Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

18 cze 2010, 08:29

dziewczyny bardzo sie ciesze z waszych udanych wizyt :ico_brawa_01:
moj maluszek rozszalala sie na wieczor chyba ze 3 godziny skakal mi po pecherzu i w brzuszku, poza tym wie ze on tak bardzo nie reaguje na slodycze ale na wode , jak duzo pije wtedy zaczyna harce na moim pecherzu, ale wazne ze sie odezwal
ja wizyte we wtorek, juz nie moge sie doczekac

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

18 cze 2010, 09:03

czesc
ja tylko na chwilę, potem przeczytam i napiszę, na razie częstujecie się :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: , bo mamy z malzem święto - 5. rocznicę ślubu :-)

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

18 cze 2010, 10:35

Ja byłam dziś u lekarza rodzinnego bo okropnie mnie wczoraj bolały plecy,dziś jeszcze też bolą ale mniej na razie.Mam brać tylko paracetamol,to coś chyba związane z dyskopatią

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

18 cze 2010, 10:45

Dona :ico_brawa_01: i pewnie ze sie poczestuje tortem, ja ostatnio na slodycze jestem lasa, gdybym miala patrzec na apetyt i ksztalt brzucha to na 100% bylaby dziewczynka
ja rocznice slubu mam w dniu terminu porodu :-D ciekawe czy tak bedzie?
moja kolezanka dzisiaj zostala przyjeta na oddzial(dzisiaj mija jej 42 tydz ciazy)i pewnie maluszek bedzie juz dzisiaj lub jutro na swiecie :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2010, 12:22

Czesc dziewczyny :ico_sorki:

Ja byłam wczoraj w szpitalu, bardzo się żle poczułam zrobiło mi się słabo i zemdlałam...a raczej tak się osunęłam...szybko odzyskałam przytomność...ale strach był...
do tego jeszcze te ruchy maleństwa, którymi się denerwowałam :ico_placzek:

Na szczeście wszystko jest w porządku, z dzidzią OK, zrobili mi badania także juz nie musze tak niecierpliwie czekać do wtorku , czekam jeszcze na wyniki badań krwi oby było OK...bo to omdlenie bardzo mnie zmartwiło :ico_placzek:

Antolek jest przecudny tak mi pomaga, czasem to się zastanawiam czy on napewno ma tylko cztery latka :ico_haha_02:
Wczoraj tak się martwił o braciszka...powiedział "mamusiu najwazniejszy jest Leoś"
jestem dumna z mojego syncia. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

18 cze 2010, 12:30

Magda uwazaj na siebie, przykro mi ze sie zle poczulas ale ciesze sie ze juz ok i co najwazniejsze ze sie uspokoilas co do dziecka, moj szalal wczoraj wieczorem i dzisiaj z rana ale cos mnie boki boka , nie wiem czy to maluch sie przekrecil i daje mi czadu?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2010, 13:14

bo mamy z malzem święto - 5. rocznicę ślubu :-)
Dona kochana to dużooooo MIŁOSCI!!!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
My mamy naszą piątą w lipcu, tez juz niedługo!

Sylwia całkiem mozliwe że gdzieś tam Szymcio uciska i Cię pobolewa :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-06-18, 13:15 ]
Mnie alergia znowu męczy, ranyyy kiedy to się skończy :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

18 cze 2010, 13:24

Magdalena_82, ojej uwazaj na siebie kochana, wiem ze niektorych rzeczy poprostu nie da sie przewidzic :ico_sorki: :ico_olaboga:

ja mam wrazenie ze brzuch mi sie obnierzyl :ico_olaboga: niech moj filipek chociaz 5 tygodni poczeka :ico_oczko:
my tez mamy 5 racznice slubu w lipcu to juz niedlugo :ico_oczko:
my z zuza juz po obiadku, filipek kopie na calego i robi dziwne krztalty na moim brzuchu, zuza wczoraj dotknela i bedzo sie wystraszyla haha ona mysli ze pepek to jest dzidzia :ico_oczko:

Dona, wszystkiego dobrego, duzo milosci :ico_urodzinki:

[ Dodano: 2010-06-18, 13:24 ]
Antolek jest przecudny tak mi pomaga,
:ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

18 cze 2010, 13:30

Hejka!
Dziś cały dzień w biegu. Prawie dziś zaspałam na badania ale zdażyłam-bo jechałam do mojej bratowej do jej pracy, żeby mi na spokojnie zrobila a ja nie musialam wciskac zadne kolejki :-D brzuszek boli i nie wiem wałasnie tez czy żołądek czy moj synus tak juz mnie uciska.
Dona wszystkiego najlepszego w dniu Waszej 5 rocznicy i dużo miłości :ico_prezent:

Madziu uważaj na siebie :ico_nienie: Moze masz niskie żelazo??? A witaminki jakieś bierzesz???Dobrze, że badania zrobione masz to sie wtedy okaze :-)

[ Dodano: 2010-06-18, 13:34 ]
ja mam wrazenie ze brzuch mi sie obnierzyl
ja też mam takie wrażenie ale wydaje mi sie, że to złudzenie. Basiu sie nie przejmuj na pewno jest ok. To nie mozliwe, zeby brzuch tak sie obniżył. To byś już miała skurcze po mału jak do porodu.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

18 cze 2010, 15:23

Dziewczyny uważam uważam na siebie
takich rzeczy nie da się niestety przewidzieć...wiele czynników mogło na to wpłynać równie dobrze zmęczenie...jakiś wysiłek, który przy dziecku jest nie unikniony, szczególnei gdy trzeba kawał drogi do przedszkola latać. :ico_noniewiem:

basia24, oby Filipek jeszcze zaczekał troszkę &&&
Zuza słodka :ico_brawa_01:
brzuszek boli i nie wiem wałasnie tez czy żołądek czy moj synus tak juz mnie uciska.
trzymam kciuki żeby przestało... &&&

Marzenko biore witaminki codziennie, zobacze jakie będa wyniki badań :ico_olaboga:

Ja padnięta jestem dzisiaj....wygladam jak zoombii :-D
Pospałabym sobie :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość