moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 sty 2011, 13:28

no moja majka wazy 8800 a to dużo???
moim zdaniem nie duzo zuzka wazy 10.800 a i ma 81cm wzrostu
wszystko zależy od dziecka, nasza Martyna ważyła 10 kg jak miała 17 miesięcy :-D apetyt miała duży. Zresztą tak jest do tej pory... ona czasami potrafi zjeść więcej niż ja a waży 15,100 a teraz 9 stycznia skończy 4 lata :-)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

07 sty 2011, 23:02

wszystko zależy od dziecka, nasza Martyna ważyła 10 kg jak miała 17 miesięcy apetyt miała duży. Zresztą tak jest do tej pory... ona czasami potrafi zjeść więcej niż ja a waży 15,100 a teraz 9 stycznia skończy 4 lata
mój starszy syn zjada porcje jak dorosły i ma 32kg i w marcu skończy 11 lat.Ma super przemianę materii po tatusiu to wcina i spala odrazu,hihihihi.Ja też tak chcę :ico_sorki: Syn koleżanki miał 10 miesiecy i ważył 16 kg.Jeju jaki on gruby był :ico_noniewiem: i najgorsze jest to,ze lekarka wcale sie nie niepokoiła :ico_noniewiem:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

07 sty 2011, 23:07

Syn koleżanki miał 10 miesiecy i ważył 16 kg.Jeju jaki on gruby był :ico_noniewiem: i najgorsze jest to,ze lekarka wcale sie nie niepokoiła :ico_noniewiem:
rany... to chyba jednak niepokojące... co oni mu jeść dawali? :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

08 sty 2011, 12:45

Syn koleżanki miał 10 miesiecy i ważył 16 kg.Jeju jaki on gruby był :ico_noniewiem: i najgorsze jest to,ze lekarka wcale sie nie niepokoiła :ico_noniewiem:
Koleżanka ma córeczkę która mając 6 mieś. ważyła 10,5 kg, a najlepsze jest to że była wyłącznie na piersi :ico_szoking:

A ja po imprezce firmowej... cudnie było!!! Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak wybawiłam. Aż mnie podeszwy stóp bolą od tańca :ico_haha_01: Tylko oczywiście żeby nie było za słodko, wracając w nocy opona mi poszła i myślałam że się poryczę :ico_zly: Ciemno, do chaty daleko, godzina 3 w nocy a ja sama:/ Całe szczęście po kumpele tata przyjeżdżał i zadzwoniłam do niej z prośbą o pomoc... pomógł mi z tym kołem bo ze strachu nawet lewarka nie mogłam odpowiednio umieścić :ico_zly:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

08 sty 2011, 13:14

moni26, 15 kg na 4 latka no to ladnie! Julcia 2 lutego skonczy 4 latka a warzy niestety jesli dobrze 13 kilo, warzylismy ja ostatni raz na jesien i wtedy 12,1. Jest naprawde szczuplutka, ale przez zimie przytyla troche widac po jej policzkach dlatego licze na te 13 kilo.

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

08 sty 2011, 13:23

A ja po imprezce firmowej... cudnie było
to fajnie ze sie wybawilas ale przygode mialas nie fajna

zuzka 2 miesiace temu wazyla 10 a teraz 11 teraz juz nie bedzie chyba tak tyla bo zzasuwa na 4 i nie usiadzie na chwile spokojnie

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

08 sty 2011, 17:46

A ja po imprezce firmowej... cudnie było!!!
mamą też coś się od życia należy :-D super że się wybawiłaś
moni26, 15 kg na 4 latka no to ladnie!
Ona zawsze na granicy wagowej była i jest Nie które dziewczynki w przedszkolu to ważą nawet i 18 kg albo i więcej. Jedynie co mniej to ważą te które są prawie o głowę niższe od naszej, a Marti ma jakieś 105 cm

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 sty 2011, 16:05

hej!!!

Qanchita, świetnie że się wyrwałaś!!! szkoda, że ta opona nieszczęsna...ale najważniejsze, że ktoś pomógł!!!
a jak Jolka????

moni26, e....15kg jest ok
:ico_tort: sto lat dla Martynki!!!
wisnia3006, no to też idzie z wagą....ale tę pannicę już znamy hehhehe
rozrusza się i będzie wolniej przybierała, masz rację...
MamciaKochana, śliczne panienki! dawno Was nie widziałam!

u nas....katar...Hania raczej zapchany ma nos, a Tomkowi się dziś puściły gile...nie chce jeść, marudzi, płacze, nie śpi...właśnie mąż go zabrał na spacer. nie wiem, może znów zęby pójdą? daję co mogę i czekamy na przebieg wydarzeń.
Hanka waży 15.6kg i chyba ok z tego , co czytam u Was...a mnie się wydawało , że ona niewiele je i waży ehehehhe

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

09 sty 2011, 16:46

Qanchita, super że impreza sie udała :-) :ico_brawa_01:
Ja wczoraj poszłam z koleżanką do knajpki na Redd'sa i plotki :-)
u nas....katar...Hania raczej zapchany ma nos, a Tomkowi się dziś puściły gile...nie chce jeść, marudzi, płacze, nie śpi...właśnie mąż go zabrał na spacer. nie wiem, może znów zęby pójdą? daję co mogę i czekamy na przebieg wydarzeń
zdrówka dla dzieciaczłow życzę :ico_sorki: pogoda porąbana to nie ma sie co dziwić,ze chorują :ico_noniewiem:
U nas jak narazie wszyscy zdrowi :ico_sorki:
Za to bunt maszyn miałam i zepsuł sie telewizor (od jakiegoś czasu już nie działał jak należy) i pralka,więc wczoraj były zakupy w Euro rtv i agd.Kupa kasy :ico_zly: ale dobrze,ze na raty można brać teraz praktycznie wszystko :ico_brawa_01: Telewizor juz mamy wdomu i jeste mega zadowolona,a pralka przyjedzie w środę :ico_brawa_01: Bez pralki to jak bez ręki :ico_noniewiem: bo bez tv da sie wytrzymać,a zreszta jest komputer i drugi tv u syna w pokoju :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

09 sty 2011, 21:24

a jak Jolka????
A dziękuję, lepiej :-) katarek jeszcze trochę jest ale taki wodnisty że sam wypłynie, kaszle rzadko więc mam nadzieje że choroba odpuści zupełnie :ico_sorki:
Dziś skończyliśmy antybiotyk. Zaczęła lepiej jeść bo ostatnimi czasy to masakra była, tylko mleko najchętniej by piła ale to też w niewielkich ilościach. No i nocki lepsze, budzi się ze 2, 3 razy a wcześniej potrafiła co godzinkę i jeszcze wyła przy tym strasznie :ico_olaboga:

Kurcze, już się doczekać nie mogę kiedy będziemy mogły na spacer wyjść choć z drugiej strony boję się, żeby znów czegoś nie złapała :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-01-09, 20:27 ]
Za to bunt maszyn miałam i zepsuł sie telewizor
Współczuję, najgorsze są te wydatki nieplanowane. My mieliśmy TV 22 letni (tylko się nie śmiać) i w końcu teraz na gwiazdkę sprawiliśmy sobie nowy, 42" plazmę na raty oczywiście bo inaczej ani rusz!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość