Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

24 cze 2010, 23:41

ja tez bym juz chciala wiedziec, ale fajnie masz justynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , u mnie byla znajoma co mnie dawno nie widzala i mowi ze nie widac nic po mnie ze ja w ciazy juz tyle :ico_noniewiem: jakbym sobie troche pojadla

a ja mam przeczucia na coreczke ale nadzieje na synka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 cze 2010, 00:11

ja to juz sama nie wiem :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :-D

[ Dodano: 2010-06-25, 00:13 ]
my z synkiem bylismy dzis na zajeciach integracyjnych w przedszkolu :-)
Mlody spisal sie na medal. Nie wiedzialam, ze jest taki smialy :-)
Spiewal, tanczyl, rysowal, zagadal panie na smierc :ico_haha_01:
Ogolnie super, my dumni z syncia, przedszkole nam sie podoba a synek tez caly szczesliwy.
Jutro tez idziemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwiab0000
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 29 sty 2009, 12:43

25 cze 2010, 07:40

Witam z rana
e justysia chętnie pochwalę sie filmikiem tylko proszę o podpowiedź jak go umiescic. Gratuluję synusia. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Monia, ale masz super synusia.

Wczoraj byłam u swojej ginki i już powoli karze mi odstawiac leki, tak wiec zostanę tylko na witaminkach :ico_brawa_01: . Słuchałam bicia serduszka mojego dzidziolka. No i jeszcze jedna sprawa jak synek nie zmieni swojego ułożenia to czeka mnie cesarka. Korzystajac z wyjazdu do Wa-Wy odwiedziłam kolezanki z pracy. Było bardzo sympatycznie.
Pocieszające jest że piszecie że pogoda znacznie sie poprawi, bo my zastanawiamy sie nad wyjazdem nad morze za jaskies 2 tygodnie, ale tak króciótko, bo tylko na 4 dni.
Pozdrawiam i zycże miłego dnia wszystkim :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 cze 2010, 08:31

jak synek nie zmieni swojego ułożenia to czeka mnie cesarka.
mi synek zmienil ulozenie 6 dni przed porodem dopiero wiec nie ma co teraz juz sie nastawiac bo ja strasznie chcialam rodzic naturalnie a tak sie nastawilam na cc ze jak mi 6 dni wczesniej powiedzieli ze si eobrócil ( co bolalo strasznie - wszystko bylo widac i czuc jak sie obracal) to tak sie juz balal porodu naturalnego ze wyprosilam lekarza o cc :)

Moja siostra z kolei obrócila sie w drodze na porodówke :) ogólnie dziecko do 30 tyg nie ma polozenia - okresla sie je jako dowolne gdyz jest jeszcze maale i moze zmieniac polozenie kilka razy dzienne dopiero w 30 -34 tyg uklada sie odpowiednieo:)

tto sie rozpisalam - no ale to tak na pocieszenie , chyba ze wolis cc:)
mi mowili na 80 %, ale przeciez to byl dopiero 14 tc wiec latwo o pomylke.
Justysia ja tez sie bede cieszyla czy to z chlopca czy z dziewczynki tak samo :-) ale jednak po tym usg jakos tak to, ze dziewczynka utrwalilo sie w pamieci....
to bedzie dziewczynka, jak tak czujesz - widzisz ja czulam ze jednak chlopiec a ty nie :)
ejustysia, pokaz fotke
w przeciągu godziny wstawie - bo musze najpierw fotke fotki zrobic - spróbuje tel. ale nie wiem jaka jakość bedzie :)
jaskies 2 tygodnie, ale tak króciótko, bo tylko na 4 dni.
zazdroszcze - jak meza mi sie nie uda namówic to sama pojade bo w sierpniu to nie ma szans bo wiko bedzie po ciezkiej operacji - z tymi ranami i wogóle :(

[ Dodano: 2010-06-25, 09:43 ]
Odrazu pisze ze niewyrazne bo dosc ze sie mlody krecil i machal rączkami przed buziom to jeszcze zdjecie zdjecia robilam telefonem :)
ma ok 16 cm i wazy ok 300 g


Niezbity dowód na to ze to synuś :)


Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 cze 2010, 10:04

dzień dobry :-D
u nas bardzo ładnie
ja juz posprzątałam cały domek bo ide później na pazurki
a u nogi poszedł mi wczoraj prawie cały paznokieć i nie wiem z czego ona mi zrobi francuski :ico_noniewiem:
musze jeszcze włoski wyprostowąc i lece
do wieczorka :-D

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

25 cze 2010, 10:53

no justynka foteczki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja dzisiaj tez troche mam do pozalatwiania, kupilam mojej mamie i babci bilety o nas na sierpien na 3 tygodnie wiec beda na urodzinac amelki, a to tez urodziny wlasnie tej babci, ale sie ciesze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

25 cze 2010, 12:02

Witam :-)

ejustysia, śliczna dzidzia :ico_brawa_01:

ejustysia, sylwiab0000, GRATULUJĘ SYNKÓW :ico_brawa_01: Coś mi sie wydaje że na naszym watku będzie przewaga chłopców :ico_oczko: Ja zupełnie nie mam przeczucia jeśli chodzi o płeć - ja zawsze mówiłam odwrotnie :-D ale za to mój K zawsze trafiał z przeczuciem, więc zobaczymy...teraz jest przekonany że to chłopak będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

25 cze 2010, 15:20

Ania_R, nasza kolezanka marcowo-kwietniowa podziewa sie dzidzi i to juz 19 tydz. tyle ze sie dopiero pochwalila :-D mowa o malgosib :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


no i dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zaraz Wiku wstanie na obiadek :-)

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 cze 2010, 20:34

czesc dziewczynki :-D
My dopiero niedawno dotarlismy do domu a wyszlismy o 8 rano do lekarza :ico_olaboga: Bylam z Matim u pediatry bo juz 3 dzien meczy go bol brzuszka i biegunka, a ze jutro jedziemy na te dzialke to musialm go pokazac lekarzowi. w sumie nic innego niz mu dawalam mu nie dal, no, ale zawsze go obejrzal. Tylko kuzwa teraz mam stracha (znow), bo w przychodni byl chlopiec z ospa :ico_placzek: ja zwariuje normalnie w tej ciazy!!! Strasznie panikuje, ze zaraze sie w tej ciazy jakas choroba zakazna i co i roz kurde mam kontakt z jaaks paskudna choroba :ico_zly:

Potem z Matim bylismy na tym dniu integracyjnym w przedszkolu. Bo pan doktor nam pozwolil, powiedzial, ze to nie zaden wirus wiec nikogo nie zarazimy :-)
Mati znow yspiewal sie i wytanczyl, bawil sie autkami i ukladal tory dla pociagu :-) dyskutowal z paniami a na koniec powiedzial do nich "do zobaczenia moje kochaniutkie :ico_haha_01: "
panie dzis obserwowaly dzieciaki i potem nas zagadywaly i wypytywaly o dzieci i wyrazaly swoja opinie o naszych dzieciaczkach z tego co zdazyly zaobserwowac :-) wiec moj syn jest podobno mega wesoly a wedlug mnie to strtasznie malo pogodne dziecko, jest otwarty i kontaktowy, a moim zdaniem nie :-) i bardzo odwazny, a ja mysle, ze wogole :-D jednym slowem nie doceniam swojego dziecka. :ico_puknij:
Panie powiedzialy, ze pieknie mowi i sie wyraza i, ze jest dobrze rozwiniety i wspaniale przygotowany do przedszkola a no i madry ale to akurat wiem :-D
No to sie pochwalilam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale kurde strasznie dumna jestem z niego i musialam :-D

ejustysia jednym slowem masz niezbity dowod na synka w brzuszku :-D ale fotka z buziakiem sliczna, a z niemozliwe, ze tam w nas juz siedza takie pysiaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 cze 2010, 21:36

witam i ja :)
ejustysia gratuluje synka:)
my 16 idziemy na usg:)juz sie doczekac nie moge;)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość