@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

05 sty 2011, 10:01

A ja mam komodę w domu i dziś biorę się za porządki .Część ubranek już poprana tylko poprasować .JUppi :ico_brawa_01:
Ja 3D miałam robione w pierwszej ciąży 2tyg przed porodem i też buzia wyszła cudnie .Dziś uciekam na USG może też mi w 3 D wydrukuje bo ostatnio za bardzo brykał!!
No i wyskakuję dziś kupić sobie koszulę do szpitala wkońcu :ico_noniewiem:

Miłego dnia kochane

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sty 2011, 11:11

Pinko, ja Ci keszcze raz bardzo współczuję braku Mamy, dorastania bez niej .. Moja umarła kiedy miałam 29 lat i to i tak o wiele wiele za wcześnie :ico_placzek:
ja mojej nie pamiętam, więc ten smutek jest inny niż Twój, Ty miałaś okazję ze swoją przebywać i byłaś już bardzo dorosła jak zmarła, myślę, że wtedy się bradziej przeżywa. Mój tata bardzo starał się mi zastąpić mamę, nauczył się nawet gotować dla nas i myślę że mu się przynajmniej częściowo udało. Mam z nim świetny kontakt i nie wyobrażam sobie jakby miało go zabraknąć. Choć prawdą jest, że zastanawiam się jakby to było gdyby mamusia moja żyła, wzyscy na około opowiadają mi zawsze, że była wspaniałą kobietą :-)
Ja swojej córeczce jeszcze szykuję taką teczkę z jej pracami i też dołączę do tego 18-tkowego
ja też zbieram wszystkie ładniejsze rysunki, piszę z tyłu datę i opisuję co jest na obrazku.
dla Wanesski jeszcze zostawiłam sukienusię malutką, buciki z chrztu maluczkie, skarpetusie te pierwsze i dekoracje z tortu chrezcielnego - pudrowe buciki i kapelusik hehe
ja myślę, że to super, wiem jak ja bym się czuła gdybym coś takiego dostała na 18 urodziny, żaden inny prezent nie byłby równie wspaniały. Dlatego i my chcemy dać naszych bąblom to co nam by sprawiło tyle radości :-)
A ja mam komodę w domu i dziś biorę się za porządki .
Kupiłaś nową? Jaką, pochwal się :-D
Ja się idę zbierać, żey odprowadzić moje dziecko do mojego taty, mam nadzieję że uda mi się choć pół pracy dzisiaj napisać :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

05 sty 2011, 11:58

Fajne pomysły na prezenty z okazji 18 urodzin :-)

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sty 2011, 12:14

Pinko, to wspaniałe, że tata tak się dla Was starał, bo kto jak nie on :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
To trzymam kciuki za pracę, napisz jak najwięcej, bo potem to już raczej trudno będzie

Agniecha, gratuluję komody :-D
Ja wczoraj skompletowałam już , poprasowane ciuszki, pieluchy wszystko poskładałam. Teraz tylko łazienkę przygotować i już :-D

Jeszcze troche poplanowanych prac mam ale już bez pośpiechu. Noo przemeblowanie muszę zrobić u małej, bo jednak zdecydowaliśmy na poczatek dać dzieci razem, najwyżej młodsze będzie niespokojne, to go zabierzemy do siebie.
Ale oczywiście znowu nie ma komu wrr

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 sty 2011, 14:35

ja myślę, że to super, wiem jak ja bym się czuła gdybym coś takiego dostała na 18 urodziny, żaden inny prezent nie byłby równie wspaniały. Dlatego i my chcemy dać naszych bąblom to co nam by sprawiło tyle radości
też tak sądzę, ja bym ogromnie się cieszyłą gdybym dostała takie pamiątki z dzieciństwa

a ja stawiam za wczorajszy rozpoczęty 35 tydzień :ico_tort: :ico_brawa_01: ale ten czas pedzi :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_brawa_01:

aparacik kupiony :ico_brawa_01: jesteśmy mega zadowoleni z zakupu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sty 2011, 14:48

Tynusz1, kochana 35 tydzień to Ty już masz skończony :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gratuluję aparatu.
My jak kupiliśmy nowy szaleliśmy na całego, wsyztsko pstrykaliśmy co się da :)
No więc.. zrób z niego dobry użytek i pokaż nam brzusio :ico_ciezarowka:

A ja poprałam ciuszki córeczki ręcznie. Ona szaleje za księżniczkami, no a w większości takie bluzeczki czy majteczki mają naklejki prasowani takie, a ta pralka któa tu jest niszczy takie aplikacje :ico_zly: już parę rzeczy popsuło się, obrazki odpadają albo pękają i wyglądają jakby miały 5 lat
No to ręcznie piorę

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

05 sty 2011, 15:44

No więc.. zrób z niego dobry użytek i pokaż nam brzusio
zrobię zrobię tylko wieczorkiem :-D

kurde dosyć mam chwilami takie nerwy mnie biorą z byle czego że szok :ico_zly: denerwuje mnie że w sumie w domu muszę ja o wszystkim myśleć, nie powiem M jak coś trzeba załatwić to bez wielkiego ale załatwia, ale jedzenie i wszystko na mojej głowie, nikogo nie interesuje że np nie ma kasy - no w sumie M rozumie, tylko On akurat wkurza mnie z tymi papieroskami swoimi :ico_zly:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

05 sty 2011, 15:47

oj znam to...
mnie potrafić wkurzyć wszystko i to że mnie to to wkurza :)

Takie małe pierduty... Pzejdzie, to tylko hormony, potem inaczej będziesz odchodzić do wielu rzeczy

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

05 sty 2011, 22:22

Kupiłaś nową? Jaką, pochwal się
Nie nie nową używaną ,ale super jest taka starodawna zapłaciłam 20 euro bo trzeba przybić dyktę z tyłu (dyktę od pani dostałam ) mąż jutro mi ją zrobi i ustawi na miejsce będę mogła pakować do środeczka no i wtedy poślę Wam fotkę
mnie potrafić wkurzyć wszystko i to że mnie to to wkurza :)
He he z kądś to znam :-D
Kupilam sobie dwie piżamki do szpitala jedną na poród drugą na potem teraz tutaj są ostre przeceny więc skorzystałam !! :-D

Kupiłam też termometr do wanienki pampersy te na początek i kosmetyki dla synka do kąpieli zostało jeszcze parę pierdołek ,ale to na potem bo w szpitalu dostanę krem do pupy płyny do kąpieli itd właściwie to muszę dobrze na listę spojrzeć bo synusiowi to mi tylko szczoteczki do włosków brakuje

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

05 sty 2011, 23:34

napisz jak najwięcej, bo potem to już raczej trudno będzie
no właśnie z tym pisaniem, taką miałam pustkę w głowie, że ledwo napisałam wstęp i cel pracy :-( straszne, a czasu mam tylko tydzień na napisanie, bo z końcem stycznia jest obrona i egzamin... ja jak zwykle z wszystkim na ostatni moment.
a ja stawiam za wczorajszy rozpoczęty 35 tydzień :ico_tort: :ico_brawa_01: ale ten czas pedzi :ico_olaboga: :ico_sorki: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo szybko...
aparacik kupiony :ico_brawa_01:
a jaki?
tylko On akurat wkurza mnie z tymi papieroskami swoimi :ico_zly:
okropny nałóg, nie da rady mu przetłumaczyć żeby rzucił? Ja się cieszę, że mój mężulo nie pali, nienawidzę papierosów...
ale super jest taka starodawna
uwielbiam antyki :-D pokaż fotkę, żebym mogła się poślinić :-D

My dzisiaj wypłatę dostaliśmy i możemy jechać po komodę, po roletę na okno w Uli pokoju i po biurko pod kompa... a może w piątek do aquaparku się wybierzemy, tak mi się chce na basen...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość