Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

19 lut 2011, 22:59

riterka, Jolka dostanie dwa rowerki, bo do chrzestnej nie dotarło że mój brat (chrzestny Jolki) kupił rowerek (zresztą na moją prośbę bo pytał co chcemy) i nie wiem czy na złość czy dla zasady powiedziała że to ona chciała kupić rower i tak też zrobiła. A w sumie miałam nadzieje że wózeczek kupi bo Jolka uwielbia się bawić wózkiem u bratanic. Wozi bobasa i całuje co chwilkę.
Lena dzisiaj łaziła jak opętana
Super! Jolka dzisiaj się wyłożyła i uderzyła główką o ławę więc pewnie na kolejne kilka dni będzie miała uraz do chodzenia:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 lut 2011, 10:00

Qanchita, no to kiepsko z tymi rowerkami, może jeden sprzedasz i kupisz coś innego :ico_haha_02: no i biedna Jolcia ale pewnie już zapomniała o wypadku :ico_oczko:
a ja się zastanawiam nad kupieniem Lenie baby born na prezent, może teraz jej nie posłuży ale będzie na zaś :ico_noniewiem:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

20 lut 2011, 12:40

hormiga co się dzieje,ze masz takiego doła?z braku czasu i zmęczenia czy dopadło cię to co mnie czyli czemu ten czas tak zpiaredziela?!

Imprezka ok,Filip łaził jak szalony i ciągle żarł kiełbaskę ze stoły.wszyscy zdziwieni że ciąglę tą buźką ruszał :ico_oczko: prezenty mu sie chyba spodobały,bo sie nimi bawi.Dostał pieniążki i krzesełko uczydełko,takiego robota z Chccco na pilota i od nas takie kubczki,bktóre ię układa jeden na drugim ze Smiki.Maiałam mu kupić jeździk,ale się nie mogłam zdecydować jaki :ico_szoking:
Było u nas razem z nami 8 dorosłych i czworo dzieci:siostra z mężęm i synami,ja z Piotrkiem plus nasze chłopaki,moja mama,tesciowie,mój dziadek.Babcia niestety nie mogła przyjkechac bo miesiąc temu miała operację biodra i siedziec za długo nie może,a chrzestny Filipka...ehhh długa historia,ale już raczej kontaktów utrzymywac nie będziemy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2011, 20:12

karmelka, czekamy na zdjęcia z roczku :ico_sorki:
a co wybrał Filipek? (książeczkę, różaniec, pieniążek czy kielicha?) :ico_haha_01:

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

20 lut 2011, 21:04

karmelka, to fajnie że imprezka się udała! Najwazniejsze że Filipcio zadowolony. A prezenty fajne dostał...A z tym chrzestnym to przekichane że nie będzie kontaktu...Dlatego jakoś zawsze ta idea chrzestnych była dla mnie przestarzała, bo nie wiadomo jak to się z ludzmi ułozy, kiedyś to moze miało sens i zastosowanie ale dzisiaj...?
A ja mam doła przez brak czasu, nadmiar obowiązków i brak kasy...Nie wiem jak z urodzinami Tymka będzie bo z kasą kiepsko a trzeba w knajpie zrobić bo w domu nie bardzo mamy jak, poza tym nie wyobrażam sobie gotowac dla 13 osób - bo oni oczekują czegoś więcej niż ciasta... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 lut 2011, 21:51

poza tym nie wyobrażam sobie gotowac dla 13 osób - bo oni oczekują czegoś więcej niż ciasta... :ico_olaboga:
Dlatego wzięłam sobie urlop żeby się wyrobić z tym wszystkim. Na lokal też brak kasy, w domu wyjdzie trochę taniej... zresztą to tylko roczek :ico_oczko: Na 15:30 zrobię kawę i ciasto a potem kolacja. W sumie planowałam tylko 2 dni wolnego na czwartek i piątek ale zaszalałam i wzięłam cały tydzień :-D A co, Jolka się ucieszy :ico_brawa_01:

Karmelka , zborra czekamy na zdjęcia roczniaków! No właśnie, a zborra gdzie? Jeszcze imprezuje? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 lut 2011, 21:58

hej!

ja wpadam szybko...
zdjęcia będą na dniach..
Tomuś super! wybrał kielicha oczywiście hehehe
ale poza tym u nas porażka...
Hanka a piątek wstała z bólem ucha i jeżdżenie po laryngologach...ma antybiotyk...
a mnie po południu, w pracy dopadła jelitówa! myślałam, że umrę! a już o 22 się reaktywowałam, żeby zrobić tort....
dziś wzięło moją mamę i męża...i Tomowi w brzuchu jeździ więc już się boję nocy!!! :ico_chory:

także sory ale więcej nie napiszę

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

20 lut 2011, 23:10

zborra, trzymam kciuki za Toma i ciebie, żebyś się gorzej nie rozłożyła!
i oby noc była spokojna.
u nas katar na potęgę. Tobik przejął ode mnie. sama woda mu leci, ale nagminnie i ciężkie zasypianie. o dziwo na rękach, gdzie on nigdy tak nie zasypia :ico_noniewiem: A jutro na 8 do pracy :ico_olaboga: ciekawe co będzie w nocy. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

20 lut 2011, 23:26

zborra, jelitówka :ico_olaboga: Okropieństwo! Żeby chociaż dzieciaczki się obroniły przed tym paskudztwem :ico_sorki:

Wrzucam fotki z zimowego spacerku

Obrazek

Obrazek

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

21 lut 2011, 12:03

a co wybrał Filipek? (książeczkę, różaniec, pieniążek czy kielicha?)
na imprezie o tym zapomniałam,ale urodziny ma dziś to zobaczymy co wybierze...W sobotę biegał z butelką po Bolsie,aięc ja nie wiem co to będzie :ico_oczko:
zborra, jelitówk jest straszna :ico_placzek: zdrowiejcie chorowitki :ico_sorki:
u nas katar na potęgę. Tobik przejął ode mnie. sama woda mu leci, ale nagminnie i ciężkie zasypianie
biedne dziecko :ico_placzek: ucałuj go mocno :-)
Qanchita, no nareszcie jakieś fotki z mamusią :ico_brawa_01: śliczne :-) A Jolcia to ma taki anielski wygląd buxki,ale to mylące prawda? :ico_oczko: A ona już zajęta czy Filip może się ubiegać o jej względy? :ico_haha_01:
Fotki wrzucę wieczorem :)
Założe nowy wątek i myślę,ze powolutku się tam przeniesiemy,co wy na to?

[ Dodano: 2011-02-21, 11:08 ]
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 22#5442722

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość