Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

29 paź 2010, 12:37

Ela ona ma angielski w przedszkolu, nie zdecydowałam się na Helen Doron ze względu na niepasujące mi godziny.

A Adaś wczoraj wywalił 39,5C, w nocy też i dzisiaj już ma zapalenie płuc, a jeszcze wczoraj były tylko oskrzela, tak że musiałam się poddać i dałam mu Klacid, biedny taki chory dzisiaj :ico_olaboga: wziełam sobie L4 do końca przyszłego tygodnia bo ak nie śpi to chce tylko do mnie na ręcę bidulek, a poza tym trzeba mu mnustwo leków podawać inhalacje robić, oklepywać odsysać nosek i boje się, że niania nie dałaby sobie z tym rady, wolę tego dopilnować sama. Zresztą sama mam dale zapalenie zatok to i siebie podkuruje.

Ale ogólnie jestem tymi choróbskami załamana, jak nie Tosia to Adaś i to nie razem tylko na zmiane. Nie wiem jak będzie z grobami chyba pojedziemy wymiennie bo mimo, że wszystko w Krakowie to Adasia nie będę nigdzie ciągać.

Tosia póki co w przedszkolu, nie wiem co z nią jutro zrobić bo moja mama jest w niemczech, M uparł się, że będzie kładł parkiet a ona się zanudzi w domu i będzie mi ciągle Adasia budzić, a chce żeby się biedak wyspał bo ledwo patrza na oczki.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

29 paź 2010, 15:08

No to masz naprawdę nieciekawie Aniu. Szkoda mi Twojego Adasia. A ze wszystkimi świętymi masz rację. Bez przesady jeszcze dzieciaka ciągać. Jeśli chcecie jechać razem, to w ogóle to przełóż sobie na inny weekend.

My jutro jedziemy tu we Wrocławiu na chwilę, a do mojej rodziny w niedzielę i w niedzielę wracamy. W poniedziałek nie ruszamy się z domu. Siedzimy sobie i odpoczywamy. Nie będziemy się zabijać. We Wrocławiu, tak jak i w innych dużych miastach, jest istne pandemonium na drogach, a dojechanie do samego cmentarza, to prawdziwy wyczyn. Tak więc odpuszczamy sobie. Zresztą zmarłym i tak obojętne, kiedy ich odwiedzimy, a żywi niech se myślą, co chcą.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

29 paź 2010, 20:53

Witajcie:)
Ania biedny Adaś. U nas na razie spokój ale lepiej nie chwalić.
Karolina a po rozliczeniu rocznym nie zwracaja nadpłaty podatków? A nawet jak nie to dasz sobie rade... Nie chcę cię denerwować ale może warto teraz poprosić siostrę o rewanż.
Ela no Polak zawsze madry ale po szkodzie. Przerąbane z tymi złodziejami.
Dziewczyny w Wrocławiu jestem od srody do piątku( ale piatku nie liczmy bo po południu to waracam do domu). Możemy się umówić w środe albo w czwartek zarezerwowali mi hotel Cilantro Bed & Breakfast
ul.Pomorska 32/26-29
50-218 Wrocław
a moja kom. 797293430
U nas wczoraj mieliśmy pasowanie na przedszkolaka. Ale ten moj syn smieszny ciapa. Taki maluch przy reszcie jeden chlopczyk to o glowe wyższy. Mam nadzieje ze jeszcze wyskoczy.

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

30 paź 2010, 09:39

Z tym podatkiem to moze cos tam zwroca a le to dopiero w kwietniu i na pare groszy (funtow) sie czeka tyle ze szok :ico_olaboga:

a co do siostry troche oczyscilysmy atmosfere ale oczywiscie moj maz juz mnie musial sprowadzic na ziemie bo ona mysli ze ja to na telefon jestem i w sumie moj maz ma racje, a prosic to ja nie lubie o pomoc, zacisne zeby i juz :ico_noniewiem: poki co bedziemy wozic amelke do przedszkola bo wiem ze jej sie tam podoba, szkoda tylko bo ja sie nakursuje ale chochiaz te dwa tygodnie neich jeszcze chodzi, jak jej nie dam to nie bedzie wiedziala czemu i jak, jak urodze to najwyzej zrobie jej przerwe a jej wytlumacze ze chce zeby byla ze mna i dzidziusiem :ico_oczko: ona tak przezywa ze bedzie mi pomagac i kochac dzidziusia :ico_oczko: ciekawe jak to bedzie :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-10-30, 09:42 ]
wczoraj odreagowalismy troche stres, bylismy na zakupach, troche jedzenie, przekasek roznych do szpitala ostatnie rzeczy i juz :) kupilam sobie nwoe zaslonki do sypialni dzisiaj wyprasuje, maz powiesi, najpierw okno mi umyje i juz :ico_oczko:
potem zabralismy amelke do takiego centrum dla dzieci ze zjezdzalniami i zabawkami, najpierw sie tak bawila delikatnie, bala sie a potem tak szlala,my zjedlismy lunch ona tylko doskakiwala, poliki czerwone i nawet nie bylo wojny jak mielismy juz isc :ico_oczko: fajnie spedzilismy rodzinnie dzien :ico_oczko: dzis maz na nocke wiec tez bedziemy caly dzien razem do wieczora, dzisiaj mnie czekaja zakupy miesne, poporcjuje i bede miala, chce byc zwarta i gotowa :ico_oczko: jak urodze zeby mi tu z glodu nie padli :-D :-D

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 paź 2010, 10:14

Hej dziewczyny,

Martuniu,miło Cię widziec :) Gratuluję obrony i trzymam kciuki zebys jak najszybciej znalazla prace

Anita, Ela gratuluje znalezienia pracy. Brawo!! :ico_brawa_01:

Aniu, szkoda, że dzieciaki tak chorują. A co do spotkania to oczywiscie sie spotkamy, masz moj nr telefonu?

Karolina, dziwna sprawa z tymi podatkami ale mam nadzieje ze mimo wszystko odzyskacie te pieniadze. Nie ma co sie juz denerwowac. A do porodu tak malo czasu zostalo... :ico_haha_01:

Anita, pytalas czy u Szymka obylo sie bez antybiotykow. Udalo sie ale po kilku dniach bez kaszlu i kataru wszystko wrocilo. Niby nie kaszle juz tak bardzo ale nadal go meczy. Nawet zaczelam sie zastanawiac czy to nie od suchego powietrza... juz sama nie wiem.

Ja ten weekend spedzam w szkole. W poniedzialek nigdzie nie jedziemy, odpoczniemy w naszym gronie. W zeszlym tygodniu bylam na grobach, dzis Rysiek pojechal w swoje strony.

A co do pogody to na przekór wam powiem ze mi sie nawet podoba :ico_oczko: Jest w miare cieplo, nie pada, slonko czasami swieci. Jak na przelom pazdziernika i listopada to bajka :) Troche mi przypomina jesien w USA, tylko temperatura jeszcze nie ta.. ale i tak jest fajnie :)

Pozdrawiam Was cieplutko!!

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

31 paź 2010, 12:35

witajcie:)
No to pochwaliłam że Kacpoer zdrowy i dwa tygodnie w przedszkolu. Wczoraj wywaliła ospa to jakis cholerny pech ja w wtorek podpisuje umowe 3 dni mnie nie ma Ryska szef troche niepocieszony bo maja teraz sporo roboty ale co zrobic. Pojechałam wczoraj do przychodni swiatecznej bo tak na swieta to nie wiadomo czy dzwonic prywatnie do mojej lekarki zreszta ospa to chyba nic poważnego. Tu pytanie do Ani smaruję go pudrem w plynie daje wapno i Isoprinosine czy cos jeszcze?

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

01 lis 2010, 19:16

Widzę, że chorowanie w długie weekendy jest popularne.
Szymek wczoraj pół nocy miał biegunkę, drugie pół wymioty.
Na szczęście dziś jak ręką odjął ale wystraszyliśmy się nie na żarty... Teraz się tylko zastanawiam czy wysyłać go do przedszkola jutro. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 lis 2010, 20:03

No pogoda jest super, oby jak najdłużej taka:) Adaś ma się dużo lepiej, był mu ten antybiotyk niestety potrzebny, ale mimo probiotyków ma trochę sraczki i sue łatwo odparza, no ale dziecko wróciło do życia. Dzisiaj zabrałam go już na chwilke na polko i byliśmy u rodziców na obiedzie, ale i tak sobie z nim posiedze ten tydzień, zwłaszcza że niedługo muszę jechać do te wawy i cały tydzień go nie będę widzieć :(

[ Dodano: 2010-11-01, 19:06 ]
Ula spokojnie go wyślij jak już się czuje dobrze ładnie pije i nie ma biegunki.

Anita- myślę że wszystko robisz ok, czasem się daje heviran, ale małe dzieci raczej przechodzą łagodnie ospe więc nie ma co obciążać wątroby, pamięta tylko, żeby go regularnie myć bo wśród niektórych osób panuje przekonanie że nie wolno tego robić, a puder plus brud to tylko mały krok do zainfekowania krostek bakteriami a wtedy kończy się na antybiotyku, tak, że przed nowym pudrowaniem koniecznie kąpiel (ale nie maczanko tylko szybki prysznic), jakby go bardzo swędziało możesz mu dawać fenistil w kropelkach jest dostępny bez recepty.

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

01 lis 2010, 21:47

Witajcie:(
Ania kurcze a ja właśnie go nie kąpie i chodzi taki brudasek bo bałam się ze mu się rozniesie... Ja taką krzywdę sobie zrobiłam wykąpałam się w wannie nie wiedząć że to ospa bo kto by przypuszczał że majac 22 czy 24 lata ją złapie. A myć go normalnie mydełkiem? i czy mu nie namoczę tych chrostek bo przecież to zasychać. Ale biedne to moję dziecko ale jakie dzielne...

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 lis 2010, 23:53

Myć jak najbardzie mydełkiem, potem szybko spłukać i wytrzeć nie pocierając tylko przykładając ręcznik, na zdrowy rozum pomyśl ile syfu się pod tym pudrem kisi, istny raj pożywkowy dla bakterii, a jak ma wirus w organiźmie to go wysypie tam gdzie go ma wysypać więc nie ma opcji przenoszenia po skórze bo wirus ma nie punktowo tylko wszędzie, a ospa wysypuje 3-4 falami stąd może być wrażenie że się rozniosło. :)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości