Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

07 sie 2010, 09:05

Magdalena_82, my też myśliy , a właściwie ja o nowym wózku, ten po Tomku jest stary i rozklekotany i nie podob MI SIĘ!

a jaki kupujeciie?

dzisiaj jestem jeszcze bez synka-jest u dziadków ale popołudniu jedziemy po niego bo dom pusty i nie ma co robić :ico_oczko:

wyprawka podstawowa dla Maleństwa zrobiona, niektóre rzeczy dla mnie kupiłam w drodze do szpitala jak lewatywę, podkłady i majtki poporodowe i zapłaciłam jak za zboże bo w nocnej aptece. cały pobyt w szpitalu tylko myślałam, że od razu jak wyjdę to muszę do hurtowni po reszte pojechać bo zbankrutuję i rzeczywiście jak wczoraj wyszłam to pojechaliśmy dokupić reszte :ico_puknij:
no ale mam już wszystko, to najważniejsze, jeszcze tydzień dwa i tez Basiu mogęrodzić :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

07 sie 2010, 09:11

Tweety super ze wrocilas, martwilysmy sie o ciebie , dobrze ,ze z maluszkiem ok
moj maz wyprawiony na wesele , bylo mi troszeczke przykro ze ja nie jade ale wiem ,ze bardzo mu zalezalo, ma sie najesc za mnie :-D
wiec ja sama przez 2 dni , nie wiem co bede robila z nudow :ico_szoking:

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

07 sie 2010, 09:34

Ma jeść za ciebie?Było mu powiedzieć by coś ci do jedzonka przywiózł nie sam jadł,wiesz światło zgaśnie,goście się popija to by mógł brać co się da

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

07 sie 2010, 09:56

Tweety super, że wszystko jest ok. Teraz dużo odpoczywaj i nie forsuj się.

U mnie wieczorem była mega burza, ale to nic nie pomogło bo nadal strasznie duszno jest.
Dziewczyny teraz to ja jestem w strachu, moja malutka zawsze strasznie się wierciła i wypychała, a wczoraj prawie wcale, a jak już się ruszała to bardzo delikatnie, no i z 3 razy czkawkę miała. Może dziś będzie lepiej.

Madziu super, że wyniki wyszły ok. A jak synuś?

Sylwia ja na teraz też nie miała bym siły ani ochoty na wesele, więc pewnie też bym męża samego wyprawiła. A Ty w tym czasie zrób coś dla siebie. :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

07 sie 2010, 10:56

hejas
umnie znów nocka do bani, coraz bardziej realna wydaje mi się ta cholestaza...całe dłonie dzis mialam czerwone od drapania :ico_placzek: :ico_placzek: dodatkowo,mala tez nie mogła spać :ico_olaboga:

potem cosik skrobnę :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

07 sie 2010, 12:29

a ja wlasnie wstalam , normalnie tak mnie zmoglo na 2 godzinki ,ze :ico_szoking:
Dona a zrob jeszcze raz te testy watrobowe na cholestaze, moj maz jeszcze jedzie ))) i obudzila mnie tesciowa , czy dalam mu torby na jedzenie z wesela
normalnie tak mnie wkurzyla tym tekstem,ze szok, to ze ona wyniosla z naszego wesela wodke i jedzenie nie znaczy ,ze wszyscy sa "zlodziejami"

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

07 sie 2010, 12:56

a jaki kupujeciie?
Tweety, graco symbio tu jest fotka
http://cgi.ebay.co.uk/New-GRACO-SYMBIO- ... 43ffe20984
tylko nasz jest czrno czerwony
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/sto ... tAccessory
A jak synuś?
dzięki Martuś, Antos coraz lepiej :ico_oczko:

Dona, a TY byłas z tym u lekarza???
i obudzila mnie tesciowa , czy dalam mu torby na jedzenie z wesela
:ico_olaboga:
nie denerwuj się, niech se gada

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

07 sie 2010, 15:03

Dziewczyny odezwie sie jak bedzie lepiej. Moja mama miala wczoraj wylew dosc powazny. Stalo sie to na moich oczach. Przezylam koszmar. Cala noc przeplakana i dzien tez. Bylam dzis u niej w szpitalu na szczescie kontaktuje i rozmawia ale wiadomo to wylew i wszystko nawet w ciagu godz. moze sie zmienic. Musimy teraz czekac do tyg. Ja nie wiem jak to przyzyje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Tweenty super ze wrocilas i wszystko ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

07 sie 2010, 15:29

Madzens przytulam mocno , wiem co to znaczy, moja mama tez miala(niestety nie przezyla)ale 2 wylew to byla wina lekarzy i mielismy sie sadowac, ale znam przypadek (moja tesciowa) gdzie byly juz 2 wylwy i jest ok, czuje sie lepiej niz ja i a wiecej sily, wiec nie placz i badz przy mamie, to najlepsze co mozesz robic , byc przy niej a my tutaj wszystkie kciuki bedziemy trzymac, a ja na pewno sie pomodle za zdrowko twojej mamy
u mnie pada, gdzies w oddali grzmi ale czy dojdzie do mnie to nie mam pojecia, moj maz juz dojechal , wiecie co strasznie mi go brakuje, to chyba hormony ale teskno mi

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

07 sie 2010, 15:33

Marzenko bardzo mi przykro, mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze i mama szybko wróci do zdrowia.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość