Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2011, 17:05

Aniu no wstyd się przyznać, ale mam i to kilka sztuk :ico_wstydzioch:
ale tylko do zrobienia a nie do wyrwania?
ja muszę wyrwać korzeń co mi po ostatniej wizycie nie dało się wyrwać :ico_olaboga: ale na razie nie boli to się nie spieszę,wolę poczekać by nie ryzykować :ico_sorki:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sty 2011, 17:13

Aniu no jeden mam do usunięcia, bo się cały skruszył :ico_olaboga: ogólnie ja mam bardzo słabe zęby, zawsze miałam i ciągle było coś do robienia :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-26, 16:14 ]
Koroneczko nie mam wyjścia i też pójdę prywatnie :ico_sorki: pewnie majątek wydam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sty 2011, 17:28

ogólnie ja mam bardzo słabe zęby, zawsze miałam i ciągle było coś do robienia
Szkoda:-( Ale nie ma co odkładać tego na ostatnią chwilę!
Ja mam za to bardzo mocne, nawet nie wiem co to jest leczenie kanałowe :ico_szoking:
Zobaczymy czy w ciąży nic się nie zmieniło :ico_sorki: :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 sty 2011, 17:31

Ja na obiadek miałam smażoną rybkę- mirunę , surówkę z kiszonej kapusty i ziemniaczki- dawno za mną chodził taki obiad. A co do kolacji jeszcze nie wiem, pewnie wrócę późne, więc pewnie na czymś szybkim się zakończy! Na tosty też mam ostatnio fazę :-)
To mamy taki sam obiad dzisiaj :ico_oczko: Tosty były na śniadanie.

Markotka ja tez mam słabe zęby ale udało mi się je wyleczyć przed ciążą i teraz muszę tylko zdjąć kamień. I całe szczęście że tylko kamień bo wizyty u tego lekarza nie należą do przyjemnych mimo iż zawsze łata mi dziury ze znieczuleniem.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2011, 17:47

mi dentysta powiedział,że jak na drugą ciążę to mam bardzo dobre zęby
tylko jeden mam do wyrwania tzn ten korzeń i w drugim plombę do poprawy
co to kanał to ja też nie wiem i nie chcę wiedzieć :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

26 sty 2011, 18:04

Lece dziewczynki się szykować :-) :-)
Ale miałam Wam powiem problem wczoraj, żeby się ogolić :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No, ale przecież nie ogolona do doktora nie pójdę hehe No ale mój K bardzo chętnie mi pomaga :-)

A co do przygotowania przed wizytą, moja kumpela niedawno opowiadała, że przed wizytą u gina psikła sobie dezodorantem dla odświeżenia- tyle, że nie zauważyła, że to nie był dezodorant tylko brokat w sprayu :ico_szoking: :ico_szoking: ( po fakcie oczywiście) Mówiła, że lekarz się uśmiechnął i powiedział, że jeszcze żadna pacjentka tak przygotowana do niego nie przyszła :-) :-) Ale się uśmiałam :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sty 2011, 18:06

ja miałam niestety kanałowe, ale nie było aż tak źle, miałam też resekcję korzeni w 1 i 2 lewej i usuniętą torbiel-to była jazda :ico_olaboga: jako dziecko ciągle chorowałam, stale antybiotyki albo zastrzyki dostawałam i zęby stałe wychodziły już z dziurami :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

26 sty 2011, 18:14

Ale miałam Wam powiem problem wczoraj, żeby się ogolić :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: No, ale przecież nie ogolona do doktora nie pójdę hehe No ale mój K bardzo chętnie mi pomaga :-)
no ja też już mam ten problem,nie widzę "tego" miejsca,trzeba sobie lusterko małe sprawić :-D ale twój widać dzielnie pomógł :-D :ico_brawa_01:
przed wizytą u gina psikła sobie dezodorantem dla odświeżenia- tyle, że nie zauważyła, że to nie był dezodorant tylko brokat w sprayu :ico_szoking: :ico_szoking: ( po fakcie oczywiście) Mówiła, że lekarz się uśmiechnął i powiedział, że jeszcze żadna pacjentka tak przygotowana do niego nie przyszła :-) :-)
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: dobre

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

26 sty 2011, 18:57

Ja jakoś daję jeszcze radę, chociaż i tak zazwyczaj depiluję się na czuja, więc brzuszek nie przeszkadza :ico_oczko:

Koroneczko daj znać po wizycie :-D a tą historię z brokatem już kiedyś słyszałam :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

26 sty 2011, 19:06

ja miałam niestety kanałowe, ale nie było aż tak źle, miałam też resekcję korzeni w 1 i 2 lewej i usuniętą torbiel-to była jazda :ico_olaboga: jako dziecko ciągle chorowałam, stale antybiotyki albo zastrzyki dostawałam i zęby stałe wychodziły już z dziurami :ico_szoking:
Witam w klubie-u mnie to od zawsze jak zobaczą już dziurę to tylko kanałowe leczenie zostaje. Najgorsze, że mnie zęby nigdy nie bolały a okazywało się, że do leczenia. Tez miałam resekcję 5 i jeszcze na dodatek byłam w dużej niedoczynności tarczycy więc nie dość że wszystkie leki wolniej działały to goiło się też dużo dłużej.Brr dość już o tych zębach.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość