Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

09 sty 2010, 13:09

po tym co widzial moj maz to mu sie poki co seksu ze mna odechcialo
hahahhaha :ico_haha_01: a mój ostatnio mi powiedział (jak marudziłam że coś mi się tam po szyciu nie podoba) że co ja bym chciała przecież to nieciekawie po porodzie wyglądało...
a ja na to "to ty widziałeś?? kiedy?" :ico_szoking:
okazało się że jak brał małego z polożną żeby go ubrać to ja nadal na fotelu leżałam w rozkroku :-D a on sobie przechodził obok i zerknął :ico_oczko:
a i łożysko też sobie obejrzał :ico_haha_01: świr!
ale nie zniechęciło go to jakoś bo się dopytuje kiedy będzie można :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

13 sty 2010, 14:34

wisnia3006, lepiej nic na sile bo potem jeszcze uraz bedzie mial :ico_oczko: mi maz pomogl bardzo. nie fizycznie bo porod byl szybki ale psychicznie. jakos bardziej sie dla niego staralam. wiedzialam ze nie da mi zrobic krzywdy i ze po prostu jest przy mnie. polozne mowily co mam robic ale ja ich nie sluchalam tylko jak maz po nich powtarzal :ico_oczko: no a on dumny bo przecial pepowine :ico_oczko: i jak potem zobaczylam malutka w jego ramionach to sie prawie poryczalam :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: miałam to samo, mąż mi pomógł baaaardzo :ico_oczko: i wcale go nie odrzuciło :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: wręcz przeciwnie :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dumny jest że pomógł mi przez to przejść i że przecioł pepowinkę :ico_oczko:

nawet dala mu polozna, dziecko, zeby wyciagac z brzuszka pod nadzorem,
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
to on poród odbierał czy filmował????????????????????
bo sie pogubiłam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
ty juz sie nigdy nie zmienisz :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 sty 2010, 21:09

u mnie tez byl ekspres dla odmiany po Andrzejku,ktorego rodzilam 16 godzin.Cala ciaze modlilam sie ,zeby mi wody odeszly i porod zaczal sie sam,a nie wywolywany,tak jak za pierwszym razem i udalo sie :-D W dzien terminu z miesiaczki,czyli 28 grudnia budzilam sie w nocy z dziwnym bolem brzucha.Rano mialam wizyte u lekarza,poszlam a on do mnie,ze porod sie zaczal :ico_szoking: Kazal mi isc do domu,wziasc no-spe i ciepla kapiel.No to poszlam,zastosowalam sie do zalecen i wszystko jakos ustalo.No ale to byla cisza przed burza,bo o 17 zaczely odchodzic mi wody,pojechalismy spokojnie do szpitala,polozna mnie zbadala i mowi,ze mamy dwa cm rozwrcia i jedziemy na porodowke.Zanim pojechalismy zakladali mi karte a ze mnie sie lalo juz konkretnie,zalalam im izbe przyjec i na wozku zawiezli mnie na porodowke.Podlaczyli mi KTG o 18-stej i zaczely sie juz mocniejsze skurcze ale jeszcze na tyle znosne,ze rozmawialam z mezem przez komorke.Okolo 20-stej juz nie rozmawialam... :ico_oczko: O 21 przyszly parte,25 minut pozniej nasza Zuzia byla juz po tej stronie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cudowne uczucie ulgi po wyparciu i uslyszeniu krzyku malej.A najwiekszym prezentem dla mnie byla mozliwosc karmienia jej dwie godziny zaraz po porodzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ona tak ufnie sie przyssala i spokojnie zasnela,kochana moja malutka coreczka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zuzia urodzona 28 grudnia 2009 roku,61 cm i 5390.

P.S. Nie nacieli mnie,ani nie peklam - polecam wszystkim smarowanie krocza oliwka dla dzieci :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 sty 2010, 23:49

Moj tez sie zniechecil, a tez zagladal, nawet dala mu polozna, dziecko, zeby wyciagac z brzuszka pod nadzorem, a w ogole zycie intymne bylo jeszcze lepsze po porodzie niz przed;) cos tam jakies zmiany zaszly pewnie, teraz przy drugim jak bede w ciazy tez chce byc obecny;) fajnie, razniej z mezem!
wyciągał z brzucha??????????? :ico_szoking:



iw_rybka, :ico_brawa_01: dla Ciebie i Zuzi :ico_brawa_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 sty 2010, 10:08

monika1985, naprawde jak dla mnie żenujące jest czytanie Ciebie :ico_zly: po co Ty wiecznie wypisujesz takie bzdury :ico_puknij:
nawet dala mu polozna, dziecko, zeby wyciagac z brzuszka pod nadzorem
czy ty myslisz, ze piszą tu jakies idiotki :ico_zly: naprawde chyba lepiej bedzie jak przestaniesz sie udzielac i dzielic takimi bzdurami :ico_zly:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

14 sty 2010, 12:07

Tylko dlaczego tylko Ciebie dotykaja takie niecodzienne sytuacje??????

W kazdym razie ja Ciebie juz czytac i komentowac nie bede, pisz te bzdury do woli :ico_zly:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 sty 2010, 12:26

Iw_Rybka, to rzeczywiście ekspresowy poród, wspaniale że tak szybko i "bezbolesnie" :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
DUSIA555
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2227
Rejestracja: 11 mar 2009, 21:54

14 sty 2010, 12:48

iw_rybka, jeszcze raz ogromne gratulacje :ico_brawa_01:
Duża córeczka :ico_haha_02: :ico_brawa_01: Tylko życzyć sobie takiego porodu :ico_sorki:
P.S. Nie nacieli mnie,ani nie peklam - polecam wszystkim smarowanie krocza oliwka dla dzieci
Dzięki za sprawdzoną radę :ico_sorki:

Śliczne zdjątko w podpisie :ico_haha_02:
Dużo zdrówka dla Ciebie i Zuzi :ico_haha_02: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

14 sty 2010, 13:24

to nie jest temat na tego typu dyskusje :ico_sorki:
Jeżeli ktoś tutaj wchodzi to po to by napisac/ przeczytac opis porodu a nie czytac kłutnie
ktore zreszta zaczynaja sie na kazdym watku :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

14 sty 2010, 18:16

Grunt żeby każdy poród skończył się szczęśliwie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość