bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

29 maja 2010, 12:47

Sylwia gratulacje.
Ale wy obżartuchy wstawac w nocy by jeść,mi nie raz nawet na siku nie chce sie podniesć.
Trochę posprzątałam.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

30 maja 2010, 10:32

dzien dobry
i jak wam mija weekend?
ja postanowilam byc malo na kompie i spedzic caly dzien tylko z mezem(i dzieckiem)
u nas pogoda sliczna, w Gdyni mnostwo imprez z okazji dnia dziecka ale moj maz cos wspominal o grillu
wiecie od kiedy wiem ze bedziemy mieli synka to jakos skupiam sie tylko na ubrankach dla chlopcow i musze wam sie przyznac, ze mimo iz czulam od poczatku ze bedzie chlopiec, jak lekarka powiedzila ze nie bedzie dziewczynki poczulam zawod, taki chwilowy, momentalny ale mimo wszystko mam ogromne poczucie winy i wyrzuty sumienia, my naprawde sie cieszymy z dziecka i ze bedzie to Szymon ale mam poczucie winy

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 maja 2010, 13:06

Sylwia, to normalne, może miałaś jakies myśli i bardziej skupiałaś się nad tym że to będzie córa...napewno to tylko chwilowe takie odczucie, nie wyrzucaj sobie!!!!
pomyśl najwazniejsze że jest dzidziunia, kochana zdrowiutka i ciaza przebiega bez zastrzezeń, oby tak dalej!!!
Powiem Ci że mój Tolek jak sie dowiedział że będzie miał braciszka to w pierwszej chwili powiedział, "ojej a ja chciałem siostrzyczkę"
ale w drugiej sekundzie powiedzział "będę kochal mojego braciszka ze wszystkich stron świata" :ico_brawa_01:
to zdanie zapamiętam do końca życia!
A potem zdałam sobie sprawę że my go tak trochę nakręciliśmy na siostrzyczkę, bo kiedys dawno temu zanim jeszcze zaszłam w ciaże, mówił że chce braciszka...

Każda z nas gdzieś tam głeboko sobie coś myśli...wyobraża, potem te wyobrażenia stykają się z rzevczywistością...i może czujemy jakies leciutkie "zawiedzenie" chociaz nawet niewiem czy to odpowiednie słowo!!!

Sylwia synkowie sa cudowni, będa nas na rękach nosić :-D :ico_brawa_01:

JESTEM na maxa szczesliwa że będę miała drugiego synka!!!! :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Sylwia :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

30 maja 2010, 13:56

Witam!!!
U nas śliczna pogoda, że aż się nie chcę w domku siedzieć Kombinuję i namawiam domowników, żeby gdzieś jechać-to mego brata na wieś :ico_brawa_01: Wczoraj jakoś humorku nie miała i chodziłam cały dzień nerwowa i wyżywałam się na innych.
Dziewczyny czy Wy również macie takie humorki jak przed @??? Bo mi coraz częściej sie zdarza i tak trzyma mnie przez cały dzień :ico_noniewiem: Ale dzis jest ok i trzeba jakoś odreagować :ico_brawa_01:
jak lekarka powiedzila ze nie bedzie dziewczynki poczulam zawod, taki chwilowy, momentalny ale mimo wszystko mam ogromne poczucie winy
Powiem, że też byłam zdziwiona jak gin powiedział, że na 100% chłopiec-bylam przekonana, że to bedzie dziewczynka. Jeszcze z mężem założyłam sie o zakład bo bylam pewna, że wygram. A tu :ico_szoking:Przez jakiś moment nie docierało do mnie ze bedziemy miec synka. Ale na prawdę jestem szczęśliwa i moge mu dać imie Jaś o którym zawsze mówiłam, że jak bedzie chłopiec to Jaś :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 maja 2010, 14:12

madzens, tez mam takie nastroje i własnie też miałam to wczoraj :ico_zly:
mąż jak w zegarku chodził żeby mnie tylko nie denerwowac, ale wiem że zrobiło mu się przykro...
a ja potem mam wyrzuty sumienia ogromne :ico_placzek:
no ale dzisiaj o niebo lepszy dzień. :ico_brawa_01:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

30 maja 2010, 15:26

Sylwia to normalne,ja też przy drugim byłam nastawiona na kobitkę a tu facet,za szczesliwa nie byłam.Teraz mojego cudnego syna bym nie zamieniła na tysiąc córek,cieszę się bardzo że jest facet.Teraz jestem zadowolona że będzie córka ale jak by był facet bym chyba zwariowała 3facetów w domu do kochania to za dużo :ico_haha_02:

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

30 maja 2010, 18:53

hej

i kolejny weekend prawie za nami

my pojechalismy do gdyni na skwerek, mała wybawiła sie na placu, karmila łabedzie i podziwiała fontannę, no i oczywiscie był wyjsciowy obiadek i lody :-D

my tak po cichutku liczylismy na córkę, ale ja cosik przeczuwałam,ze bedzie chłopak. i fajnie :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

31 maja 2010, 08:50

A co tu takie pustki?Co robicie u nas dziś pochmurno i deszczowo,na razie nie pada,wcześniej lało

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

31 maja 2010, 10:40

hejka
u nas dziś pochmurno i deszczowo
u nas to samo :ico_zly:
Co robicie
ja moze w koncu troche poprasuję, chociaż...

a teraz ide ugotowac maluśki garneczek jakiejs zupiny, no, moze wczesniej napiję się kawki :ico_oczko: , bo ciągle :ico_spanko:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

31 maja 2010, 12:08

ello
u nas dzisiaj pada , bez sensu taki dzien
dzieki laski za mile slowa, my juz w pelni szczesliwi ze to Szymon :-D
dzisiaj szkola rodzenia na 17,30 a zaraz zmykam na kawke i tor do sasiadki bo jej synek konczyl w sobote 2 latka

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość