Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

03 lip 2010, 09:39

hej
ja po fatalnej nocy, bianka spala ze mną, ale strasznie sie wierciła :ico_zly: w dodatku znów cos ja ugryzło :ico_zly: i kolejna bania na rączce, myslałam,ze to uczulenie jej przeszło, ale ,niestety, nie :ico_olaboga:
no i jestem zla na męża, bo miałam do niego podjechac i co? zostawił telefon w aucie :ico_zly: czasami ręce opadają :ico_noniewiem:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

03 lip 2010, 10:48

Oj tak do facetów to ręce i nogi czasami opadają.
Ja sprzątam po troszku,jutro wpada rodzinka na grilla to ciut czysto musi być

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

03 lip 2010, 16:30

Hej
Ja już po drzemce, nie wiem co się ostatnio ze mną dzieje, ale jakaś masakra jest. Stale jestem zmęczona. Spałam 2 godz. , pojechałam zakupy zrobiłam. Na kolację grila zaplanowałam, bo jakoś za mną chodzi :-D

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

03 lip 2010, 19:54

U nas jutro grill

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

03 lip 2010, 23:10

Witam.

u nas dzionek cięzkawy, przynajmniej dla mnie bo wzięłam i się wybrałam z Antosiem do Oxfordu rano, myslałam, że dam rade tam połazić, ale w sumie nic nie kupiłam i tylko się uchetałam okropnie.
na szczescie maż po nas przyjechał jak skończył pracę.

Kupiłam Antolkowi spodenki, a sobie bluzeczki dwie fajnie w nich wyglądam.

Jakas taka płaczliwa ostatnio jestem :ico_wstydzioch:

Marta ja dzisiaj tez drzemałam mąż mówi że ponad godzinę...poprostu chyba sie tak wymęczyłam tym łażeniem to juz nie dla mnie :ico_olaboga:
Za to w nocy ciężej mi zasnąc...jeszcze zależy od dnia ale dzisiaj to chyba posiedzę, bo odespałam trochę.

Teraz herbatka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

04 lip 2010, 09:59

Hejka!!!
Wpadlam na chwilke sie przywitac, a tu widze pustki :ico_szoking: Zaraz z mężem wybieram sie na wybory, a potem do tesciow na kawke :ico_brawa_01: No i jeszcze jedziemy na obiadek gdzies na miasto, bo dzis rocznic odkąd sie znamy :ico_brawa_01:

Miłej niedzieli Wam życzę!!!!!

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

04 lip 2010, 11:20

Hej.
Ja miałam dziś ciężką noc. Przyjechała do mnie siostra z synkiem. Około godzi 3 nad ranem wchodzi do nas do sypialni mówiąc Marta ratuj i mdleje. To ja na pogotowie zadzwoniłam, przyjechali zabrali ją, położyłam się i za jakieś 20 min siostra dzwoni, żebym po nią przyjechała. Nie zgodziła się zostać w szpitalu, ani na żadne leki. No to znów się położyłam i po 15 min ona znów do mnie przychodzi z okropnym bólem i mówi, że ona jednak chce do szpitala bo już nie wytrzymuje, to ja z powrotem się ubrałam i ją zawiozłam na pogotowie tylko tym razem już dopilnowałam aby ją przyjęli na oddział. No i ok 5 byłam już w domku, jak chciałam się położyć to mi dzieci powstawały i tak już od 5 rano chodzą. Masakra :ico_sorki:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 lip 2010, 12:18

Witam

Jejciu martus ale miałaś dzisiaj noc...ale co jest siostrze...? :ico_olaboga:
Oby wszystko było dobrze i żeby lepiej się poczuła, a TY może jakos w dzień odespisz co?
Trzymaj się :ico_pocieszyciel:

Ja dzisiaj mialam kiepski poranek...było trochę :ico_placzek:
ale juz jest OK.
Jedziemy na zakupki.
Buziaki.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

04 lip 2010, 12:45

Martaraz co z tą twoją siostrą?Mam nadzieję że nic poważnego?
My za raz zjemy obiadek,po południu grill,ciekawe czy obaj bracia przyjadą bo jeden twierdził że nie wie :ico_noniewiem: .Mąż w biedronce kupił wczoraj jakiś napój energetyczny 1,5litra,pojechał na rybki na wieczór,zakopał się w błocie i wypił ok litr tego napoju i pupa zimna-całą noc nie spał ok3pojechał na rybki.A teraz juz kima ok pół godzinki :ico_olaboga: .
Mówiłam goscie przyjada a ten będzie spał

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

05 lip 2010, 08:30

czesc dziewczynki
ja juz wrocilam, i trzymam za was i waszych bliskich kciuki, mam nadzieje ze szybko sie wszystko wyprostuje
u nas wyjazd super, moj maz super zadowolony bo 2 dni nad basenem spedzilismy :-D
zaliczylismy tez wszystkich ktorych chcielismy odwiedzic i zobaczyc, ja wczoraj tez sie strachu najadlam bo wracamy do dom a ja na wkladce mam krew, ale potem zauwazylam ze mam na maxa obtarte wargi sromowe(za duzo lazenia) i zrobil mi sie na nich pecherz ktory pekl ale co sie najadlam to moje , malenstwo szalalo wczoraj dzisiaj jeszcze spi, za to przedwczoraj chyba wyciagal nogi i probowal wpychac je miedzy moje zebra bo w nocy tak mnie bolaly i nie moglam oddechu zlapac, jak tylko zmienilam strone to on tez sie obrocil i moglam oddychac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość