Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 sie 2010, 14:44

Cześć dziewczynki!!!

Ja byłam dzisiaj w tej klinice o której Wam pisałam Poród po Cesarskim cieciu.
Była cudowna lekarka, która bardzo mnie uspokoiła i jestem HAPPY!!! :-D

Tak więc decyzja podjęta...będe miała CC, ustalili mi termin na 6 pazdziernika, czyli tydzień po terminie...(wogóle to ustalili mi najpierw na 13 pazdziernika...ale nie zgodziliśmy się bo to póznawo, jak dla mnie...
-Mi termin z miesiączki wypada na 3 pazdziernika a z USG na 28 września, więc ten 6 pazdziernik to tak akuratnie :ico_haha_02: tak myślę!

Lekarka powiedziała mi że wywoływanie porodu po raz drugi jest bardziej ryzykowne i szkodliwe niż druga cesarka.

Jeżeli jednak zdarzy się tak że zaczne rodzić wczesniej i bedzie akcja porodowa (czyli inaczej niż podczas pierwszego porodu...to urodze naturalnie ...
jeżeli wody odejdą mi wczesniej a nie będzie żadnej akcji, żadnego rozwarcia (jak ostatnio było) to poprostu zrobią mi wześniej CC.

...i wiecie co najbardziej uspokoiło mnie to że mam już jakis plan że wiem co i jak i jak to wygląda...
Spokój, spokój, spokój!!! :ico_brawa_01:

Acha no i tydzień przed planowana CC będe miała jeszcze wizytę w szpitalu, bedą mnie badać, robić USG ktg itd wszystko co najpotrzebniejsze! :ico_oczko:
Madzia i jak wózeczek dotarł do Ciebie?? Ja swojego jeszcze nie mam i zaczynam się niepokoić.
a zapomniałam napisać no ja już mam od trzech dni wózeczek.
i bardzo się cieszę!!!
A mój Antoś jaki był szczesliwy, juz sie bawił że wozi braciszka :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

13 sie 2010, 15:47

Madziu super, że się uspokoiłaś. Człowiek zawsze lepiej się czuje jak wie na czym stoi.

Mi też przyszedł wózeczek, na razie tylko jedna paczka, stelaż, siedzisko spacerowe. Czekam na drugą w której przyjdzie gondola i fotelik.

Ale się dziś ze mnie leje pot. Mam już dosyć tego ciepła. A tak w ogóle to wczoraj na wizycie się zważyłam no i schudłam, ale gin mówił, że jak z dzidzią wszystko dobrze to nie szkodzi. Także nadal nie dobiłam do 10 kilo. Na razie jestem na plusie 8 :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

13 sie 2010, 17:26

Mi też przyszedł wózeczek, na razie tylko jedna paczka, stelaż, siedzisko spacerowe. Czekam na drugą w której przyjdzie gondola i fotelik.
u mnie to samo, na gondolkę czekam do 25 sierpnia.

Awatar użytkownika
Tweety123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2358
Rejestracja: 20 sie 2008, 08:08

14 sie 2010, 08:50

witam sobotnio

dzisiaj jedziemy do ikei na zakupy :ico_haha_02: chcę taką wiszącą półkę

a z kupnem wózka zaczekam do urodzin Maleństwa, bo jeszcze nie wiem jaki chcę

Magdalena_82, przynajmniej wiesz co cię czeka, a ja stres przeżywam za każdym razem jak pomyślę o porodzie...

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

14 sie 2010, 09:24

hejka!
Ja juz cala skowronkach :ico_brawa_01: Wczoraj sie dowiedzialam, ze z mama ok!!! Krwiak sie wchlonal :ico_brawa_01: Juz nie lezy na intesywnej sali, tylko na normalnej :-) W srode chca ja wypisac :ico_brawa_01: Tylko sie obawiam czy wstanie na wlasnych nogach :ico_noniewiem: Wiem, ze z lewa reka cos jest nie tak nie moze jej utrzymac-tak jak by byla prawie bezwladna :ico_olaboga: Lekarze twierdza, ze nie jest potzrebna rehabilitacja ale ja wiem co innego i z moja bratowa bedzie cos zalatwiac, bo tak nie mozna tego zostawiac :ico_sorki: Ale najwazniejsze, ze wszysto ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzisiaj jedziemy do ikei na zakupy chcę taką wiszącą półkę
ale mi podsunelas pomysl, bo wlasnie tak tez na tym myslalam, gdzie te kosmetyki upchac. Zaraz sie pakujemy i tez pojedziemy do ikei :ico_brawa_01:
Dzis chce juz rozlozyc lozeczko i tam inne rzeczy. A wczoraj kupilism wannienke z stelazem. Powiem, ze wannienka tania ale ten stelaz :ico_olaboga: Szok ale trzeba kupic :ico_haha_01:
Ja juz po nocach spac nie moge, bo juz mysle na temat tego porodu. Przeraza mnie to :ico_placzek: Tym bardziej ze juz data wyznaczona tylko ten fakt ile to bedzie trwalo czy uda sie wywolac tak zaraz porod, czy bede lezec 3 dni i nic :ico_noniewiem:

Sylwia pozdrow Done i niech sie trzymka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziewczyny za wasze kolejne tygodnie i miesiace :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu-to juz przed faktem dokonanym jestes??? :-) To przynajmmniej juz tak bez stresowo i SUPER!!!!!

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

14 sie 2010, 09:41

czesc
pozdrowie Done
widze ze wy juz wiecie kiedy daty porodu i takie tam , ja pewnie bede sie kolysac do 42 tygodnia :-D , chociaz mam wrazenie ze brzuch mi opadl bo od kilku dni nie mam zgagi po wszystkim co bym zjadla
Madzens ja tez chce ten stojak do wanienki a gdzie kupilas?
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wszystkie wasze tygodnie, [rzepraszam ze nie odpisze kazdej z osobna ale mam gosci i zaraz jedziemy do Jastarni i czasu brak

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

14 sie 2010, 09:48

Madzens ja tez chce ten stojak do wanienki a gdzie kupilas?
Ja kupilam w hurtowni Bajka. Kosztowal 52 zl.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

14 sie 2010, 10:11

Madzens czasami warto przemilczeć o lekarzach,jak może nie być potrzebna rehabilitacja jak reka nie sprawna.
Pamiętam jak ojciec leżał w szpitalu to aż płakał bo pielęgniarki go nie chciały karmić-przecież to koszmar,jak pacjent po wylewie z niedowładem ma sam jeść?
Ja sprzatam ale mlutko,jeszcze ciut i brata starszą córkę ubije-co za gadzina

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

14 sie 2010, 10:55

Hejka
U mnie dziś hydraulik rozrabia, aby podłączyć zmywarkę musi dwie płytki skuć. Masakra.
Ja też myślałam o tym stojaku do wanienki, ale przy starszej córce nie miałam to i teraz dam chyba radę.
Zazdroszczę wam że wiecie kiedy rodzicie, ja tak jak Sylwia będę się pewnie bujać do 42 tygodnia.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 sie 2010, 16:36

Magdalena_82, przynajmniej wiesz co cię czeka, a ja stres przeżywam za każdym razem jak pomyślę o porodzie...
fakt, a to mi daje duży komfort psychiczny i jakaś taka weselsza jestem :ico_haha_02:

Marzenko, ciesze się bardzo że z Twoja mamcią juz lepiej, to naprawde ogromna ulga, oby już było OK !!!
Madziu-to juz przed faktem dokonanym jestes??? :-) To przynajmmniej juz tak bez stresowo i SUPER!!!!!
wiesz no termin na CC wyznaczony tydzień po terminie tym z USG a trzy dni tylko po tym z miesiączki (bo mam na 3 pazdziernika) więc myslę że to OK.
A jak to będzie w PRAKTYCE to się okaze, bo byc może Leonek będzie chciał ukazać się mamusi wczesniej.. pzed terminem wtedy wszystko nastapi wczesniej...
i wiecie co Wam powiem mam przeczucia że urodze wcześniej...byleby po 20 wrzesnia :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość