karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 sie 2010, 11:15

wisnia3006, chrupki dostał jak skończył 6 miesięcy :)

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

31 sie 2010, 15:50

wy co kiedys pisalyscie o kaszka do picia. mozecie napisac jak sie je robi oraz czy one sa z mlekiem czy trzeba dodawac

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

31 sie 2010, 17:38

wisnia3006, nie wiem czy o to ci chodzi,ale kaszki są bezmleczne i mleczne.Do tych bezmlecznych trzeba dodać mleko modyfikowane,a do mleczno-ryżowych nie,ale nie nadają się dla dzieci,które piją z jakichś względów mleko na receptę.Ja dodaję kleik kukurydzieny do mleka na noc.Na opakowaniach masz dokładny przepis co i jak :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 sie 2010, 21:58

Zborra w nocy to moja gwiazda nadrabia picie z cyca :ico_olaboga:
Ostatnio dzieje się z nią coś złego. Wydaje mi się że czuje się odrzucona, kurde no nie wiem :ico_placzek:
Od dobrego tygodnia praktycznie nie widziała taty, teraz jeszcze mama zostawia ją z nianią codziennie na 1-2 godzin. Mała płacze jak z nią jest. Zrobiła się strasznie bezradna. Jak widzi że się przebieram i szykuję do wyjścia to wodzi za mną wzrokiem , płacze i rączki wyciąga. Serce mi pęka, nie daję sobie rady :ico_placzek:
Od momentu przyzwyczajania do niani odstawiła pierś! Płacze jak tylko widzi że próbuję ją nakarmić. Muszę odciągać mleko i dawać butlę.
A w nocy nadrabia. Chciałaby pierś co chwile :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 sie 2010, 22:43

hej!!!

moja też jutro śmiga do przedszkola.....już się nie możemy doczekać, a graty spakowane leżą przy drzwiach, hehehe

Qanchita, to przerąbane masz........oby się przyzwyczaiła szybko do nowej sytuacji...
karmelka, świetny chłopaczek!!! :ico_brawa_01: Mój 3dzień poszedł spać po 21....pierszą noc o 22, spał do 6prawie! wczoraj o 21, to o północy było wycie.........ale za wcześnie uznałam na mleko i dostał herbatę-darł się nadal...dłuuuuuuugo, aż go mąż zaniósł do hustawki...i jak przysnął to go przyniósł....zjadł mleko ok.5 i spaliśmy prawie do 8!!!ciekawe jak dziś...
wisnia3006, kaszki do picia-pisałyśmy chyba o tych z nestle...to są gotowe do podania kaszki w kartonikach....podgrzewasz lekko i już...
karmelka, widzisz, a mój zagęszczonego mleka nie wypije!!! córa robiła to samo, a ten też cyrkuje, drze się i nie wypije! kaszę je na gęsto łyżeczką....dobrze, że mleko hipp 2jest już gęste samo w sobie...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

01 wrz 2010, 08:10

zborra, niom o te kaszki mi chodzilo. a to jest jako posilek i podaje sie miedzy nimi. kazalam wczoraj mezowi kupic to kupil zwykla malinowa

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

01 wrz 2010, 12:54

aaaa wy o kartonikowej kaszce pisałyście,a ja sierota rozpisuję się o tej do zrobienia samem :ico_oczko:
Ja dziś dostałąm paczuszke od Nestle.Jakieś próbki były w niej (mleka) i soczek,deserek,ulotki.
Moje dziecię poszło do 4 klasy :ico_szoking: Jejku codziennie po 6 lekcji :ico_szoking: oby tylko chciał się uczyć :ico_sorki: A dopiero co szedł do przedszkola,pierwszej klasy...czas leci za szybko :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

01 wrz 2010, 13:00

a moja jagusia dzisiaj pomaszerowała do przedszkola
suoer dała sobie rade

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 wrz 2010, 16:12

hej kcohane :-)

miałam być regularnie a wyszło jak zawsze. miałam problemy z netem w domu, potem zatracona w pracy i dopiero teraz trszokę oddechu :-)

zaległosci pewnie nie ponadrabiam, ale widzę, ze większośc dzieciaczków rośnie jak na drożdżach :-)

u nas ok. ja w pracy, jest super i pod wgzlędem kasy i pod względem atmosfery i godizn pracy bo moge sobie je regulowac jak mi się podoba, nawet z domku pracować, więc nie odczuwam aż tak mocno rozłąki z Młodym. jaga w nowym przedskzolu od 3 tygodni, generalnie fajnie, w prywatnych zupełnie inne standardy jednak, chociaż te 2 m-ce wakacji zrobiły swoje i bez łez się nie obyło.
Młody niestety chory - na antybiotyku jedziemy, złapał jakąś infekcję i strzsznie rzęzi. Apetytu jednak i charakterku mu to nie załatwiło wiec buszuje nadal całymi dniami nie śpiąc, próbuje raczkować, ale jednak stanie mu dużo lepiej wychodzi wiec nie wiem jak z tym naginaniem na czworakach będzie :ico_noniewiem: poza tym strasznie terroryzuje i nas i Młodą, którą pozbadł zupełnie.

poza tym nadal sie urządzamy, w przysżłym tygodniu meble dopiero pozjeżdżają, w końcu ucywilizowanie będziemy mieszkać :-) przy wolnej chwilce (gosh...kiedy nadejdzie?!) porobię jakies fotki i powrzucam :-)

tymczasem biegnę na spotkanie z klientem a was mocno i gorąco pozdrawiam. mam andzieję, ze na dłuzej zaczne w końcu wpadać... :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

01 wrz 2010, 17:11

Młody niestety chory - na antybiotyku jedziemy, złapał jakąś infekcję i strzsznie rzęzi
biedactwi :( Ucału mocno od ciotki :ico_buziaczki_big:
u nas ok. ja w pracy, jest super i pod wgzlędem kasy i pod względem atmosfery i godizn pracy bo moge sobie je regulowac jak mi się podoba, nawet z domku pracowa
super,ze taka masz fajna pracę.Oj ale nam by się taka fajna kasa przydała :ico_sorki:
Zagladaj częściej kochana i na fotki czekamy :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość