Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 paź 2010, 20:06

hej!

dzięki za Tomcia...No on przechodzi samego siebie, dziś wstawał już przy wszystkim i ciągle....do tego...wszedł sam! na 5stopni na schodach!!! i wlazł do skrzyni z zabawkami! ratunku!
karmelka, mój tak samo klęka....fajnie, że tak mu wszystko sprawnie idzie!!!
a o tej diecie to i ja myślę hehehe
tylko nie mam książki...
ale to w sumie dobry sposób na zrzucenie wagi. wyrzeczenia są, ale.....warto. moja znajoma w 2miesiące zrzuciła 10kg!!!
tibby, kochana...ale ten drugi etap to trwa tak długo, aż się zrzuci to co się chce...pierwszy to max `10dni samych białek....potem dochodzą warzywa i niektóre owoce nie? a najgorszy jest 3etap utrwalenia wagi...bo niby juz człowiek schudł i fajnie, a tu trzeba na każdy stracony kg zrobić 10dni tego etapu, żeby potem nie przytyć za szybko...

to co, kiedy zaczynamy? od poniedziałku>????

[ Dodano: 2010-10-20, 20:43 ]
to na dobranoc fotorelacja z dnia dzisiejszego
Obrazek
podwójny bałagan!
Obrazek
Obrazek
braciszku, co ty kombinujesz????
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 paź 2010, 20:54

zborra, super ta fotorelacja! Niezły agent Ci rośnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A nie wiem czy Wam pisałam że w weekend zerwałyśmy z nałogiem cycolenia. Od niedzieli Jolka jest tylko na nutramigenie. To odciąganie mleka, wstawanie o 4:30 żeby odciągać .... miałam już dość :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 paź 2010, 21:11

zborra, Tomuś wymiata normalnie :-) mały ruchliwiec :ico_oczko:
Ja dietę zaczynam od poniedziałku.Zborra ty też ? :-D w necie jest dużo info na temat tej diety,ale ja wolę z książek czytać niż z monitora :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-20, 21:22 ]
Widziecie ja w ciąży przytyłam 9kg i to nawet ie całe 9kg.W maju nie było po tym ani sledu (już chyba wcześniej,bo ciuchy na mnie sprzed ciąży pasowały,ale nie ważyłam się wtedy),ale coś mi przybyło,bo poszalałąm z jedzeniem za bardzo :ico_zly: :ico_placzek: Kiedyś ważyłam 51-52 kg,a teraz...nie przyznam się :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 paź 2010, 22:37

pamiętacie mnie jeszcze?
u nas jeszcze nie ma ząbka więc chyba ostatnie jesteśmy
ale ostro dają się we znaki bo maja nie sypia dobrze w nocy
w dzien może 3 drzemiki po poł godz a w nocy rzuca się, płacze strasznie i krzyczy
przeciwbólowe nie pomagają nic
no i mleko...........temat rzeka
je tylko przez sen i kurde w dzien nie chce wcale
jak juz to kaszke
no i co ja mam zrobić?
dzisiaj zjadła dwa słoiczki bo mleka odmawiała stanowczo

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 paź 2010, 11:33

jagodka24, witam ponownie :-)

Majka jeść nie chce? A może to alergia? A kupki normalne ma? Bo ja zauważyłam że jak mała nie chce jeść tzn że będą kupy ze śluzem i brzuszek ją widocznie boli.
Kiedyś tak miała kilka dni, nic nie chciała jeść, do mleka też ją zmuszałam no i rzeczywiście śluz w kupkach, bolacy brzuszek a nawet wymioty :ico_olaboga:
Kiedyś ważyłam 51-52 kg,a teraz...nie przyznam się
Tak...51 kg... kiedy to było. U mnie ostatnio w klasie maturalnej więc jakieś 8 lat temu :-D
Ja lubię siebie jak mam 58 kg. Ale długa droga przede mną!

Fajną stronke znalazłam:)
http://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/pr ... ko/-1.aspx
Jak nie będziecie mogły wejść w przepisy to trzeba cofnąc się na strone główną i tam jest takie miejsce gdzie trzeba wpisac datę urodzenia dziecka i imie. Wtedy wejdziecie na pewno :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 paź 2010, 14:43

hej!
a dziękować, dziękować...

Qanchita, to koniec cycowania mówisz? jak się miałaś męczyć, to lepiej dać luz...
karmelka, ja chciałabym zrzucić z 8kg....to byłaby moja cudna waga!!! więc przyłączam się do poniedziałkowego startu.....
jagodka24, bidna Majka....najgorzej , że człowiek nie wie, co robić....a smarujesz dziąsła przed piciem? a może z niekapka zapodaj?

[ Dodano: 2010-10-21, 14:46 ]
http://dukan.blox.pl/html
o to coś dla nas, hehehee

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 paź 2010, 16:22

zborra, super tę stronkę wyszukałaś! Tyle przepisów i podpowiedzi!
Tylko że ja nie mam teraz czasu na takie pitraszenie jak wróciłam do pracy :ico_wstydzioch:
Chyba po prostu zrezygnuję z kolacji no i może z czasem uda się też ze słodyczy. Z chlebem idzie mi dobrze, już ponad 2 tygodnie go nie jadam. No ale waga prawie stoi... no 1 kg mniej ale co to jest :ico_zly:

U Was też tak paskudnie na dworze? Zimno, mokro i szaro :ico_zly:
Jolka strzela popołudniową drzemkę a jak się obudzi to idziemy na imieniny do bratowej :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 paź 2010, 20:00

zborra, no to trzeba zaczynać po weekendzie :-D ja chcę więcej niż 8kg,ale ucieszę się z każdego kilograma,którego mi ubędzie :ico_brawa_01:
jagodka24, fajnie,ze powróciłaś do nas :ico_brawa_01: gdzieś ty łaziła,co? :ico_nienie: widzę,ze ciężkie dni macie :ico_noniewiem: u nas jak zębole wychodziły ti nocki były okropne :ico_placzek: też sie rzucał,płakał co chwilę...Strasznie było :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

21 paź 2010, 20:18

karmelka, śliczny Filipek!!! Bosko wygląda :ico_brawa_01:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 paź 2010, 20:28

karmelka, śliczny Filipek!!! Bosko wygląda
dziękować :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość