Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 cze 2010, 11:09

hej kochane :-)
wczoraj już nie zgalądałam bo byłam padnięta - po rozmowie na budowę jeszcze pojechaliśmy i znowu pracy po łokcie.
a rozmow atak sobie bo prowadziła ją babka która chyba w ogóle na Hr-u się nie zna, nawet mojego cv dobrze nie przeczytała, dziwna jakaś. praca w sumie pod wzgledem zarobków super, ale za mały stopień samodzielności - miałabym nad soba dyrektora a ja nauczyłam się decyzyjności i odpowiadania przed właścicielem tylko za wyniki, nie musiałam sie spowiadać, co, kiedy i dlaczego więc teraz niełatwo byłoby mi wrócic do pozycji podwładnego :ico_noniewiem: zobaczymy póki co czy w ogóle sie odezwą bo w sumie nie spełniałam formalnego kryterium - doświadczenia w branży.

zborra dawaj te słoiczki i sinlac, próbuj kochana, bo sie i ty i tomeczek wykończycie. po sinlacu na pewno nic mu nie bedzie a jak mu zasmakuje, byłoby super, bo uzupełni w razie czego wszystkie niedobory. znajdziesz później na stronie nestle przepisy ze sinlaca to super rzeczy dla maluszka można z tego wygotować :-) próbuj, próbuj. już ma chłop 4 pełne m-ce , nic sie nie stanie. u mnie też sinlac stoi gotowy do użycia, ale na razie słoiczki go zapsokajają, chociaż po jednym całym musze mlekiem dopajac, bo za mało mu :ico_noniewiem:

quanchita co do tego rozwoju motorycznego to moja koleżanka ma 2 dzieci, która uwaga....samodzielnie chodziła mając....6 m-cy :ico_szoking: jakbym nie widziała to bym nie uwierzyła. jak mieli 7 m-cy to mogli z dwulatkami sie scigać, niesamowici byli. tyle ze u nich to chyba zasługa...żłobka. poszli majac 4 m-ce i widac musieli nauczyć sie przetrwania :-D
ale czasami dzieci są silniejsze i ja np. Tymka na siłę nie kłade jak sie podniesie sam do siadu bo tylko krzyki i płacze z tego, ale z kolei tez z nim tego nie ćwiczę.
tzreba znaleźć równowagę, dopasowac indywidulane predycpozycje dziecka i tyle :-)

do dyskusji o spaniu nocnym sie nie właczam, bo Tymek bite 12 h spi, ale fakt, ze jak był niedojedzony zanim na butlę przeszliśmy na noc zaczął sie budzić w nocy po 2 razy anwet na jedzenie. tearz jest spokój. i w dzień nawet taki znowu superpogodny i do zabaw skory a jak był na piersi tylko to marudny sie zaczął robić.
a z laktacja problemy zaczeły się tak jak u ciebie quanchita - też coraz mniej z piersi odciagałam. i wszystko próbowałam, siebie i Tymka męczyłam, ale cholerka nie dąło rady :ico_noniewiem: ale Tobie kibicuję :ico_sorki: :-)

a moze do nas na działkę byś przyjechała trawnikiem którego jeszcze nie ma sie zajać jak tak przy tym odpoczywasz? :-D

a ja zupke borkułową gotuje, potem szykowanie i moze do rogowa na dinozaury podjedziemy w ramach końca Jagi roku przedszkolnego :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 cze 2010, 11:29

eve.ok, to widzę, że średnio zadowolona jesteś po rozmowie. I rozumiem dylemat między satysfakcjonującą kasą a niezbyt satysfakcjonującym stanowiskiem.
No ale jak się człowiek buduje, to kasa potrzebna, prawda? Wiem sama po sobie.
A może jak się wykażesz, to za rok będziesz sama dyrektorzyć :-D :-D :-D
a moze do nas na działkę byś przyjechała trawnikiem którego jeszcze nie ma sie zajać jak tak przy tym odpoczywasz? :-D
Hehe... u mnie trawka też dopiero jest w fazie początkowej. Ale walczę, podlewam co by Jolka w przyszłym roku o tej porze mogła boso po niej biegać :ico_brawa_01:
i moze do rogowa na dinozaury podjedziemy w ramach końca Jagi roku przedszkolnego :ico_brawa_01:

A byłaś już tam? Super jest! Koniecznie zabierz aparat i nam później fotki pokaż!

[ Dodano: 2010-06-25, 11:32 ]
Ale mi ochoty na tę zupkę narobiłaś! Muszę się zaopatrzyć w brokuły i sama jutro też zrobię :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 cze 2010, 22:51

widze, ze frekwencja iscie letnia :ico_haha_01:
a ja właśnie film obejrzałam w necie, zaraz lece pod prysznic i spanie :-)

quanchita no mnie te ogrodowe prace przerażają, bo absolutnie ani serducha ani głowy do tego nie mam :ico_noniewiem:

do rogowa nie dojechaliśmy bo siostra z synkiem miała inne plany a sama Jaga by się w sumie nie wybawiła tak dobrze. my czesto tam w sezonie letnim jeździmy, nawet co 2 tygodnie, bo bliziutko mamy - ale na ten genialny plac zabaw głownie a nie dinozaury oglądać, bo to atrakcja stricte na raz :-) ale Jaga jak wpadnie na te wszystkie tory przeszkód to faktycznie wybawiona na maxa wraca :ico_haha_01:

to przespanych nocek tym niedospanym życzę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

25 cze 2010, 22:59

eve.ok, ja też nie mam ani se4rca ani głowy do ogrodu. Lubię jak już wszystko pięknie rośnie i wygląda. Wtedy można sobie usiąść z kawką i relaksować się wśród zieleni. No niestety żeby tak było to trzeba się najpierw namęczyć :ico_zly:
Ale nie wiem po jakiego diabła zachciało mi się ogrodu warzywnego :ico_zly: Zarosło mi to paskudztwo jak cholera i dziś cały dzień walczyłam z chwastami. No ale jakoś dałam radę.

Jolka dziś głodówkę sobie urządziła :ico_szoking: Ani cycka, ani butli. Wypiła może łącznie ze 150ml cały dzień i zjadła 3 łyżeczki jabłuszka. Ale ile krzyku dziś było...i wymioty wieczorem.
W końcu przyszła bratowa, zajrzała w dzióbek i mówi że do niedzieli ząbek wyjdzie :ico_szoking: Zobaczymy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-06-25, 23:00 ]
I narwałam całe wiadro truskawek :-D Jutro robię ciacho a resztę pomrożę.

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

26 cze 2010, 20:21

I narwałam całe wiadro truskawek Jutro robię ciacho a resztę pomrożę
dawaj nam tu tego ciacja :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 cze 2010, 21:12

quanchta to czekamy na pierwszego forumowego ząbka :ico_brawa_01:

a my dziś dzień na wsi u teściów nieobecnych :ico_oczko: Jaga wybiegana, tymek dotleniony a ja zmordowana.

za to Tymek niestety cały czas charczy :ico_noniewiem: mi to w ogóle pod żadną chorobę nie podpada - wydaje mi się, ze to wina jego...ulewania. bo od kiedy jest na butelce to częściej mu się zdarzy ulać, pewnie część treści pokarmowej wpadnie tam gdzie nie trzeba i to stad to charczenie bo nasila sie po jedzeniu - takie gardziołkowe bardziej anizeli chorobowe :ico_noniewiem: nie wiem, martwi mnie, jak nie minie to w przysłym tyg. znowu do lekarki się wybiorę :ico_noniewiem:

gosh....zeby to spokojna głowa chociaż przez chwilkę była a tu jak nie jedno dzieciątko to drugie. masakra :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

27 cze 2010, 22:41

eve.ok, powodzenia w pracy!!!
mówisz, że jeszce raz do lekarki? oby było wzsystko ok!!!
a mój pan sinlakiem pluje...
dziś nie dostał nic
w piątek byłam u lekarki, bo też nie jadł 8godzin w czwartek,płacze, marudzi i jest dziwny...ale ona obejrzała z każdej strony i mówi, że to ...zęby :-D dziąsła coraz bardziej rozpulchnione...bolesne, bo smoczek go nawet drażni....
także mamy wyścigi do pierwszego zęba widzę
dziś piersi były bleeeee...musieliśmy jechać na butli...a mi mleczarnia pęka już z bólu...więc ściągam trochę i podaję najpierw to z butli...ciekawe jak nocka
no i jak długo to wszystko potrwa...? bo ja już mam dość...
kuźwa, z Hani każdym zębem się umęczyłam i myślała, że tu będzie lżej
i co? i g...stan podgorączkowy ma już 4dzień...a tu pewni ejeszcze trochę przed nami!
Qanchita, biedna Jolka....całuski i ściskam mocno! oby szybko poszło!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

28 cze 2010, 08:39

Witam:)
Zaglądałam tu w weekend ale tylko na chwilkę między zajęciami. Widzę że chyba weekendzik się udał wszystkim. Piękna pogoda była :ico_brawa_01:
U nas ząbka jeszcze nie widać na wierzchu :(
Wczoraj od rana poszedł w ruch paracetamol a później jeszcze vibrcol no a popołudniu goście przyjechali więc Jolka zapomniała o jakichkolwiek dolegliwościach. No za każdym razem tak jest... dziecko na pokaz normalnie :ico_szoking:
No i w nocy przespała mi pierwszy raz 7 godzin :ico_szoking: Ale się wyspałam :ico_brawa_01:

zborra, mówisz że u Was też przeboje ząbkowe :ico_olaboga: Oby jak najszybciej te kiełki się wybijały bo maluchy wykończą i siebie i nas :ico_sorki:

Ostatnio zauważyłam że mała mniej jada więc wczoraj obyło się bez dokarmiania (prócz zupki jarzynowej). Widocznie nasyciła się przez te kilka dni.

A jakie macie plany na dziś? Za oknem cudnie :-)

[ Dodano: 2010-06-28, 10:16 ]
Jej, a ja zapomniałam o :ico_tort: za nasze 4 miesiące :ico_olaboga: Ale ten czas leci :ico_brawa_01:

Właśnie męczę moją córeczkę żeby zaczęła pełzać, bo ciężko jej to idzie!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

28 cze 2010, 20:06

Jej, a ja zapomniałam o za nasze 4 miesiące Ale ten czas leci
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zborra, ooooooooo już ząbek?!

[ Dodano: 2010-06-28, 20:07 ]
w niedzielę chrzciny,a w domu sajgon :ico_szoking: przy tym moim małym diable nie ma kiedy sprzątać :ico_noniewiem: chociaż tort udało mi się zamówić :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-06-28, 20:08 ]
nie wiem, martwi mnie, jak nie minie to w przysłym tyg. znowu do lekarki się wybiorę
oby wszystko było ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

28 cze 2010, 22:16

hej!

karmelka, jeszcze ni ekochana...na razie ból przed ząbkiem i wielkie czekanie...
chrzciny? będzie dobrze...ja się cieszę, że to już dawno za nami...
Qanchita, :ico_tort: dla Jolki!
tak to zwykle jest...mój też zgrywa głupa w gościach...a potem jest niedobry dla mamy :-D
nie męcz młodej....sama się nauczy pełzania...
mój wczoraj walczył ostro i się powoli przesuwa...
dla mnie nowość, bo Hania najpierw pełzała na brzuchu , ale na wstecznym :ico_haha_01: po całym mieszkaniu zasuwała taka malusia...a ten opos się opije i leży, albo oczami mówi "noście mnie!" :ico_haha_01:
dziś nie chciał piersi wcale!!! 4razy pił butlę! i jadł 2łyżki ziemniaków ze szpinakiem...smakowało :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości