Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

07 sie 2010, 14:31

wiola85, mysle, że opcje są dwie, albo założyć nowy wątek dla wszystkich naszych miesięcy razem,, albo napisać do moderatora, albo admina z prośbą o jakieś cudowne połączenie naszych wszysykich wątków, chociaż mi osobiscie takie łaczenie nie wydaje się dobrym pomysłem, bo jakby ktoś nowy chciał dołączyć do nas to zupełnie nie będzie miał szans zrozumieć o co chodzi...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 sie 2010, 18:32

czesc, misja shoo-reaktywacja rozpoczeta :-D

Jagna30, spoznione zyczenia urodzinowe!! :ico_tort:

margarita83, przykro mi, ze z P. sie nie uklada.. faceci tacy sa, o swoich sprawach nigdy nie zapomna, ale o nas, to czemu nie... ja przez rok "uczylam" A. daty swoich urodzin, teraz jak go wyrywkowo zapytam, to 8 na 10 razy trafi w dobra date :ico_noniewiem:

nie pisalam, bo dostalam prace i bylam baardzo zalatana... moje plany odnosnie wlasnego biznesu musza poczekac (moze i lepiej, bo bez doswiadczenia, ciezko samemu zaczac cos od zera)
pracuje w magazynie dla kobiet w dziale marketingu, takze ciekawie jest...
duze wyzwanie, bo nigdy wczesniej nie mialam do czynienia z marketingiem i reklama ;-)
zaczelam w srode... i poki co jestem na okresie probnym (3 m-ce)
poki co jest dobrze :-)

Jaspi od srody chodzi do przedszkola prawie na caly dzien (ja pracuje od 10 do 18)...
podobno bawi sie z dziecmi i jest ok, ale za kazdym razem, jak go tam zostawiam, to tak sie drze, ze jeszcze na ulicy go slysze :ico_placzek: :ico_placzek:
:ico_placzek:
od czasu jak zaczal tam chodzic, ma biegunke i prawie nic nie je (dzisiaj np. zjadl 2 jogurty), bylismy dzisiaj z nim w szpitalu... nie jest odwodniony, zlapal jakiegos wirusa wg. lekarza, a ze nie ma goraczki, ani nie wymiotuje, to nie beda mu dawac zadnego antybiotyku.
mam wielka nadzieje, ze mu sie poprawi :ico_placzek:

to tak w skrocie o nas :-) widze, ze jestesmy juz na dwulatkach :ico_brawa_01:

aha, co do pieluch, to Jasper nosi jeszcze pieluchy, nie mam teraz jak go ich oduczyc (ewentualnie w weekendy)... tesciowa przylatuje za tydzien, wiec moze ona mi w tym pomoze :ico_sorki:

zajrze, jak bede miec chwile wolnego, pozdrowienia dla Was! MUAA!

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

10 sie 2010, 19:44

Shoo super ze znalazlas prace :) Tesknisz za Jasperem jak tyle Cie nie ma? Ja uwielbiam moja prace na zzmiane bo mam czas dla Niny, na silownie JEEE znowu do niej wrocilam :D na basen, tylko na telewizje i komputer troche mniej :( ale mam wyrzuty sumienia mimo wszystko ze tak malo czasu z nia spedzam - malo tego np teraz ona oglada bajke, a ja czytam co tu sie dzieje, sprzatam i ogarniam mieszkanie, robie kolacje i tysiace innych rzeczy zamiast poswiecic jej 100% czasu :/

Zabieram sie do odkurzania, jak bede miec chwile to wkleje Wam zdjecie z bieszczad z weekendu.

Milego!

BTW: KTos juz u nas 2 latka skonczyl a zadnego swietowania nie bylo, mam racje? :)

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 sie 2010, 20:13

no i wątek się gdzieś przeniósł czy jak???

wszystkim dzieciaczkom już po urodzinkach i tym przed urodzinkami wszystkiego najlepszego życzą MAJA z mamą :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
abyście zawsze dawały tyle radości swoim rodzicom co teraz :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

12 sie 2010, 21:15

margarita83, nie mam pojecia, czyjest już ten nowy wspólny watek, czy jeszcze nie.. sama czekamna jakieś info..

My (ja i Jaś) życzymy wszystkim sierpniowym dzieciaczkom aby btły największą radością dla swoich rodziców.

[ Dodano: 2010-08-12, 21:17 ]
Napisze coś więcej co u nas w pzyszłym tygidniu, bo od zeszłego czwartku p jest w domu, zostaje namprawdopodobniej do poniedziałku, moze wtorku, więc wykorzystujemy maksymalnie czas no i ja P :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

12 sie 2010, 21:55

Ja również dołączam się do życzeń - dla Zuzi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: , dla Emi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i też dla Mai :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: wszystkiego naj.... zdrówka.
A to :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: od Pauli. W sobotę robimy małą imprezkę, to pochwalimy się torcikiem.

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

13 sie 2010, 09:54

Najlepszego ddla wszystkich dwulatkow! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

13 sie 2010, 12:59

Witam;););)

Ja również stawiam :ico_tort: dla wszystkich 2-latków :ico_oczko:

U nas "impreza" dzisiaj,bo ja niestety pracuje w ten weekend :ico_placzek:
Torcik już kupiony...pozniej pstrykne focie...
Przyjada tescie,chrzestna,moj brat z żona i siostra ze swoim narzeczonym...

Mój K. też przychechał :ico_brawa_01: przecież nie mogłoby Go zabraknąc na urodzinkach jego córuni...

A co do połaczenia wątkow...zapytam o to MAL....

BUZIAKI

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

16 sie 2010, 09:16

Witam :)

wpadłam z życzeniami dla wszystkich naszych dwulatków
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Widziałam fotki na N-K - imprezki chyba udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja kupiłam sobie nowego lapka, ale na razie mi jeszcze net nie chodzi w domu, więc wstawię kilka fotek później...

U nas ok, w miniony czwartek bylysmy na bilansie... Ale taki bilans, ze az sie smiac chce, pielęgniarka zważyła i zmierzyła Zuzie i pyta: widzi? słyszy? umie wymienić i pokazać dwie częsci ciała, umie wspiac sie na krzeslo?? zgłasza potrzeby fizjologiczne, potrafi się sama nakarmić:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: i po wszystkim... :ico_noniewiem:


ehhh...

Mała waży 11 kg (nadal chudzina) i mierzy 88 cm... Potem obejrzała ją pani dr, sprawdzila ząbki i osłuchała.... Jakoś inaczej sobie to wyobrazalam... no coz...

Teraz zamierzam zaszczepic mala przeciwko pneumokokom.

Tesknie za Wami, Laseczki... znowu jestem sama w pracy, bo moje kumpela jest od dzisiaj na 2-tygodniowym urlopie :ico_placzek: No, a w domu nie mam dostepu do netu poki co... Mam nadzieje, ze to sie szybko zmieni i bede czasem zagladac...

Buziakuje gorąco... i pamietam o Was caly czas, kisssss.... :-)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

16 sie 2010, 21:33

heloł:]

na początku dziękujemy za komentarze na nk :ico_sorki:
rzeczywiście impreza się udała,Emi dostała masę prezentów...a torcik był przepyszny;)

Gie, my równiez tęsknimy,zaglądaj proszę częściej :ico_oczko:

a co do bilansu,u nas jest podobnie,totalna olewka :-/
tzn. z Emi jeszcze nie byłam,ale mam juz doświadczenia...

dziewczyny,nie wiem teraz co ma byc z tymi wątkami...
dziewczyny milcza...zapytałam Mal,powiedziała,ze mozna byłoby tak zrobic...ale w tej sytuacji nie wiem czy mam dalej robic coś w tym kierunku :ico_noniewiem:

dzisiaj miałam wolne,wykorzystalismy ładna pogode i wyskoczylismy z dziecmi nad wode...
w tej chwili pada deszcz i mamy burze...

aha...info z ostatniej chwili brat mojego K. dzisiaj o godz. 15.30 został tatusiem...mała ważyła 3340,dł. 50 cm,poród cieżki i długi...około 26 godz. :ico_szoking: (masakra)Julka przyszła na świat w Norwegii...juz nie moge sie doczeka,az wrzuca jakieś fotki na nk... :ico_brawa_01:
mama,taka wymeczona,że zemdlała zaraz po porodzie...bidulka :ico_placzek:
teraz czekamy na następna dziecinkę...(od drugiego brata)termin 17 wrzesnia :ico_brawa_01:
sypnęło dziecmi w naszej rodzince :-D

moj K. właśnie wyjechał.....i jest mi troche smutno... :ico_placzek:

no ok,zmykam ,dobrej nocy kobitki :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość