tesa30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 kwie 2007, 23:10

19 sie 2007, 23:36

nigdy nie karmi się na zmianę bez opróżnienia całkowicie piersi. Nas w szkole rodzenia uczono aby maluch przez dwie godziny pił z jednej a potem z drugiej co prawda nie rozumiałam o co jej chodziło jak przez dwie godziny z jednej, bo wcześniej wbijała do głowy że nawet dorosły nie dałby rady przez dwie godziny ciągle jeść a co dopiero taki maluch więc karmiłam po dwa kolejne karmienia z jednej piersi i dwa następne z drugiej nie częściej niż co 1,5 godz i chyba dobrze robę bo maluch mój ma 2 m-c i waży 7300 więc sądzę że jest ok :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Tatiana
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 lip 2010, 21:22

19 lip 2010, 21:42

ojoj dobrze że tu trafiłam. Mój Filipek też ma ten problem a ja oczywiście karmie na siłę bo mi się wydaje że jest głodny aż w końcu się poddaję. I zmieniam pierś bo wtedy się uspokaja troszkę. A na powietrze w brzuszku podaję mu Gripe Water jest o wiele lepsza od innych specyfików, a jednak to i tak za mało...

NICOLA_1985

21 lip 2010, 11:53

moj Krystian tez czasem sie tak zachowuje mimo ze mleko leci to on sie denerwuje ale teraz juz wiem ze chodzi o to ze nałykał sie po prostu za duzo powietrza i trzeba dac mu odetchnac najlepiej w pozycji albo na brzuszku albo w pionowej i czekac az mu sie odbije albo bączka pusci i wtedy jak juz sobie załatwi to powietrze z brzuszka którąś stroną to wtedy pije juz z piersi bardzo spokojnie

Iza31
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:32

20 sty 2011, 21:40

Mój Mikołaj też tak się zachowuje i nie wiem dlaczego ,dietę mam caly czas taka sama a on wieczorem wierzga i płacze ,masakra :ico_placzek:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 sty 2011, 11:38

Iza31, to po prostu kolki i dieta nie zawsze pomaga.tak jak pisza dziewczyny trzeba uwazac zeby maluch nie lykal powietrza,warto masowac brzuszek :ico_sorki:

Iza31
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 03 sty 2011, 19:32

21 sty 2011, 13:12

kolki raczej nie bo nie robi tego codziennie a jak nagle odstawie go od piersi to usypia i śpi jak suseł całą noc

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 sty 2011, 18:22

jak nagle odstawie go od piersi to usypia i śpi jak suseł całą noc
_________________
ale jak nagle odstwisz?moze on zjada za duzo i dlatego go brzuch boli?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sty 2011, 23:38

wlasnie czesto tak bywa...nam sie wydaje ze dziecko malo zjadlo a one objedzone na maxa :ico_haha_01: zaufajmy dzieciom nie chca jesc to nie :-D same przeciez wiedza najlepiej czy sa glodne czy nie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

26 sty 2011, 00:07

ale jak nagle odstwisz?moze on zjada za duzo i dlatego go brzuch boli?
wlasnie czesto tak bywa...nam sie wydaje ze dziecko malo zjadlo a one objedzone na maxa :ico_haha_01: zaufajmy dzieciom nie chca jesc to nie :-D same przeciez wiedza najlepiej czy sa glodne czy nie
Dokladnie sie z wami zgadzam jak dzis pamietam Wiwe kiedy sie przejadla ze do slownie od zaladka po sam przelyk jak jej juz miedzy cycuniem a ustami wrecz sie przelwalo a brzuszek wygladal jak by mail eksplodowac to ja oderwalam wrecz na sile bo sie balam bo miala taki dzien lasucha a raczej noc akurat sama wtedy wypila moje mleczko najpierw z butli 220ml wytrabila to byl raz i ostatni kiedy wziela butle z moim mleczkiem do ust usnela a po 10 minutach obudzila sie i zadajac piers wiec dalam no bo jak mowie pewnie dwa lyczki ui usnie po takiej ilosci mleczka a ona nie pila i pila jak oproznila jedna piers dossala sie do drugiej jak by mialo jej zabraknac to byla masakra :ico_olaboga: :ico_oczko: Ale wiem jedno ze mojej malej tylko trzy minuty wystarczaly zeby sie tak upoic gora 10 minut i dwie piersi obrobila wiec j
o co jej chodziło jak przez dwie godziny z jednej,
no tez tego bym nie pojela za bardzo
obę bo maluch mój ma 2 m-c i waży 7300 więc sądzę że jest ok :ico_haha_01:
Mysle ze bardzo dobrze wam to idzie najlepiej sie zdac na swoja intuicje i jak kolezanka pisala
zaufajmy dzieciom nie chca jesc to nie :-D same przeciez wiedza najlepiej czy sa glodne czy nie :ico_oczko:
wschuajmy sie w to co nasze skarby daja nam do zrozumiena a wszystko bedzie ok :ico_oczko: Powodzenia wam i waszym cyozercom :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość