Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

04 lut 2011, 21:14

napisz jak egzamin!!
Nie ma o czym mówić. Byłam po to żeby zdać. Zobaczymy w połowie tygodnia. Napisałam 2 pytania na 3. Najwyżej poprawka za tydzień. Jutro filozofia. Ledwo zipie. Jeszcze komp mi sie rozwalił i musiałam pisać drugi raz pracę z filozofii (5 stron A4) i szukać od nowa wszystkich materiałów. Mało śpię, jeszcze Kinga marudna, bo nie mam dla niej zbyt dużo czasu, okres mi się spóźnia 5dni, w sobote mamy gości, a w niedziele mam najgorszy egzamin. A ogólnie chyba umarłam w butach.

[ Dodano: 2011-02-04, 20:21 ]
Magda33 Zosia ma niezłe postępy na koncie. :) Kinia jeszcze nic nie mówi. Coś tam po japońsku pogada i tyle.

Isia zazdroszczę siłowni, chciałabym mieć taką możliwość. I to 2 godziny... Ja nie pamiętam kiedy miałam w ciągu tygodnia dla siebie dwie godziny... I jeszcze możliwość wyjścia gdzieś... Fajnie. Poza tym długo Ci Oliwka śpi, mi Kinga na cały dzień od 20 min do godziny, najwyżej półtorej co rzadko się zdarza. Zazwyczaj pół godziny i finisz. A problemy z kasą ma chyba każdy. Musimy teściowej mojej oddać 5000zł, na studia Kamila 2500zł, na moje 1650zł, do tego naprawa kompa około 300zł pewnie, no a mamy oszczędzać bo w wakacje mamy jechać do Paryża na wesele kuzyna, a ciężko jest żeby starczyło nam do pierwszego. Zazwyczaj debet jest ruszony.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

05 lut 2011, 09:55

:ico_kawa: hej dziewczyny widze ze polaczony wotek jest :)
bede was podczytywac :)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 lut 2011, 13:08

Beata_Tychy, podczytuj :)
Kasia90, ja niestety nie odbieram siłowni jako 2 godziny dla siebie - chociaz owszem to 2 godziny dla mnie, ale ja marzę chociaż o godzince gdzie moge siąść i robić nic, dosłownie nic, a na to nie bardzo mam czas :(

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

05 lut 2011, 13:59

hejka

ja dziś juz obrobona ,
posprzątane ,młody śpi , Ala na kompie siedzi , P leży i słucha muzyki a ja rozłożyłąm drugiego kompka :ico_oczko:
obiadek mam z głowy bo teściowa zadzwoniła i zaprosiła nas na obiad ,amoja mama gotuje zupkę dla Lolka , więc ja pełen luzik i mogę poleniuchować :ico_wstydzioch:
ja marzę chociaż o godzince gdzie moge siąść i robić nic
to chyba marzenie karzdej matki :ico_oczko:
Beata_Tychy, podczytuj :)
nie tylko podczytuj ale i włanczaj się do rozmowy :ico_haha_02:

Kasia90, oj egzaminy napewno zdasz
a kaski to wszędzie brak a plany są oj są i niewiadomo jak to wszystko ogarnąć
ale wyjazd do Paryża super :ico_brawa_01:

Magda33 :ico_brawa_01: za postępy Zosieńki w mówieniu
i dobrze że teście odważyli się przyjść i się pogodzić ,może teraz już będzie dobrze :ico_haha_02:
a i chrzcinki super wypadły, tylko gdzie są fotki naszej księżniczki ?

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

05 lut 2011, 16:14

ja marzę chociaż o godzince gdzie moge siąść i robić nic
I tak masz dobrze, ja marzę o takiej godzince żeby móc sie pouczyć albo pisać prace, a musze to robic w nocy.
ale wyjazd do Paryża super :ico_brawa_01:
Oby wypalił!!! :)
A egzamin dzisiejszy zdany na 4, zaliczenie tez na 4. ;)

Witamy Beata!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

05 lut 2011, 16:26

Kasia90, może i mam ale wiesz ze zawsze chocby nie wiem jakbysmy miały super to i tak chcemy miec tak jak mają inni :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-05, 15:27 ]
Kasia90, gratulacje 4 :ico_brawa_01: a ja juz mam za sobą 4,5 kg jeszcze 47 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 lut 2011, 21:10

Cześć!

Isia każda z nas ma mało czasu dla siebie także naprawdę nie jesteś odosobniona. Te co mają 2 dzieci, to już w ogóle kosmos, ale jak się chce to można coś zorganizować tylko dla siebie.

Kasia90 brawo za 4 :ico_haha_02:
Widzisz Kasia ile masz roboty, a dopiero co narzekałaś na nudę :-D

Ja siedzę nad lekcjami. We wtorek mam hospitację, także mały stresik będzie. No i robię na 1szy tydzień marca bo jak wrócę do mamy to czasu nie będzie.

Jutro niedzielka i na koniec chorobowego mojego i T. Do pracy, ale za moment ferie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

05 lut 2011, 22:56

A ciekawe gdzie Siunia, Sabcia, Zaczarowana, Ewka, Kilolek, Kala...
Ja skończyłam pisać pracę z filozofii i powtarzać, a raczej czytać notatki z psychologii...
Ide spać!!! Jutro egzamin i zaliczenie... Dobranoc!
ja jestem, staram się zaglądać regulerni choc fakt, że nie codziennie.Mnóstwo pracy i nie mam chwili dla siebie. A teraz mam anginę, siedzę w domku do ferii czyli tydzień, potem 2 tygodnie wiec do pray wracam w marcu :D bosaka perspektywa :D

Isia, faktycznie nie ciekawie ale i tak masz szczęście, ze masz choc trochę czasu na siłownię

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 lut 2011, 16:15

kilolek, niby masz racje ale jakim kosztem - zdrowiem babci, ona ciagle mówi idz idz idz dam rade a jak przyjde to ledwo żywa jest i narzeka że nie wie jak długo tak jeszcze pociagnie - jestem w kropce
i mam nową wiadomość, w poniedziałek 14 idziemy załatwiać formalności do ślubu kościelnego :)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lut 2011, 18:49

gratuluję!

u mnie jest tak, ze ponieważ teściowa pilnuje dzieci jak ja jestem w pracy to nie mam sumienia jej jeszcze prosić po południu więc mam problem nawet z wyjsciem po zakupy

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości