Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 lut 2011, 18:38

to w takim razie najlepszego dla Tymka! :ico_brawa_01: :ico_tort:
pewnie eve. ma dużo pracy z dwoma maluchami i nie ma zwyczajnie czasu.

u nas niestety przeziębienie, ale u mnie. Tobiś (ODPUKAĆ) jakoś się trzyma :ico_sorki: raczkowanie u nas na całego. do tego wstawanie przy wszystkich meblach i nogach naszych :ico_olaboga: nie można go zostawic na chwilę.
dziś poszłam do kuchni zrobic małemu herbatkę, a małego posadziłam wśród klocków na środku dywanu. jak wróciłam stał przy kanapkie i trzaskał w laptopa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 lut 2011, 19:54

Lena dostała dzisiaj antybiotyk, bo długo ten katar trwa więc wierzę, że będzie szybko lepiej :ico_sorki: Jaś lepiej :-D
Eve najlepszego :ico_tort:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 lut 2011, 22:14

jak wróciłam stał przy kanapkie i trzaskał w laptopa :ico_olaboga:
No mama, najlepszą zabawkę na widoku zostawiłaś. Jolka kiedyś w chwili nieuwagi powyciągała mi większość klawiszy z klawiatury laptopa :ico_szoking:
Co ja się namęczyłam żeby powstawiać je z powrotem :ico_olaboga:

U Was też śnieg? Bo u mnie zima wróciła na całego. Od rana sypie :ico_zly: Mam nadzieje że jutro do pracy dojadę. A od poniedziałku mam urlop, który zakończymy imprezą roczkową Jolki w sobotę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 lut 2011, 22:37

hejo!

no nianię zmieniłam....
tamta była fajna....miła dziewczyna i nawet bardzo mi było przykro ją zmieniać....na prawdę, bardziej do niej przywykłam niż Tom chyba...No ale, jej nie pasowało godzinowo czasem, miała problem żeby przyjśc czasem na 1.5godz po południu....no i w ogóle........a że sympatyczna, to wolałam się z nią rozstać zanim byłby zgrzyty. ta też młoda...ale inaczej się nim zajmuje....Tom ubawiony. co prawda są i minusy typu...że usypia go w bujanym fotelu-worku! masakra..........mam nadzieję, że wreszcie zacznie go kłaść do łóżka. trudno, popłacze, popłacze i zaśnie...nie może on nami rządzić.
w pracy jestem od początku miesiąca. pracuję 11-15, lub 15-19...i 2soboty w miesiącu. jest ok. na razie mam luzy większe, bo klienteli mało, a jescze nie każdy chce do mnie przyjść. ale niedługo się rozkręci pewnie.
poza tym....wczoraj miałam noc z koszmaru! Hanka od 22 wymiotowała do samego rana...prawie co godzinę.......................porażka...rano zaaplikowałam jej leki, pepsi itp...przyszła biegunka...ale od 10 już lepiej. zjadła nawet kleik i kisiel i nie oddała...także może będzie już dobrze...teraz tylko został strach, żeby Tom nie złapał!!! bo mama już jedzenia narobiła, ja upiekłam ciacho, teraz piekę biszkopty do tortu i jutro wieczorem stanę w kuchni do pracy.....

no, broją dzieciaki co?
laptopa to młody by rozbroił w moment!
dziś się wspinał po kojcu!!! strach go w nim zostawić, bo na bank wyleci jak się postara....co za chłopak!
buziaki dla wszystkich!!!
a, u nas też śnieg! cholerna pogoda!!!

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

18 lut 2011, 12:15

zborra, to jutro imprezujemy,prawda? :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: Dziewczyny nie macie doła,ze ten rok tak przeleciał?I że dzieci już nie sa słodziutkimi niemowlaczkami,ale małymi łobuzami?Mi tak żal,ze to tak szybkoten okres niemowlęcy nam przeleciał :ico_noniewiem: bo ja już raczej nie będę miałą więcej dzieci i tak mi smutno sie zrobiło...brzuszka tez czasami brakuje,bo jednak ta ciąża pomomo problemó była wspaniałym okresem dla mnie...Aż mi sie łezka w oku zakręciła :ico_placzek:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 lut 2011, 13:24

ale ja wyszłam na chwilę. na niecalą minutę. a ten jak torpeda teraz chodzi. już nie jest taki niezdarny jak kiedys. wstanie sam jak się przewróci itp. aż jestem w szoku, że coraz mniej pomocy potrzebuje.
dziś ze mną robił pranie i segregował mi ciuchy swoje na dwie kupki :ico_haha_01: prawie mu wychodziło :ico_haha_01:

ja roczku sobie nie wyobrażam. dla mnie to logistycznie cięzkie przedsięwzięcie. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

18 lut 2011, 22:10

zborra, karmelka, to jutro macie wesoło :ico_brawa_01:
My za tydzień w sobotę, nawet dokładnie w datę urodzinek wypada :-D
A duże imprezy robicie? Bo u nas tylko dziadkowie i chrzestni ale to i tak z dziećmi 12 osób plus nasza trójeczka.
i tak mi smutno sie zrobiło...brzuszka tez czasami brakuje,
Kochana ja dużo mniejszego teraz nie mam :ico_puknij:
Ale to prawda, ten rok zleciał niesamowicie szybko i równie niesamowite jest to jak nasze dzieci się pozmieniały :ico_szoking: No ale ja jeszcze planuję dzieciątko, więc będzie myślę szansa na przypomnienie :ico_haha_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

19 lut 2011, 17:31

witajcie
czy ktoś mnie jeszcze pamięta? :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
przywlokłam się tu by coś napisać, choć czytam was codziennie prawie
Ale nie mam jak napisać
Chyba jestem beznadziejna, bo nie mam czasu na to by usiąść i coś napisać.
Padam na ryj ze zmęczenia.
Tymek jest wspaniały, a ja? Porażka
Wasze Maluchy fantastyczne!!! I już pierwsze roczniaki będą!!!!Kiedy to zleciało....Tak jak napisała Karmelka - dół. Bo gdzieś to wszystko przeleciało nie wiem gdzie.
I mój Syn jest małym wielkim facetem....
Echchch

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 lut 2011, 22:03

hormiga, miło Cię znów widzieć :ico_brawa_01:
A co Ty taka zdołowana, hmm? Pewnie dużo pracujesz... A jak nocki? Ładnie przesypia?
Pisz tu częściej, może to Ci humor poprawi, głowa do góry :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-19, 21:14 ]
A jak po dzisiejszych imprezach u Toma i Filipka??
Pochwalić się prezentami proszę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 lut 2011, 22:37

hormiga, u jaki on słodziutki i śliczniutki :ico_brawa_01: nie smutaj matka pracująca jesteś więc wybaczone, ze nie zaglądasz :ico_haha_02: a pamiętać pamiętamy :-D pisz jak w pracy jak mały z kim zostaje jak znosi rozłąkę jak je no i wszystko pisz :-D
Qanchita, podbijam pytanie jak imprezki??????
Lena dostała już od babci wózek taki dla lalki, no i głównym zainteresowanym jest Jaś jeździ z miśkiem po chałupie :ico_haha_01: a Lena dzisiaj łaziła jak opętana normalnie od krzesła do kanapy od kanapy do krzesła chyba z 10 razy :ico_szoking:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość