NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 mar 2010, 19:40

Teraz też jestem szczęśliwa ale całym moim szczęściem jest synek bo o życiu małżeńskim nie ma mowy nawet się pokłócić dobrze nie można bo sie teściowa drze ze dziecko straszymy a ciekawe czy ona sie z mężem nie kłóciła jak trojkę dzieci wychowywała
_________________
tesciowa tyran, nie czlowiek

ja juz widze jak my pojedziemy na swieta do moich rodzicow to tez beda 3 swiaty... Babcia zawsze swoje 5 groszy wcisnie... A ja, ze jestem nerwus i nie dam soba zadzic to pewnie po 2 dniach bede chciala wracac do domu...
Swoją drogą święte powiedzenie że z rodziną to tylko na zdjęciu sie dobrze wychodzi.
oj.. swieta prawda, ale z niektorymi to nawet zdjecia porzadnego zrobic sie nie da hihihi

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 mar 2010, 00:32

święte powiedzenie że z rodziną to tylko na zdjęciu sie dobrze wychodzi.
i to nie bo Cię na zdj utną :/

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

15 mar 2010, 00:51

i to nie bo Cię na zdj utną
dlatego zawsze trzeba stawać w środku ;-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

15 mar 2010, 09:03

jesli mozna to i ja ponarzekam sobie na swoja tesciówkę..no to jest babsko kt zawsze wszytko wie najlepiej i doprowadza mnie tym do szewskiej pasji..na szczescie nie mieszkamy razem tylko nawiedza nas raz na jakis czas..ale dla mnie to czasmi i tak za dłuzo :ico_zly: :ico_zly:

wczoraj sie obraziła i powiedziała ze dłuugo juz do nas nie przyjedzie..mam nadzije ze dotrzyma słowa :ico_oczko: ja nie bede płakac..straci ona tylko bo nie bedzie widywac niuni kt jak narazie jest jej jedyną wnuczką

rozwazalismy opcje ze bedzie nam niuni pilnowac ale jak sie okazłao ze nie przeprowadza sie do krakowa-bo ona mieszka w tarnowie..no to ta opcja odpadła bo ja nie bede z nia mieszkac pod jednym dachem..

uffff....wyzaliłam sie.. :ico_olaboga: :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 mar 2010, 15:44

Tynusz1 napisał/a:
i to nie bo Cię na zdj utną
dlatego zawsze trzeba stawać w środku ;-)
wiec chyba zaczne.. bo jak narazie to raczej z boku stalam hiih

Awatar użytkownika
mama Kasia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:19

16 mar 2010, 23:20

Oj ci teściowie :ico_zly: . Jak ja bym chciała... WYGRAC W TOTKAAAA!!!!! :-D
A na zdjęciach z tą rodzinką staję z boku... i sama się wycinam :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
irysek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2009, 20:22

17 mar 2010, 00:15

uffff....wyzaliłam sie..
Po to chyba powstał ten watek także żalcie się dziewczyny do woli. A i mi chyba ostatnio jakoś łatwiej wytrzymać dzięki wam choć nadal nie czuje się jak w domu. Ostatnio rozmawialiśmy ze szwagrem i coś powiedziałam ze tu u was (miałam na myśli miejscowość) a oni nie mogli zrozumieć że u was a nie u nas. Ja tu po prostu nie czuje się u siebie i tyle.
Ja bym Ci radziła szczerze, a przede wszystkim na spokojnie porozmawiac z tesciowa
Wiesz co myślę ze moja teściowa do najgorszych ludzi na świecie nie należy tylko chyba przejęła się rolą Pani domu i zapomniała ze nie jesteśmy jej dziećmi a tym bardziej mój synek. Tak jak czytam to co napisałaś to myślę ze to może jest możliwe ale chyba nie jako jedna poważna rozmowa bo wtedy się obrazi i już w niczym się nie odezwie przez miesiąc ale może małymi kroczkami jej to uświadamiać ze nie jesteśmy dziećmi i delikatnie każdą kwestie omawiać osobno?
W ogóle bardzo trudno o "złoty środek", fajną teściowa i babcię


Tak myślę ze złote środki ogólnie są trudne do znalezienia a co dopiero w postaci teściowej i babci. Przykre ze teściowa nie interesuje się wnuczką bo nie ma co babcie są potrzebne w życiu dziecka oby tylko pozostawały babciami. Życzę aby babcia sobie przypomniała ze ma wnuczkę. A jak nie to się nie przejmuj popatrz ile traci.
Jak ja bym chciała... WYGRAC W TOTKAAAA!!!!!
A kto by nie chciał.Ciekawe co byście zrobiły z taka wielką kasą???
A na zdjęciach z tą rodzinką staję z boku... i sama się wycinam

Mi ta opcja tez najbardziej odpowiada.

Wiecie co nie chce zrzucać całego zła tego świata na teściowe. Więc może ktoś ma super teściową??? Zastanawiam się ostatnio czy miałyście jakieś przypadki że dziadkowie nauczyli czegoś wnuki i później nie można było ich tego oduczyć albo sobie z nimi poradzić mam na myśli takie sytuacje których unikać aby później nie było problemu z bobasem ze babcia pozwala a mama nie.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 mar 2010, 10:35

A kto by nie chciał.Ciekawe co byście zrobiły z taka wielką kasą???
na pewno kupiłabym wypasiony dom..moje marzenie..na pewno bym tez cos zainwestowała..hmmm ale sie rozmarzyłam tyle fajnych rzeczy mozna by zrobic :ico_oczko:

a u mnie tesciowa sie nie odzywa no i dobrze..ja sie zawziełam i tez nie dzwonie..uwazam ze nie zroniłąm nic złego wiec nie bede sie wychylac..nie chce to nie

Awatar użytkownika
irysek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2009, 20:22

18 mar 2010, 13:15

na pewno kupiłabym wypasiony dom..moje marzenie
Oj moje też kupiła bym sobie domek z poddaszem kominkiem i duża łazienką i otworzyłabym dom weselny albo agroturystykę.

Ale marzenia zostawię na później a dla mnie pojawiła się iskierka nadziei na własne 4 katy. jestem taka przejęta ale nie wiem jeszcze czy coś z tego będzie bo mieszkanie jest w przetargu do wzięcia od poczty polskiej i tylko pytanie ile będzie chętnych i jak mocno podbija cenę. W sumie marzy mi się aby nikt do przetargu nie przystąpił to może się uda. Cena wywoławcza 53 tys za 64 m2 do remontu. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A moi teściowie maja nam wziąć kredyt na nie bo my nie mamy zdolności na wychowawczym. I jak narazie nie stawiają sprzeciwu.

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

18 mar 2010, 13:54

W sumie marzy mi się aby nikt do przetargu nie przystąpił to może się uda. Cena wywoławcza 53 tys za 64 m2 do remontu. :ico_sorki:
no to super okazja..trzymam kciuki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość