Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

18 wrz 2010, 15:23

dla mnie właśnie też, dlatego w którymś wątku napisałam, że to forum ma troszkę dla mnie charakter terapeutyczny. Moja mama o wielu rzeczach nie wie, nie czuję takiej potrzeby opowiadania o całym swoim życiu. Tym bardziej, że obiektywnie nie doradzi i nie oceni sytuacji.
Przyjaciółek nie mam bo uważam, że prędzej czy później są złośliwe, opryskliwe zazdrośnice.

a jeżeli chodzi drugie dziecko, to na pewno będe chciała mieć - kwestia tego, jak poukłada mi się obecne życie, które nie jest do końca poukładane. Jeszcze.
Dlatego sporo zmian przede mną - a jakie skutki przyniosą te zmiany, okaże się w przyszłości.

Zamulam, podzielę się :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

18 wrz 2010, 15:25

ja to nie wiem czy po trzech latach... wydaje mi się to niebezpieczny wiek dziecka
między mną a moim bratem też jest 3 lata różnicy i wręcz przeciwnie lepiej się z nim dogadywałam niż z siostrą z którą między mną a nią jest 6 lat różnicy.

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

18 wrz 2010, 15:26

Zamulam, podzielę się
z mila checia bo ja tez nieprzytomna,cora w nocy co godzine wstawala :ico_olaboga:
forum ma troszkę dla mnie charakter terapeutyczny
dla mnie forum to wybawienie. tu szukam pomocy i samam moge pomoc. moge zapytac o wszystko. od klopotow z facetem ,przez dzieciece kupki,przepisy az do porad prawnych.
dlatego w tym miejscu dziekuje wam dziewczyny :ico_sorki: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

18 wrz 2010, 15:31

ja też dołączam się do podziękowań - cieszę się, że tu trafilam :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-09-18, 15:32 ]
między mną a moim bratem też jest 3 lata różnicy i wręcz przeciwnie lepiej się z nim dogadywałam niż z siostrą z którą między mną a nią jest 6 lat różnicy.
ja nic nie powiem w tym temacie, bo jestem jedynaczką. I dlatego na pewno nie zaprzestanę na jednym dziecku! Wiem co to za katorga być samemu - nic przyjemnego, a teraz to już w ogóle.

[ Dodano: 2010-09-18, 15:33 ]
ależ chciałabym, aby już moje dziecko było na świecie... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

18 wrz 2010, 15:52

ja to nie wiem czy po trzech latach... wydaje mi się to niebezpieczny wiek dziecka na kolejną ciąże
ja sie nie zgodzę z tym :ico_oczko: Między moimi urwisami są dokładnie 3 lata różnicy i uważam to za idealne rozwiązanie. Jak urodziłam Piotrusia Iza była już na tyle samodzielna i rozumna,że chętnie mi "pomagała" w opiece,zabawiała braciszka. Nie okazywała kompletnie zazdrości,od razu zaakceptowała nowego członka rodziny :ico_oczko: Co więcej- krótko po narodzinach dopominała się o siostrzyczkę :ico_oczko:
Teraz tym bardziej świetnie się dogadują,bawią się razem,jak Iza idzie do przedszkola,to Piotruś przeżywa,tęskni za nią.
Wiadomo,że zdarzają się sprzeczki,czasem nawet bójki,ale ogólnie jest super :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spadlamznieba
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3267
Rejestracja: 11 sie 2010, 14:57

18 wrz 2010, 16:31

ja myslę, że czym mniejsza różnica wieku tym lepiej dla dzieci i dla rodzica. ale co mi pisane to nie wiem :)

Awatar użytkownika
paulinki_2
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 167
Rejestracja: 01 lip 2010, 12:27

18 wrz 2010, 19:52

ja też nie wiem jak mi się życie ułoży ale wydaję mi się ż ejak mały będzie cały czas od małego pzryzwyczajany do myśli że będzie miał rodzeństwo to nie będzie problemu .

moja siostra ma taki problem bo jej synek mysli że jest jedyny na świecie, i teraz wychodzi z niego diabełek tylko przez to że jest pierwszym wnukiem w naszej rodzinie i strasznie go rozpieściliśmy :-D :-D :-D :-D

[ Dodano: 2010-09-18, 20:04 ]
Przyjaciółek nie mam bo uważam, że prędzej czy później są złośliwe, opryskliwe zazdrośnice.
masz rację ja kiedys miałam przyjaciółki aż poszłyśmy razem do pracy i po miesiącu zostałam kierowniczką naszej zmiany bo była kierowniczka odeszła wtedy wszytsko się popsuło , mieszkałysmy razem nawet w domu to była istna masakra tak się zakończyła moja pzryjażń która miałą być na całe życie a teraz mam dwie kumpele ale też nie mówie im o wszystkim .

a na forum jest jakoś tak łatwo się wyżalić i wiadomo że osoby które skomentują powiedzą prawdę a nie będą udawać , to własnie mi sie tutaj podoba super że was znalazłam jestem tutaj od niedawna a juz was tak polubiłam

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

21 wrz 2010, 14:51

widze, ze trwa dyskusja o roznicy wieku miedzy rodzenstwem... jak mowie komus, ze nastepne dziecko moze za 6 lat, to wszyscy lapia sie za glowe i mowia, ze za dlugo, dzieci nie beda mialy dobrego kontaktu itp.... a ja mam brata rok starszego, z ktorym rozmawiam moze 2 razy w roku przez 10 min. i brata mlodszego o 8 lat, z ktorym codziennie komunikujemy, np. poprzez skype. Nie ma reguly, rodzce nie maja wplywu na bliskosc kontaktow miedzy swoimi dziecmi i planowanie malej roznicy wieku miedzy nimi niczego raczej nie rozstrzygnie, co ma byc, to bedzie :ico_oczko:

A Pysia cos ucichla, za to wkleila jakies posiniaczone zdjecie :ico_szoking: mam nadzieje, ze nikt jej krzywdy nie zrobil :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

21 wrz 2010, 15:20

A Pysia cos ucichla, za to wkleila jakies posiniaczone zdjecie mam nadzieje, ze nikt jej krzywdy nie zrobil
niedawno gdzies pisala :ico_oczko: a to zdejcie ma pokazac blizne po cesarce :ico_noniewiem:

pysia29
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 25 sie 2010, 20:40

22 wrz 2010, 08:43

nie ja nie ucichłam ,ja cały czas jestem tylko na wątku nizej:d a to nie jest blizna po cesarce tlyko zaastrzyk.Wkleiłam żeby pokazać koleżance bo jest pielęgniarką i myslałam że pomoże mi.Zaraz to usunę.Ja kilka razy dziennie jestem tu,nawet jak nic nie pisze.

[ Dodano: 2010-09-22, 08:51 ]
paulinki_2 a gdzie tam straszne zdjęcie:0 to tylko był zastrzyk robiony.Kolezanka z forum poradziła mi żebym poszła z tym do dermatologa.Wczoraj byłam i dała mi na to masć ,ale zaznaczyła że nie zagwarantuje mi ze to zajdzie bo to żalazo i niedosć że sie żle wchłania to prawdopodobnie uszkodziły mi naczynko(nie wspominajac że robiły mi żle zastrzyki bo w 1 miejsce a robisie raz w 1 raz w drugi posladek),krew się roztentegowała i zareagowała z żelazem/.Ja już się przyzwyczaiłam do tej mysli,że to nie zejdzie bo mi już w szpitalu lekarze mówili.Mi to nie przeszkadza,ale moim znajomym strasznie,bo jak tylko byłam w stroju to tylko mówili "bleeee"albo cos takiego.Co tam wszystko dla dziecka.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość