Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

31 sty 2011, 21:52

riterka, a dzięki
ja się trzymam, choć kaszlę czasami
mąż w miarę ok
Hanka ma zapchany okropnie nos, zielone gile, przez to chrapie całe noce,....i kaszle trochę
Tom z nosem lepiej, ale kaszle bardziej....bez wymiotów! :ico_sorki:
Niania była dziś 2godziny. i uwaga, sukces!!! płakał może 2-3minuty! a potem się bawił...oglądał teletubisie hahaha, włączam im tv, żeby się oswajał z nią i nie wył!!!!!!!!!! więc było super, na prawdę! nawet dała mu deser, herbatkę.....patrzyli przez okno , rzucali piłeczką itp....fajnie! potem dała mu mleko, już 2raz. ale dziś nie wypił całego, był zmęczony, więc pokazałam jej, jak go kładę zawsze.....i wyszłyśmy. usnął spokojnie. pokazałam jej całe mieszkanie, co i jak, gdzie co leży. jutro przychodzi, ale jak mlody wstanie. ja po 10jadę do pracy, a o 10go kładę spać, więc bez sensu miałaby siedzieć i czekać aż się zbudzi. moja mama da jej znać, albo przyjdzie ok.12. i zostanie do 14.30 położy go, chyba że Tom nie zaśnie, wtedy będzie z nim siedziała i czekała na nas....
trzymajcie kciuki!!!

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

31 sty 2011, 22:14

zborra, super że Tomuś przekonał się do niani :ico_brawa_01:
więc pokazałam jej, jak go kładę zawsze.....i wyszłyśmy. usnął spokojnie.
Sam zasypia? :ico_szoking: Jak Ci zazdroszczę :ico_sorki: Od kiedy wróciłam do pracy to moja mała menda zasypia trzymając mnie za rękę :ico_zly: Pewnie żebym jej nie uciekła. A niani podobno zasypia jeszcze przy butelce :ico_noniewiem:
No i Tom śpi jeszcze 2 razy? :ico_szoking: Jola wczoraj nie spała w dzień wcale :ico_olaboga: A zazwyczaj robi sobie jedną drzemkę 1,5 -2 godz.

A fotki jutro wrzucę bo dziś nie miałam na co zgrać :ico_zly: Ale mój aniołek podobno robił furorę...najmniejsze dziecko na balu :-D

[ Dodano: 2011-02-01, 20:40 ]
Nadrabiam ze zdjęciami:)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

01 lut 2011, 21:40

hej!
Qanchita, kochana...
na razie zasypia...ale co to będzie?
tzn. on od początku zasypiał sam, wypija mleko i go kładę. jak ma kryzys to trzeba go podnieść, ale na chwilkę...generalnie zasypia też już przy mleku...i oby tak zostało!
a że śpi? no o 10 śpi tak 1.5-2godzin, ale różnie to bywa. natomiast po południu idzie 14-15 spać...i czasem spał godiznę, czasem więcej, a teraz czasem śpi 30minut. ale dobre i to

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

01 lut 2011, 22:19

Qanchita, no cudo :ico_brawa_01:
moja też 2 drzemki około 10 czasem max 1,5 h ale to rzadko przeważnie tak 40-50 min a 2 koło 14 i też max 1h

dziewczyny a wy ubieracie buty dzieciom tak po domu??? jak założę Lenie to ona siada i się na nie gapi i nie chce wstać, a bez butów to normalnie śmiga :ico_puknij:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

02 lut 2011, 09:47

Qanchita, sliczny aniolek a jak ladnie juz stoi:)


riterka, a u zuzi zakladam jej rajstpki i skarpetki antyposlizgowe ale ona jeszcze nie chodzi

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 lut 2011, 12:26

dziewczyny a wy ubieracie buty dzieciom tak po domu???
Różnie...czasami buciki a czasami ciepłe skarpetki antyposlizgowe jak Wiśnia pisze :-)
Qanchita, sliczny aniolek a jak ladnie juz stoi:)
dzięki :ico_sorki: Ona nie tylko stoi ale też chodzi :ico_brawa_01: Super widok... nogi szeroko, ręce przed siebie i idzie ostroźnie jak po lodzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

02 lut 2011, 14:38

My naszemu zakładamy buciki, ale on z tych niechodzących.
Teraz dostał ciepłe rajstopki z Lidla i w nich śmiga. Póki co z siadu klęka w tempie natychmiastowym i tyle :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

02 lut 2011, 21:02

Kurde u Jolki znów jakaś infekcja :ico_zly:
Temperatura ponad 38 i lekarka stwierdziła lekkie zapalenie gardła :ico_chory: A już było tak fajnie :ico_olaboga: Jeszcze wieczorem z noska zaczęło małej lecieć.
Na razie mamy Pulneo, do gardełka tantum verde i do noska euforbium.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

02 lut 2011, 21:24

hej
Qanchita, :ico_olaboga: znów? gdzie ona tak to łapie? często bardzo....może zębiska idą i organizm osłabiony? zdróweczka!!!
riterka, ja nie zakładam butów. zresztą , on nie umie w nich chodzić. mamy fajne skarpety stentaler czy jakoś takoś....z całą taką gumową podeszwą i w nich może śmigać ostro.
bo uwaga uwaga...to już nie 2-3kroczki...ale od kilku dni chodzi jak najęty!!! normalnie ciągle staje, odwraca się i pędzi na nóżkach!!!! wspaniale!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

02 lut 2011, 21:41

Qanchita, jaki cudny aniołeczek :ico_brawa_01:
Filip troszke kicha i ma katarek,ale taki słaby i oby sie nie rozkręciło :ico_sorki: mnie łamie w kościach od wczoraj i gardzło boli :ico_zly: ogólnie ledwo żyję :ico_placzek:
Niech już ta wiosna bedzie :ico_sorki: ciepełko,słonko świecące,długo jasno,mało ubierania...już niebawem sie doczekamy :-)
Jejku zaraz imprezy roczkowe sie zaczną :) Novac była pierwszą lutówką,ale już nas nie odwiedza,Eve to samo :ico_nienie: Szkoda...Ale my się jakoś trzymamy dziewczyny,prawda?
bo uwaga uwaga...to już nie 2-3kroczki...ale od kilku dni chodzi jak najęty!!! normalnie ciągle staje, odwraca się i pędzi na nóżkach!!!! wspaniale!
gratulacje :-) :ico_brawa_01: widok jest przecudny jak taki maluszek biega ;) tylk,że teraz na miejscu człowiek nie utrzyma takiego malca,bo sam sobie pójdzie gdzie chce.Już widzę te spacery...parę kilogramów mniej bo gonitwa bedzie po parku :ico_szoking:

[ Dodano: 2011-02-02, 20:42 ]
Filip pomagał tacie ;)
Obrazek

[ Dodano: 2011-02-02, 20:45 ]
Obrazek

[ Dodano: 2011-02-02, 20:48 ]
Obrazek

[ Dodano: 2011-02-02, 20:49 ]
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość