karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

12 kwie 2010, 14:07

u mnie też szybko się laktacja wyregulowala choć zdarz się,że parę kropelek poleci między karmieniami.
na cieminiuchę lekarka mi poradziła olej rzepakowy,ale nie miałam i ta oliwką zrobiłam,dobrze,że podziałało :-)
my zaliczyliśmy 1.5godz.spacerku. :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

12 kwie 2010, 14:52

eve.ok u mnie z tym pokarmem jest jakoś falowo! Może zależy też od tego co zjem? :ico_noniewiem:
Raz leci ze mnie samo a czasami jest tak, że małej jest za mało!

A teraz na spacerek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 kwie 2010, 19:32

a u nas dzisiaj juz popołudniu za mało bylo
niby leci ale mala sie nie najada
kupilam sobie te tabsy na laktacje zobaczymy jak to podziała

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

12 kwie 2010, 19:57

a z moimi mlekaczrakami jest tak że jednego dnia flaki że młoda sie szarpie i wkurza a drugiego dowala tak że zastoje i latam z kapusta na cycach wiec poprostu niewiem .........
dzis mam ochote udusic swoje dziecko niewiem czy spałą 2 godz w ciągu dnia a teraz po kąpaniu znowu zaczyna marudzić po 30 min spania szlag mnie trafi

kurde może to przez moja kawe Lusia taka też jest, jutro bede bez kawy zobaczymy

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 kwie 2010, 20:47

Qanchita, no ja tez powinnam już odpuścić słodycze....
i chyba tak zrobię, bo wyglądam jak lukrowany pączek!
mówisz, że po 2godz Ci już kapie? ja tak miałam z Hanią
a teraz młody tyle je, że wszystko się pięknie wyregulowało już w 2tyg
co rpwada jak w nocy kimnął nam raz 8godzin, to kuźwa myślałam, że mi skóra pęknie, a piżama mokra do pasa....ale już jest ok
eve.ok to Twój synuś chyba mało śpi co? ja nie chcę przechwalać, ale ...Tomcio z rana gorzej śpi...ale w dzien prawie ciągle śpi....2godzinki ma czuwania przed kąpielą czyli ok.17....i niech tak na razie zostanie!!!
kamelek1, a ja dziś zapodałam olejuszkę...ciekawe czy pomoże...
laski, dajcie spokój z kawką....raz można pewnie, lepiej po karmieniu wypić, ale codziennie to może za dużo?
właśnie, anatol waniliowy jest super!!!
jagodka24, tabletki są na laktację? no popatrz
a herbatki też popijasz?
oby podziałało...
dzis mam ochote udusic swoje dziecko niewiem czy spałą 2 godz w ciągu dnia a teraz po kąpaniu znowu zaczyna marudzić po 30 min spania szlag mnie trafi
współczuję!!! oby nocka była lepsza!!!

u nas cisza...młodego już po 18położyłam....
byłam u gina na kontroli-wszystko ok! zaproponował mi anty hehhe, ale ja mam w domu skuteczne środki anty w postaci dzieci :ico_haha_01:
i ćwiczyć pozowlił, więc się zabieram od jutra chyba...brzuszki...może jakieś bieganko wieczorami? bo czas się pozbyć tego sadełka...

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

12 kwie 2010, 21:51

witam wieczorowa porą
jagodka24, tabletki są fajne mi się trochę poprawia, ale za to odbija mi się koperkiem jakbym kiszonych się najadła :ico_oczko:
zborra, ja też dzisiaj gina zaliczyłam, mam niby obniżoną macicę :ico_szoking: ale ogólnie ok i też dostałam receptę na anty
kamelek1, ja ricore piję może spróbuj słabszej?
nasza walczy jak zawsze ze snem
a jeszcze sprzedam wam patent na herbatkę z majeranku, robię herbatkę koperkową i dodaję 20-30 ml i mała pija a kupki cudne :-D
jutro idziemy na szczepienie i dalej nie wiem co z rota mam zrobić :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

12 kwie 2010, 22:02

zborra, herbatek nie pije bo to ten sam skład więc nie chce przesadzic
a kuracje dopiero zaczynam z tabletkami

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

13 kwie 2010, 08:42

piszecie o ćwiczeniach i chyba czas zacząć brzuszki robić.Może jakoś wygląd brzucholka się po niech poprawi,choć ja brzucha nie mam to raczej rozciągnięta skóra :-) jak wygram w lotto to sobie zafunduję operację :ico_haha_01: i będę po plaży pomykała z boskim brzuchem hahahaha

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 kwie 2010, 08:46

witajcie kochane :ico_haha_01:

ja dziś po nocce gorszej - Młody padł o 19, przebudził się na karmienie o 2.oo i zawsze spał do rana atutaj neipsodzianka - o 4.oo pobudka :ico_szoking: jeśc nie chciał, miał ochotę spać ze smoczkiemw buzi a nie chciało mu się go ciamkac :ico_olaboga: gosh...pół godizny wstawania zeby mu smoczek wkładac, a końcu zasnał :ico_noniewiem: może grzeszę, ze narzekam, ale On pieknie nocki przesypia i jedna taka akcja to dla mnie masakra :ico_noniewiem:

a tearz odstawiłam jagę do przedszkola, zjadłam śniadanko, Młody odsypia, ja zaraz trszoke sprzątnę, ze spacerku nici dzisiaj, bo zzzzimno - musiałam szybe skrobac w samochodznie :ico_szoking: ale moze do ciążatej koleżanki po Jagi przedszkolu w trójeczkę skoczymy :ico_haha_01: a wieczorkiem małż zjeżdża :ico_brawa_01: chociaż jendka nocka wspólna, bo wygłodniała jestem :-D

a u Was jak nocka, jakie plany na dziś?

widzę, ze więcej walczących z nieuregulowana laktacją? a moze to wynik ego ile Maluszki i jak czetso ejdzą? moze pomanipulujcie trsozkę karmieniami, na ile się da? Bo Tymek je jak z zegrakiem w ręku w dzień co 3-4 godizny,w nocy śpi po 7-8, ale wystarczyło, ze dwa razy miał taki dzień zarłoczny, ze z cycka by nie schodził to na następny dzień mleko się faktycznie lało litrami :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-13, 08:49 ]
piszecie o ćwiczeniach i chyba czas zacząć brzuszki robić.Może jakoś wygląd brzucholka się po niech poprawi,choć ja brzucha nie mam to raczej rozciągnięta skóra :-) jak wygram w lotto to sobie zafunduję operację :ico_haha_01: i będę po plaży pomykała z boskim brzuchem hahahaha
no ja od 2 tygodni ćwiczę i po pierwszych dwóch razach miałam megazakwasy :ico_olaboga: chcociaz niby aktywna w ciaży była bardzo :ico_noniewiem: a tearz chciałabym zacząć biegać tylko Młodego to na plecy musiałabym chyba wrzucić :ico_oczko:

karmelciu jak popracujesz nad miesniami, potraktujesz skórę kremami odpowiednimi to sie ładnie brzusio wygładzi :-D mi o dziwo po brzuszku śladu nie ma, anwet skóry nic rozciagnietej nie zostało, ale pracuję na upierdliwymi boczkami :ico_zly:

a do gina keidy idziesz? czy już byłaś? ja terz w pt. mam wizytę.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

13 kwie 2010, 09:02

a do gina keidy idziesz? czy już byłaś? ja terz w pt. mam wizytę.
mam wizytę na początku maja,bo idę do mojej poradni tak gdzie chodziłam w ciąży,ale nie prywatnie tylko z NFZ-u więc trzeba poczekać

[ Dodano: 2010-04-13, 09:03 ]
może grzeszę, ze narzekam, ale On pieknie nocki przesypia i jedna taka akcja to dla mnie masakra
kochana grzeszysz :ico_nienie: nikt tu chyba nie miał takich nocek jak ty :ico_szoking: żeby mu tylko to ładne spanie powróciło :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-04-13, 09:04 ]
a wieczorkiem małż zjeżdża chociaż jendka nocka wspólna, bo wygłodniała jestem
:ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-04-13, 09:05 ]
a u Was jak nocka, jakie plany na dziś?
nocka ok,chyba 2 czy 3 razy się obudził na jedzonko,więc ok :) jeśli chodzi o plany to my mamy dziś wizytę w ośrodku rehabilitacyjnym,ale chyba najpierw go zbada lekarz,a potem zadecyduje co z ćwiczeniami.

[ Dodano: 2010-04-13, 09:07 ]
byłam u gina na kontroli-wszystko ok! zaproponował mi anty hehhe, ale ja mam w domu skuteczne środki anty w postaci dzieci
zgadzam się.Ten mały diabełak to najlepsza metoda antykoncepcji

[ Dodano: 2010-04-13, 09:07 ]
jutro idziemy na szczepienie i dalej nie wiem co z rota mam zrobić
przemyśl to dokładie,bo z tego co czytam jak dziewczyny piszą to chyba szkodas kasy.

[ Dodano: 2010-04-13, 09:08 ]
śmigam włoski myć póki Filipspokojnie w leżaczku leży :):):)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość