bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

16 wrz 2010, 12:41

Może powoli zamieniasz się w mleczarnię?

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 wrz 2010, 12:46

Zazdroszcze Ci Tweenty, ze masz pokarm :-) Ja mialam ledwo co :ico_placzek: A po 1,5 tygodniu sam zanik-nawet nie musialam sciagac-dlatego od razu Jasia karmilam z butli bo nie chcialam go meczyc :ico_sorki: Nie wiem od czego zalezy zeby miec pokarm :ico_noniewiem: W sumie ja nie mam apetytu i malo co jem :ico_olaboga: moze dlatego :ico_noniewiem:
A my dzis idziemy z Jasiem do lekarza na 16.30 :ico_brawa_01: No i trzeba zalatwic skierowanie do ortopedy :-)

Madzia-to super ze Twoj synus tak szybko sie zaklimatyzowal. Dzieci ucza sie szybciej niz starsi i sa bardziej odwazniejsze i otwarte :-D

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

16 wrz 2010, 12:48

czesc
wszystkiego nie przeczytalam...
Dolączam się do zyczeń Tweety: wszystkiego naj dla wszystkich z rocznicami :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas tak sobie...Od wczoraj mały mardny...chyba ma problemy ze zrobieniem kupki...nie wiem, ma moze to kolka?...ale w zasadzie dzis tez stęka i jęczy...pije herbatke koperkową, moze mu to pomoze :ico_olaboga: dzis malż ma kupic espumisan, nie pamiętam tylko, od którego m-ca mozna go podawac...
no i koniec pisania, moja zołzolina przyszła..

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 wrz 2010, 12:52

Moj ma kolki podczas karmienia :ico_olaboga: Za szybko pije mleczko i wtedy sie napina i nie moze pic dalej. Ja juz nie daje tej herbatki koperkowej bo bylo jeszcze gorzej po tym. Zamiast tego wode z glukoza. Dzis jak bede u lekarza to poprosze cos na te kolki :ico_sorki: A wasze malenstwa tez maja czesto czkawke??? Bo moj to zawsze no prawie zawsze ma po karmieniu :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 wrz 2010, 13:24

Dziewczyny u mnie chyba coś się dzieje...
wychodzi mi taka galaretka...niewiem czy to czop? :ico_szoking:
jest takie bezbarwne....
ile godzin po tym może nastapić poród?

Dona
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2039
Rejestracja: 27 cze 2007, 08:37

16 wrz 2010, 14:16

Magda, to moze być czop, u mnie w 1. ciązy pojawił się z krwią, 5 h od momentu pojawienia się go urodzilam Biankę :-D Ale ponoc poród wcale nie musi byc tak szybko...chociaż nie wiem,czy cię pocieszyłam tym stwierdzeniem...

madzens, no moj Bartek tez ma czkawkę po kazdym jedzeniu :ico_olaboga:
biorę go do odbicia (nie zawsze), odbije mu sie ze 2 razy, ale potem i tak czkawka, a jeszcze z lekkim ulewaniem
co do tej herbatki, to ja ja pije, nie mały :-D kupiłam w razie czego tez tę wodę koperkową grip water, czy jakos tak...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 wrz 2010, 14:40

Dona to co u nie jest to bez krwi, takie raczej bezbarwne, ale przeczytałam że do porodu może być nawet tydzień...więc zobaczymy.
No i maluszek mało aktywny dzisiaj... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

16 wrz 2010, 16:07

takie raczej bezbarwne
Ja tak mialam dzien przed porodem :-D Ale tak jak Madzia piszesz moze potrwac nawet do tygodnia :-)
biorę go do odbicia (nie zawsze), odbije mu sie ze 2 razy, ale potem i tak czkawka, a jeszcze z lekkim ulewaniem
U nas to samo :ico_sorki: Te czkawki sa straszne :ico_sorki: Przez to ma problemy zasnieciem :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 wrz 2010, 18:10

hej

...no i se wzięłam i poszłam do lekarza :-D bo się martwiłam o te ruchy..."mamo ja wariat, kup mi lotnisko" :ico_haha_01:
i dobrze, przynajmniej jestem spokojniejsza.
Lekarz powiedział że to najprawdopodobniej czop, że w kolejnej ciąży kanał rodny szerszy i szybciej ta galaretka wychodzi (sorki za rzeczowość)
no i jak mnie zbadał to stwierdził że to juz góra kwestia kilka dni...może dwa...
Leonek przygotowuje się pełna parą :ico_brawa_01:
Serduszko słyszałam, zbadał ciśnienie, mocz i takie tam.
Pokazałam mu nogi , stwierdził że nie ma opuchlizny...ale rzeczywiście już zeszło...no wiadomo palce są szersze itd ale w normie.

A na koniec mi mówi "no to macie juz wybrane imię dla synka?" ...a lekarz generalnie nowy chyba jkakiś, nie widziałam go wcześniej
a ja w szoku, pytam go skąd wie...a on mi na to że słyszał serduszko, i podobno u chłopców wolniej bije czy coś tam, dokładnie nie zrozumiałam chyyba byłam podekscytopwana :-D
...ale powiedział że jest pewny, no zobaczymy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

16 wrz 2010, 18:43

ello
ja po wizycie i obiadku z mezem, no i jak myslalam tylko spojrzal na wyniki, cisnienie , obejrzal stopy czy nie opuchniete, posluchalismy serduszka i jezeli nie urodze to za tydzien na ktg

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość