Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

14 wrz 2010, 20:58

może wystąpić o ustalenie ojcostwa jeżlei wystapi to na sprawię o pozbawienie praw do opieki on może mieć przewagę bo jeżeli on wniesie to będzie równo znaczne z tym że się interesuje dzieckiem

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 21:00

chyba pysiu musisz szybko działać... dobrze byłoby gdybyś miała świadków na tą całą sytuację, no i może smsy które pisał wczesniej się przydadzą...?

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

14 wrz 2010, 21:31

chyba pysiu musisz szybko działać... dobrze byłoby gdybyś miała świadków na tą całą sytuację, no i może smsy które pisał wczesniej się przydadzą...?
Ich sąsiaka byłaby świetnym świadkiem,ale pewnie nie bedzie chciała się w to bawić.Strasznie ich nie cierpi.Ostanio złapała mnie w miescie i powiedziala,że jak mnie tam zobaczy z dzieckiem to dostane od niej po twarzy(na poważnie to mówiła).Faktycznie tam jest aż tak tragicznie.Opowiadała mi ostanio jak to mama z córką się praly, a sąsiadka aż drzwi zamkneła aby któras nie wpadla do niej(typowa melina).Szkoda ze ja byłam tak zapatrzona że mi to nie przeszkadzało.Teraz boje się,że mi przez okno dziecko wyrzucą,dlatego nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

14 wrz 2010, 21:34

pysia29, on musialby jechac z toba, a w PL ojcowie nie maja prawa sami wnosic o ustalenie ojcostwa i badania DNA, wiec nie masz sie czym martwic. Zerwij kontakty calkowicie z ta rodzina a jak beda mieli problemy to wzywaj policje, ze Cie nachodza, wyzywaja czy cos...

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

14 wrz 2010, 21:40

pysia29, on musialby jechac z toba, a w PL ojcowie nie maja prawa sami wnosic o ustalenie ojcostwa i badania DNA, wiec nie masz sie czym martwic. Zerwij kontakty calkowicie z ta rodzina a jak beda mieli problemy to wzywaj policje, ze Cie nachodza, wyzywaja czy cos...
policja im nic nie zrobi bo nascie razy już byli u nich,nieraz sami na siebie wzywali(rodzina sama na siebie wzywała):D.Raz była taka syytulacja że siostra (byłego) wezwala na ojca,a co się okazało jak policja przyjechala??Ona napita w 4 du**8 a ojciec sobie spokojnie kawe pije i się z niej nabija,iż sama sobie szkode zrobila.

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

14 wrz 2010, 21:41

Zerwij kontakty calkowicie z ta rodzina a jak beda mieli problemy to wzywaj policje, ze Cie nachodza, wyzywaja czy cos...
dokładnie, nie zawracaj sobie nimi glowy, zajmij się swoją rodziną, a jak będą Cię nękać to nie odberaj telefonów i zmien numer jak pisałaś wcześniej

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

14 wrz 2010, 21:45

numer telefonu niebawem zmienie.Dzis wydzwaniali do mnie.Mialam telefony od 11 numerow.Wiedziałam,że to jego mama z corką ,bo jak ktos cos chce odemnie od znajomycj to zawsze esa wysyła.A jak oni coś chcą to puszczają sygnałki(bo im szkoda zadzownić)

Awatar użytkownika
Miluśka
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1883
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:46

14 wrz 2010, 21:47

tu chyba niezawracanie sobie nimi glowy nie wystarczy. on jako biologiczny ojciec moze walczyc o dziecko nawet jak nie ma szans. ja bym wyszła do sądu pierwsza z wnioskiem o pozbawienie go ojcostwa. masz swiadków ze sie nie interesował dzieckiem i jest nieodpowiedzialny. powinno sie udać a jak nie to sprawa o alimenty.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

15 wrz 2010, 08:24

pysiu jesli podasz tego nowego jako ojca to tamten bedzie mial droge zamknieta. niech uzan ten dziecko jak najszybciej. tamtego w papierach nie ma wogole. wiec musialby sie sporo nameczyc zeby udowodnic ze dziecko jego a watpie zeby mu sie chcialo skladac sprawe w sadzie...

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

15 wrz 2010, 08:53

Będe musiała tłumaczyc w urzedzie dlaczego jest inne imie ojca niż teraz?W akcie małego napisane jest tylko imie ojca.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość