Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

15 kwie 2010, 09:59

witajcie kochane :ico_haha_01: troszkę zaległości mi się zrobiło, więc zaraz was doczytuje :ico_haha_01:

a ja wczoraj z chatki zrobiłam muzeum - czysciutko ze hej bo Młody był wyjątkowo grzeczny :-) a dziś kopiec kreta siedzi juz w piekarniku, ja z anatolem :ico_haha_01: potem muszę Młodgeo komodę przejrzeć bo juz poodkładałam 2 torby za małych ciuchów, teraz musze przejrzeć co potrzebuję i na zakupy hurtowe dzisiaj jechać. myślałam, ze ten zapas, który mam starczy na przynajmniej 3 m-ce a tutaj pajacyki do spania i śpiochy na 68 już za ciasne i naciagnać się nie da, - musze na 74 pokupować :ico_noniewiem: dobrze, ze ta pakę co od koleżanki z anglii dostałam pełna była bluzeczek, bluz, kamizelek i jeansików, bojóweczek itd to na wyjscie nie musze dokupowac ciuchów, bo w takim tempie bym zbankrutowała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-15, 10:05 ]
quanchita to normalne, ze powtorna kontrolę zalecają :-)

jagódka to zalezy od dizceka ile śpi ile nie - tymek teraz to potrafi 5-6 godizn ejdnym ciągiem nie spać, ale w dzień to szybko zaczął po 2-3godizny czuwać. Spokojnie, jakby Maluszek był zmęczony to by się nie krępował i chrapnął, widac wyspał sie :ico_haha_01:

dizięki za rady co do oczek ropiejących :ico_sorki: zostałam tylko przy przegotowanej wodzie i widziałm, że Młodemu łęzki stoja w oku i ta ropka faktycznie bierze sie stad, ze nie ma gdzie nawodnienie oczka odpływac i masowałam wczoraj ten kanalik - niemal od razu podziałało :ico_brawa_01: obudził sie rano z czysciutkim oczkiem a zawsze po nocym spaniu było najgorzej, całe oczko sie od ropki kleiło a dzis super :ico_brawa_01: tearz tylko widze, ze troszkę znowu naszło.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 kwie 2010, 12:27

u nas trzeba kupować szczepionki w punkcie szczepien nie mozna sobie przyniesc z apteki a ceny u nich są uwarunkowane tym czy zamawiają większe ilosci tych szczepionek to mają wiadomo większe rabaty

no ale ona ma dopiero dwa tyg więc mi sie wydaje że powinna jednak wiecej spac
a dzisiaj od rana czyli od 7 zasnela dopiero o 11 i niestety dostala butle i wytrabila 80ml
takze byla glodna
tabletki na laktacje nic nie dają
co prawda leci mi z piersi ale nie tak jak kiedys
no i dzisiaj dzidzia sie nie najadła

boje sie że strac epokarm bo kurde mam teraz tyle stresów :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 kwie 2010, 12:34

nas trzeba kupować szczepionki w punkcie szczepien nie mozna sobie przyniesc z apteki a ceny u nich są uwarunkowane tym czy zamawiają większe ilosci tych szczepionek to mają wiadomo większe rabaty
u nas maja w przychodni,ale powiedziałam,ze chcę receptę bo w aptece taniej,zamówiłam i odebrałam przed samą wizytą.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 kwie 2010, 12:35

quanchita super, że na usg wszystko gra...kontrola raczej normalna, aczkolwiek nam już odpuścili... :ico_noniewiem:
eve.ok, widzisz, czyli masaż pomógł...super! ja musiałam kilka dobrych dni masować, ale też się odetkał...
kopiec kreta....mmmmm, nie rób kobieto smaka, bo ślina mi po brodzie leci!!!
a tyle już ciuszków za małych? no proszę, jak rośnie...
choć mój też dosyć....już poodkładałam dosyć sporo...
jagodka24, przykro mi...i niestety słowa "nie stresuj się" nic nie dają, bo to nie jest łatwe tak olać wszystko...trzymaj się, mam nadizeję, że to minie...

my po szczepieniu..młody trochę płakał, ale bardzo krótko...
waży 5595g i ma niby 68cm! :ico_puknij: muszę go zmierzyć dziś, bo to nierealne, żeby urósł w 7tyg 12cm!!! przecież wyrósłby ze wszystkiego już dawno!!!
a w ogóle ten nasz lekarz to oszołom jakiś...zobaczył ciemieniuchę i co? nie zapytał o nic...jak długo ma, czy coś stosuję, tylko przepisał jakiś preparat ze sterydem!!! :ico_zly:
a na te krostki, które ostatnio trakował jako uczulenie na mąkę, to dziś kazał myć w kali "te potówkowe" zmiany! :ico_puknij: ręce opadają...sam nei wie, z czym ma do czynienia...

Ptysio mój ma w brzuszku budzik!!! Hanię jak nakarmiłam na noc później, to spała dłużej,logiczne nie?
a pan Ptyś gdzie tam!!! ma zegar ustawiony na 1 i nie ma zmiłuj! wczoraj dałam mu po 22 jeść, bo mi pierś pękała w szwach , a ten i tak o 1się zbudził...help!

ok, Hanka na spacerze, młody jeszcze chwilę kima....idę zaraz na obiadek...
miłego dzionka!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 kwie 2010, 12:44

Ale mam owocny dzień :ico_brawa_01: Cały ogródek warzywny obsiałam :ico_brawa_01:
A mała spała jak suseł, nawet na karmienie musiałam ją budzić bo mi ciekło.

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 kwie 2010, 12:46

karmelka, u nas pielęgniarka nie zaszczepi ci przyniesioną szczepionką
nie wezmie odpowiedzialności za sposób przechpowywania i transportu

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

15 kwie 2010, 12:48

jagodka24, coś Ty? a ja poszłam ze swoją dałam i bez problemu
najgorsze to, że pani nawetnie wiedziała, że wzw już w tym jest...ech... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 kwie 2010, 12:58

zborra, no tak to jest wlasnie poziom wiedzy w naszej służbie zdrowia :ico_olaboga: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

15 kwie 2010, 13:04

zborra, rośnie Ci chłopak jak na drożdżach :ico_brawa_01:
A moja też zawsze koło 1 się budzi :-D

eve.ok, super że z oczkiem lepiej. Też mi mojej było żal jak rano nie mogła oczka otworzyć :ico_olaboga
boje sie że strac epokarm bo kurde mam teraz tyle stresów :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Nie wiem o jakie stresy chodzi, ale oby wszystko się szybko poukładało :ico_sorki:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

15 kwie 2010, 13:10

Qanchita, dzieki
poki co jest nieciekawie bo chodzi o prace mojego meza
i niestety szybko sie to nie wyjasni

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości