzić za nos. Po prostu chyba zacznę go prać. Najgorsze, że on twierdzi, że tak nie jest, choć po tonie słyszę, ze sam w to nie wierzy.
Dzisiaj mu powiedziałam, że jego metody wychowawcze to niech sobie on w buty wsadzi, bo są tak mierne. Po pół godzinie nakładania łopatologicznie do łba doszło do mgr inż niezastąpionego w pracy, że ma wprowadzić dyscyplinę i trzymać ją krócej. Powiedział - trochę wprowadzę :ico_zly: Potem łopatologicznie, że ma stać murem za mną, bo ten mały potworek od razu wyczuwa jego niezdecydowanie i to że nie zgadza się ze mną. Odpowiedź - będę. Na końcu przemowa typu
- ona ma teraz dwa latka i już robi z tobą, co chce. Co będzie jak będzie miała 10, 15 cz 20, a może 30? Mama powie nie dostaniesz samochodu, to poleci do tatusia, bo on się zgodzie. Kretyna z dziecka robisz. I sam spojrzyj jak wyglądasz z boku negocjując z dwulatką, albo wdając się w dyskusję i pozwalając pyskować. Przecież jak się z tobą nie zgadza, to ci potrafi rzucić rzeczami i się z ciebie śmiać. A ty co?
A poszło o okulary zabawkowe, które zabroniłam brać do żłobka, a mądry tatuś po cichutku wziął. Oczywiście wczoraj wieczorem dziecko sobie przypomniało i awantura. Byłoby w porządku, jakby mądry tatuś nie poszedł negocjować - dopiero się zaczęło, a na koniec mówi do mnie - to daj jej moje :ico_puknij:
Efekt - Tyś chyba zgłupiał. Nawet nie waż się wchodzić do niej do pokoju i się nie odzywaj.
I cała rozmowa dzisiaj w pół godziny z rana. Może dotrze coś do niego.
Pruedence, Kasia ma racje. Spokojnie - dopiero kilka dni po porodzie. A wagę przy dwójce to odzyskasz. Zdjęcia naprawdę świetne.
Kasiu miło Cię widzieć.
Anitko, no z tym zaśnięciem na nocniku, to naprawdę wyczyn. A ze sprzedażą, to się ruszy.
MArtuuniu mam nadzieję, że kupiłaś śliczny płaszczyk.
Ja dzisiaj kupiłam sobie czapkę i szalik, a tak to jedynie pooglądałam. W sumie niczego mi teraz nie potrzeba, ale może kupię sobie spodnie. Ale na razie wymyśliłam, żeby kupić maszynę do szycia.

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

08 sty 2010, 13:24

troche spoznione zdjecia ze swiat:
Lenka je kisiel żurawinowy:
Obrazek
z tatusiem:
Obrazek
z mamusia(lepszego nie mialam):
Obrazek
mała szkotka:
Obrazek
na osiołku:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

08 sty 2010, 14:50

KAsia masz racje, ale czasem człowieka łapie dołek, zwłaszcza jak nie ma spodni, żeby wyjść na spacer w tą paskudną pogodę.

A Tosia dzisiaj znów dała popis i nie chciała zostać w przedszkoli, nie płakała tylko zrobiła podkówkę i mówi tatuś nie chce, no i tatuś zamiast potłumaczyć i zachęcić przywiózł ją z powrotem do domu :ico_zly: ach te chłopy!

[ Dodano: 2010-01-08, 13:57 ]
Justyna- fotki super, widać, że masz dobry sprzęt bo jakoś też przednia.

Ela z moim chłopem to samo, ale on nie kuma nic, rozpuszcza Tosię jak dziadowski bicz, w ogóle go nie słucha a jak on jest to i mnie nie chce słuchać :ico_zly: no bo wie, że tatuś pozwoli. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

08 sty 2010, 15:36

NO to moj facet trzyma dyscypline i nie pozwoli wejść na głowę i ja jestem ta co czasem mięknie i trzreba mną wstrząsnąć, ale już jest lepiej i się nie daję ( najśmieszniejsze że pedagogiem jestem :-D i te zasady które miałam przed dzieckiem mają się nijak do rzeczywistości.... :ico_zly: ).

Kasia3 masz rację ale czasem dobrze sobie ponarzekać, potem z dystansu popatrzeć na sytuację jeszcze raz i jest lepiej, przynajniej w moim przypadku kiedy ja dużo rzeczy musze sobie tłumaczyć...MOjego życia tez bym nie zamieniła, ba nawet więcej nie czuję, że muszę z czegoś rezygnować i wszystko to na co mam wpływ jest moim wyborem. A brzuszka u Ciebie nie widać w ogóle!!!!

Janiołku zdjęcia super, napatzreć się nie mogę na tą mała Szkotkę!!!Nie zapisałam kontaktów gg na serwerze więc prosze odezwuj się do mnie...

Ela nie kupiłam płaszcyka, bo mój A opiecał mi na urodziny jakiś pożadny płaszcz więc zrezygnowałam z tego na który mnie obecnie stać i czekamhy do wypłaty :-D Jutro pojadę sobie kupić sukienkę taką na co dzień bo ja z tych babek bardzo sukienkowych jestem. No szkoda że Twój małżonek nie egzekwuje tych samych zasad a tym samym naraża Cię na opinię tego srogiego rodzica ale super dajesz sobie radę z tymi rozmowami więc będzie na pewno lepiej :ico_brawa_01:

Ania no z tymi ciuchami to lipa straszna, zwłaszcza w zimie, ale jeszcze z tydzień i zacznie się zmieniajszać, macica się obkurczu i brzuszek będzie mniejszy!Głowa do góry!!!!

Cholera jak pisałam Wam posta to Nelka zasnęła na dywanie i nie mogę jej dobudzić :ico_zly: Dam jej pół godzinki drzemki i obudzę...Noc była niezła, niezła dlatego, że sąsiedzi robili imprezę i obudzili Nelkę o 2giej i pół godzinki się meczyła, ale usneła sama. Jak A wróci z pracy to chcemy posprzatac zeby jutro mieć wolne, zwłąszcza, że przyjeżdża nasz przyjaciel domu Jarek to sobie zorganizujemy na spokojnie czas bez szybkiego sprzatania i zakupów.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość