BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

02 wrz 2010, 21:24

dorotaczekolada, wielki ukłon za podsumowanie,w końcu zrozumiałam historię naszej forumowej koleżanki :ico_smiechbig: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

03 wrz 2010, 09:43

podsumowujac
Kolezanka pysia mial ciezka ciaze,chodzila z rozwarciem i skurczami,olewali ja w 1 szpitalu w 2 dawali miloon lekow
zarazila synka bo miala zapalenie drog moczowych a lekarze tego nie wiedzieli
znieczuleie poszlo jej w gore
nie zostala z dzieckiem w szpitalu bo byl rotawirus
do dziecka do szpitala chodzil jej byly(nie ojciec) i jej matka
jej byly odwiedzajac jej dziecko(nie swoje) zrobil jej drugie
ojciec dziecka wyjechal za granice i nie chce wrocic i twierdzi ze ona go zdradzala
ojciec dziecka ma inne dziecko(starsze)
ojciec ojca jest jego dziadkiem??
dorotaczekolada super to ujęłaś :ico_smiechbig:

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

03 wrz 2010, 10:41

on tylko przychodził odiwedzac małego
Obce w sumie mu dziecko??? No i skoro on TYLKO przychodził odwiedzać małego to jakim cudem zaszłaś w ciążę :ico_haha_01: :ico_oczko: W dodatku wiedząc że spał z inną :ico_noniewiem:
jak mały lezał w szpitalu w 8 dobie to jego siostra dzowniła ze wparowała do pokoju a on byl z panna ze ona u niego sypia
W szpitalu panował rotawirus??? I lekarze się bali że on przez szwy przeniknie??? :ico_haha_01: A nie bali się że twoja mama się zarazi a potem zarazi ciebie?????? :ico_oczko:
Nie wiem która mama zostawiłaby maleńkie, chore dziecko w szpitalu bojąc się że się zarazi jakimkolwiek wirusem.......


Cyrk po prostu......
'Tylko 'to bylo w cudzysłowiu zebyscie sie domyslily,przciez nie napisze prosto z mostu. nie chodziło ze przezz szwy przeniknie tylko o to ze cesarka to operacja i bali sie poprostu, nawet moj lekarz mówil ze lepiej nie bo inaczej jak lezy sie na porodówce a inaczej na oddziale gdzie było mnustwo bakteri. nie mmiałam jeszze wygojone i mialam plaster.pozatym musieli małemu podac antybiotyk czy cos bo nie wiedzieli co mu dolega..i nie byly spał z inna tylko tten co mam z nim dziecko

[ Dodano: 2010-09-03, 10:44 ]
cięzko tu oceniać i zrozumieć cokolwiek. Jednak zajście tak szybko w kolejną ciaże nie było zbyt rozsądne tym bardziej że masz problemy z donoszeniem. Jak można powiedzieć że jakoś tak wyszło.? :ico_olaboga:

''były do mnie przyhodził i tak jakos wyszlo a on tylko przychodził odiwedzac małego'' przepraszam jesli coś przekręciłam albo niezrozumiałam to ojciec Twojego synka do niego przychodził w odwiedziny i z nim masz kolejne dziecko czy jak? Myślałam ze jest za granicą :ico_noniewiem:

Każdy wie jak ciąża ''wyjałowia'' organizm i jest to niebezpieczne zarówno dla Ciebie jak i dla maleństwa a co mówić o siłach które musisz mieć na opiekę synkiem. :ico_puknij: Zyczyc tylko powodzenia.

[ Dodano: 2010-09-02, 20:30 ]
spadlamznieba, dokładnie do innych obgaduje a do Ciebie ładnie pięknie ;/
napisałam przeciez ze były a nie ojciec dziecka.zaoytałyscie jak doszlo to napisałam ze byly przychodzil.a cały czas pisze ze ojciec dziecka za granicąą,przeczytajcie jeszcze raz.moja sasiadka 2 tygodnie pózniej zaszła np bo robia bez zabezpieczenia,chociaz nie wolno jej było do 6 tygodni bo porod natura;lny

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

03 wrz 2010, 10:59

pysia29, a ten Twoj eks z ktorym masz 2 dziecko interesuje sie wogole Wami... szczerze Ci wspolczuje... miec 2 dzieci rok po roku, kazde z innym facetem i byc samotna mama...

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

03 wrz 2010, 11:05

ja też szczerze współczuję...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 wrz 2010, 11:23

A gdzies chyba pisałas ze eks nie widział Twojego synka, a pozniej chyba ze w szpitalu Cie odwiedzal czy synka :ico_noniewiem:
Ja nie zabardzo czytam twoje posty bo ich nie moge zrozumiec tak jest namieszane ale tak gdzies mi utkwilo ze ojciec dziecko go nie widzial a pozniej ze go w szpitali z mama odwiedzał :ico_noniewiem:
Może to ja coś pokręciłam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Pysia a można zapytać ile masz lat?

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

03 wrz 2010, 12:08

mnie okropnie drażnią literówki jakie pysia robi. ok jesteś dyslektyczką możesz mieć problemy z ortografią itp ale pisz wolniej bo tego się czytać nie da.

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

03 wrz 2010, 12:15

A gdzies chyba pisałas ze eks nie widział Twojego synka, a pozniej chyba ze w szpitalu Cie odwiedzal czy synka :ico_noniewiem:
Ja nie zabardzo czytam twoje posty bo ich nie moge zrozumiec tak jest namieszane ale tak gdzies mi utkwilo ze ojciec dziecko go nie widzial a pozniej ze go w szpitali z mama odwiedzał :ico_noniewiem:
Może to ja coś pokręciłam :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Pysia a można zapytać ile masz lat?

moge napisac w skrocie to co napisałam w postach?

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

03 wrz 2010, 12:35

tak podsumuj.. :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

03 wrz 2010, 12:36


Pysia a można zapytać ile masz lat?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość