Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

20 lip 2010, 09:33

Sylwia trzymam kciuki za wizyte :-)
I chyba musze przygotowywac torbe tak powolutku
własnie Dona dobrze, ze mi przypomnialas-tez musze spakowac,wszystko mam powyciagane tylko posortowac do torby i gotowe :-)
A ja mialam tyle rzeczy zrobic i nic nie robie :ico_sorki: Mam mega lenia :ico_placzek:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

20 lip 2010, 10:15

Ja ciut posprzatałam,teraz umyję sobie włosy i upiorę sukienke na jutro

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

20 lip 2010, 11:05

tylko posortowac do torby i gotowe
hm, ja to nic nie mam przygotowanego :ico_noniewiem: rzeczy dla malucha na strychu, a moja torba ...hmmm
Sylwia, będzie dobrze.ja od wczoraj mierzę glukometrem i dziś po śnaidaniu maiłam cukier ok, nizszy niz na czczo, takze nie wiem, jak to w koncu jest....ale bede kontrolowac do 17 sierpnia, bo wtedy mam wizytę :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

20 lip 2010, 17:29

ELLO
ja juz w domku, po wizycie ok ,cukier i wyniki w normie, najlepsze bylo jak nie moglismy dziecka znalesc(sluchalismy serduszka), lekarz szukal go po calym brzuchu i nie bylo go slychac a on tak mocno po prawej stronie schowany(prawie na plecach)
teraz padam na buzie , normalnie nogi czuje az w plecach

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

20 lip 2010, 18:01

najlepsze bylo jak nie moglismy dziecka znalesc(sluchalismy serduszka), lekarz szukal go po calym brzuchu i nie bylo go slychac
no to ja tak mialam dwa razy, az stracha sie najadlam :ico_olaboga: I tez maly gdzies tam sie chowal :-)
cukier i wyniki w normie
to super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-07-20, 18:03 ]
aaa juz jestem spakowana w razie w :ico_haha_01: Ale ledwo zmiescilam w ta torbe i tak mysle, ze czegos tam brakuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

20 lip 2010, 18:45

ja tez zaczelam sie powoli pakowac, zostalo mi naprawde niewiele, no dziewczynki zostalo nam naprawde niewiele czasu, my wrzesniowki troche dalej ale niedaleko za wami
my ciagle nie mozemy sie wybrac z Seba do ikea po komode, mam nadzieje ze zdaze przed porodem :-D

[ Dodano: 2010-07-20, 18:52 ]
zapomnialam napisac przytylam cale 80 deko
Ostatnio zmieniony 20 lip 2010, 22:11 przez sylwia78, łącznie zmieniany 1 raz.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

20 lip 2010, 21:57

Było się objadać,poniosło cię z tą wagą :-D .Niby brzuch nie taki duży a dziecko i tak potrafi się schować.Dobrze że wszystko jest okij,moja torba jeszcze nie spakowana,ciut jeszcze muszę rzeczy kupić :ico_szoking:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

20 lip 2010, 23:25

Hej laseczki :-)
Ja już w domku. Wróciłam troszkę wcześniej bo miałam małe przejścia i strasznie się wystraszyłam. W nocy z soboty na niedzielę miałam 30 min podróż karetką. Złapała mnie nerka. Ból nie do opisania. Jak dojechałam do szpitala to wszystko mi przeszło, potem pan lekarz powiedział, że to pewnie dzidzia ucisnęła mi na przewody moczowe i zrobił się zastój, jak jechałam karetką to trochę mnie potrzęsło i macica się przesunęła. Poleżałam jeden dzień w szpitalu i wypisałam sie na własne życzenie. Wolałam przyjechać do siebie i leżeć w znanym mi otoczeniu i lekarzu. Na razie odpukać ale nic mnie nie łapie.
Udało mi się odpocząć chociaż tydzień, ale już nigdzie nie jadę bo mam stracha :ico_szoking:
W szpitalu badali mi przez USG szyjkę macicy i podobno jest krótka 28 mm gdzie dla porównania dziewczyna która jest o tydzien dłużej w ciąży ma 43 mm. Muszę iść do swojego lekarza i z nim porozmawiać na ten temat.
Acha i termin mi się zmienił. Już z dwóch usg wyszło, że 1 wrzesień :-)

Awatar użytkownika
silver34
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 892
Rejestracja: 13 lip 2010, 20:29

20 lip 2010, 23:44

dziekuje wam wszystkim i kazdej z osobna :588: za slowa otuchy, w sumie morale mam ok ale wiele jeszcze przede mna, wszystko okaze sie po porodzie bede was trzymac w temacie na biezaco

sylwia (moja imienniczko) super ze wyniki masz ok cukier to powazna sprawa :ico_brawa_01:

mieszkam w Paryzu na opieke medyczna raczej narzekac nie moge

torba juz spakowana bo zeby nie bylo za pieknie mam ciaze zagrozona porodem przedwczesnym caly czas na lekach i juz od 1,5 m-ca leze w domu tylko na badania wychodze KTG raz w tyg no i cala reszta, ale najwieksze zagrozenie mija za 2tyg, i w koncu bede mogla funkcjonowac w miare normalnie

martaraz nie ma to jak w domu ale wypoczywaj duzo, mamy ten sam termin a u mnie szyjka ma tylko 18mm i do tego rozwarcie na 1 palec, jezeli nie masz rozwarcia to jeszcze nie jest najgorzej ale lez duzo i najlepiej z poduszka pod nonono oby malenstwo zbyt mocno na szyjke nie uciskalo, zostalo nam juz niewiele do konca, trzymaj swoje malenstwo w ciepelku najmniej do konca 36tyg pozniej to juz sprawa tylko wagi bo wszystkie narzady dzidzius juz ma w pelni rozwiniete;

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

21 lip 2010, 07:52

Hejka!
Marta jak fajnie, ze juz wrocilas :ico_brawa_01: ALe pewnie stracha sie najadlas??? Dobrze, ze wszystko sie skonczylo :ico_sorki:
A ja stawiam za kolejny tydzien :ico_tort: :ico_kawa:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To Dla Madzi i Sylwia za kolejne tygodnie!!!!!!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot], Google [Bot], maximllCeap i 1 gość