Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 wrz 2010, 20:54

anijka chwal sie chwal, ale widze ze AniaZaba tez niezle sie prezentuje, ale mnie sie to podoba, bo nie wygladamy jak przytyte, tylko jak porzadne :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_brawa_01:

Ja to dzisiaj caly dzien zdjecia i filmiki wysylam na internet zeby rodzinka w Pl mogla zobaczyc relacje z urodzin naszej pociechy :-D Przez ponad 2 lata z rodzicami mieszkalismy i wnusie mieli codziennie, wiec teraz teskni sie niestety dziadkom

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 wrz 2010, 23:12

blanka super, że już tak często czujesz ruchy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja jeszcze nic nie czuję, no niby trzeba się spodziewać troszkę wcześniej niż w 1 ciąży, ale ja w 1 poczułam w 17tc i teraz jakoś też tak się tego spodziewam :-)

buziok
a może to nie jest zwykła grypa tylko kaszel alergiczny. jak nasila się bardziej w nocy niż w dzień to może to właśnie to :ico_noniewiem:

Ania żaba piękny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ładnie rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Anijka
zdrówka dla ciebie i Mikołaja :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
no i koniecznie wstaw zdjęcie brzuszka :ico_sorki: :ico_sorki:

b@sia, ja Mikiego urodziłam tu i dziadków częściej przez skypa znał niż osobiście , za to , żeby wiedzieli co się u nas dzieje, jakie nowości , i jak mały rośnie to prowadzę bloga :-)


Ja jutro mam wizytę u lekarza więc posłucham serduszka dzidzi :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 07:41

a może to nie jest zwykła grypa tylko kaszel alergiczny. jak nasila się bardziej w nocy niż w dzień to może to właśnie to
Ja też tak właśnie myślę, że to alergia.

Dziewczyny zaraz zmykam do przedszkola z Córą, ale wcześniej chciałam postawiś :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: z mój półmetek :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-08, 07:43 ]
sorki za błąd (postawiś) częstujcie się torcikiem. Jeju jeszcze tylko 140 dni no i dzidzia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 wrz 2010, 09:59

Witajcie :-)
Mam na imię Agnieszka i też mam termin na luty 2011 :-) Mogę się do Was podłączyć?

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 wrz 2010, 11:14

Witaj pinko w naszym gronie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

08 wrz 2010, 11:39

pinko, witamy witamy

buzok14, ja się częstuję, popatrzcie jak to zleciało :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 wrz 2010, 13:50

hej

Ja po wizycie :-) posłuchałam serduszka dzidzi :ico_brawa_01: bije jak dzwon :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zmierzyli mi ciśnienie i w normie :ico_brawa_01: za to po zbadaniu moczu wyszło, że mam zapalenie , ale dostałam antybiotyk i ponoć szybko się wyleczy :ico_sorki: , no i następna wizyta u lekarza za 2 miesiące, za to babka dziś wysłała zgłoszenie do szpitala i w ciągu tygodnia powinno mi przyjść kiedy mam się stawić na UG w szpitalu, mówiła, że robią w 18-19 tc więc pewnie za miesiąc gdzieś wyznacza termin , juz się nie mogę doczekać :ico_brawa_01: , no i poza tym lekarz powiedział, że u nich jest tu tak, że jedną wizytę chodzi do do lekarza a drugą do takiej przychodni dziecięcej do położnej i kazała mi się tam zapisać , no i poszłam, one też tam będą słuchać serduszka, badać mocz i ciśnienie to samo co u lekarza, ale dodatkowo o porodzie można pogadać o skurczach, karmieniu itp no i wizytę mam na koniec tego miesiąca
co do tych moim skurczy to lekarz powiedział, że jeżeli są takie same i ból nie wzrasta to tak mogę mieć nawet do końca ciąży, po prostu jak mnie złapie to się położyć i zrelaksować, ale jak tylko ból zacznie wzrastać to mam jechać do lekarza albo szpitala, więc trochę się uspokoił :ico_sorki:
później byłam na zakupach bo musiałam Mikiemu czapkę, szalik i rękawiczki na jesień kupić bo ma tylko na zimę :-)

pinko, witaj w naszym gronie miło nam cię poznać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja nazywam się Marlena , mieszkam w No, mężatka od 7lat,mam już jednego lutowego synka Michaela o którego się długo staraliśmy , a teraz jestem w :ico_ciezarowka: z ponoć dziewczynką, ale dla mnie to bez różnicy :-)
podaj datę porodu to wpisze cię na pierwszą stronkę :-)

buzok14, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za półmetek
torcik pyszny :ico_haha_02:
a co do alergii to nie możesz zrobić testów??

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 wrz 2010, 14:17

Witajcie :-)
Mam na imię Agnieszka i też mam termin na luty 2011 :-) Mogę się do Was podłączyć?
_________________
Witaj śliczną masz córeczkę. Ja mam niby termin na 26 stycznia, ale różnie to może być z tym porodem, może być później :ico_haha_01: .
ja się częstuję, popatrzcie jak to zleciało :ico_olaboga:
oj zleciało ja nie mogę w to uwierzyć, że to już cała połowa z mną :ico_brawa_01:
a co do alergii to nie możesz zrobić testów??
pewnie, że mogę, ale ja już się na te testy zbieram tak ok rok i nie mogę ich zrobić, na NFZ trzeba bardzo długo czekać, a prywatnie to zawsze jest mi szkoda kasy, ale w końcu muszę się zmobilizować.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 wrz 2010, 14:37

Dzięki dziewczyny za miłe powitanie, my mieszkamy we Wrocku, mam córcię Ulę ze stycznia 2008 roku, straszna z niej gaduła i wspaniała córa. Chcieliśmy z moim mężem Jarkiem drugie dziecię tak właśnie w odstępie ok. 3 lat po Uli i tak nam się udało.
Cieszę się bardzo, ale jakoś inaczej tą ciążę przeżywam, mniej uwagi jej poświęcam niż przy Ulesi :-) może to dlatego, że mało czasu.
Chcielibyśmy chłopca... tzn teść sobie zażyczył :ico_haha_01: nam to tak naprawdę wszystko jedno, byle było zdrowe. Ula mówi, że będzie siostrzyczka, bo ona już jednego chłopca małego do zabawy ma i jest nim Michał, synek mojej przyjaciółki i zarazem kuzynki Jarka.
Ja pracuję ciągle, na początku ciąży miałam problemy, bo plamiłam, dostałam od lekarki luteinę i zwolnienie na 3 tygodnie. Mojej rodzinie się to tak bardzo spodobało, że namawiali mnie abym została w domu już do porodu, ale ja bym się zanudziła :-)
podaj datę porodu to wpisze cię na pierwszą stronkę :-)
17.02.2011 :-D
Witaj śliczną masz córeczkę.
dziękujemy z Ulą :ico_wstydzioch:
pewnie, że mogę, ale ja już się na te testy zbieram tak ok rok
a Ty jesteś uczulona, czy Twoja córcia? Moja Ula miała wysypkę długi czas i nawet testy na skórze miała robione, ale nic nie wyszło i sama doszłam w końcu co ją uczula, był to zyrtec. Jak tylko odstawiłam te krople uczulenie zniknęło.

Zbieram się do domku, bo póki co do końca września jeszcze pracuję na zmniejszonym etacie :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

08 wrz 2010, 16:08

pinko, witaj ;) super że powiększa nam się grono lutówek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość