buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 gru 2010, 16:52

Witajcie! Miluśka gratuluje małego przystojniaka, i strasznie Wam zazdroszcze, że jesteście już w domciu :ico_brawa_01: .
Ja nadal w szpitalu, w czoraj coś mnie pokusiło i poszłam do szpitalnej kapliczki na msze świętą a tam to kawałek spory trzeba iść i wróciłam z ogromnymi skurczami, o razu podpieli mo kroplówkę z magnezem i powolutku przeszło, ale co zapis to jakieś tam małe skurcze mi wychodzą :ico_placzek: .
Mam dokładnie termin na 26 stycznia, więc od dziś jest dokłanie miesiąc do mojego terminu :ico_brawa_01: , więc można powiedzieć, że ja i dzidzia już jesteśmy bezpieczni, no zobaczymy co będą jutro mówić lekarze, jutro normalny dzień to może jakieś badanie będzie, i coś więcej będę wiedzieć :ico_sorki: .
A tak ogólnie mimo gości to wogóle nie czuje atmosfery świątecznej, tak jakby te święta zostały wycięte z mojego życiorysu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 gru 2010, 18:37

heja :ico_kawa:

spadlamznieba
to super ze malutka jest zwawa :ico_sorki:

Mam dokładnie termin na 26 stycznia, więc od dziś jest dokłanie miesiąc do mojego terminu :ico_brawa_01: , więc można powiedzieć, że ja i dzidzia już jesteśmy bezpieczni,
oj jestescie bezpieczni :ico_sorki: a pewnie masz skurcze przepowiadajace
A tak ogólnie mimo gości to wogóle nie czuje atmosfery świątecznej, tak jakby te święta zostały wycięte z mojego życiorysu :ico_placzek:
_________________
a dlaczego?

my w domciu swietujemy :ico_haha_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 gru 2010, 22:48

a dlaczego?

my w domciu swietujemy
może właśnie dlatego, że nie jestem w domu
buzok14, ojej nie wiedziałam, że jesteś w szpitalu, współczuje bardzo i życze, żebys wyszła szybko
dzięki :ico_sorki:

Ale się ziś zezłościłam :ico_zly: , mój P po odwiedzinach u mnie pojechał o omu i przyszła jego kochana mamunia, która nie była ze 3 lata u nas. Rozkazującym tonem mu powiedziała, że ma o niej przyjść i poprosić jego siostre która nie wiadono o co się o 8 latdo niego nie odzywa żeby została chrzestną dziecka, amój P powiedział jej że my już chrzestną wybraliśmy i jej nie zmienimy, to zagroziła, że do końca życia się do nas nie odezwie. A o na to, że wzasadzie nic się nie zmieni, bo i tak sie nie odzywa :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

26 gru 2010, 23:06

może właśnie dlatego, że nie jestem w domu
kolejne swieta juz bedziecie w domciu swietowac :-)

moja panienka zamiat spac to maluje farbami :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 gru 2010, 11:18

witam poswiatecznie :-D
Moje najukochańsze
grtuluje jkijeszczw raz cudenko malutkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

27 gru 2010, 11:21

buzok14, sama widzisz,ze skurcze przychodzą przy lada wysiłku ,al jesteś już w tej bezpiecznej granicy więc życzyć tylko by skurcze się porządnie rozpętały :ico_oczko: a teściowa się nie przejmuj ,tez wykorzystała okazję ,że ciebie nie było w domu :ico_olaboga:

Miluśka, fajnie ,że już jesteście w domciu :ico_brawa_01: a Miki to naprawdę cudny chłopak :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

spadlamznieba, żywiołowy dzieciak fajna sprawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 gru 2010, 11:54

witam

Miluśka,spadlamznieba gratuluję jeszcze raz,fajne dzieciaczki macie i żywiołowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

buzok14 jeszcze trochę i ty się doczekasz swojego maluszka,a teściowa wybitnie wredna :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

27 gru 2010, 12:03

tesciowymi nie warto sie denerwowac..zwłaszcza takimi :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-27, 11:04 ]
olac tesciowe :ico_oczko:

_nika_
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 10 lis 2010, 13:13

27 gru 2010, 13:24

Witam dziewczyny po światecznie
Ja dzis miałąm usg i synek ułożony jest posladkowo jest dosyć spory i mój gin zasugerował że lepiej zdecydować się na cesarkę mam się zastanowić i za tydzień we wtorek mam przyjśc i umówimy się na cięcie.
ehhhhhhhhh trochę się zmartwiłam.

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

27 gru 2010, 13:58

Witam. :-D
Ja mam chwilę wolnego to wpadłąm sie podzielic szczesciem :ico_brawa_01:
Synek nasz jest taki grzeczny kchany je spi i trzeba go budzic do tego jedzenia. nabawił sie jakiegos kataru wstretnego wiec walka ze sciąganiem i płaczu co nie miara. :ico_olaboga:
Przybiera na wadze pieknie i wogóle jest cudowny :ico_brawa_01:
Miluska Spadlaznieba Gratuluje wam z całego serducha :ico_sorki:
Nie w temacie jestem co u was dziewczyny? Ze 300 stron naklikałyscie wiec nawet nie próbuje doczytac :ico_olaboga: Jak męzowie? Grzeczni? Jak po swietach mikołąj bogaty?
A co do męzów to mój oszalał na punkcie syna, grubsza sprawa psychiatryk wskazany, albo go zabije w sumie jak go dobrze zakopie to mi nie udowodnią że to ja :ico_oczko: Nadopiekunczy normalnie mam wrażenie że mnie sprawdza czy dobrze się dzieckiem zajmuje :ico_puknij: Oczywiscie nic się nie odzywam bo po co się sprzeeczac albo kłucic już się z tego smieje ale pierwsze dnie to myslałąm że giwere kupie :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość