Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 mar 2011, 22:10

matikasia, no jesli bedzie straszna zima to mam sanki a jak nie bedzie sniegu to i parasolką przejade
a sprzedac musze bo nie mam za co kupic nowego :ico_noniewiem:
ide do łóżka bo zaczeło mi jeszcze z nosa ciec jak z kranu, masakra

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 mar 2011, 22:13

A no to tak.
Ja swojego nie sprzedam, bo on już stary jest. Milenka jest najmniej trzecim użytkownikiem. Często trzeba koło oliwić albo jedno albo drugie także może za 20 zł by poszedł :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 mar 2011, 09:26

Witam po weekendzie.
U nas oczywiście jak to po tygodniu żłobkowania katar :ico_zly: Wczoraj byłam u lekarza dyzurnego w szpitalu gdzie leżałyśmy z rotem, bo Zosia na całym ciele oprócz główki i buźki ma drobną wysypkę. Nawet na wewnętrznej stronie dłoni i stóp, trochę mniej na nóżkach, prawie wcale na ramionach. Więcej na plecach i brzuszku :ico_olaboga: Pojechałam wiec do lekarza i lekarz zapewnia, że to nic groźnego i że czasem u takich małych dzieci infekcjom dróg oddechowych towarzyszy wysypka :ico_noniewiem: Do żłobka pozwolił ZOsię dać, zobaczymy czy będzie tego wiecej czy zniknie. Ja się zastanawiam czy to nie jakieś uczulenie. Kupię dziś wapno i dam ZOsieńce.
Odezwę się później, bo dużo pracy z rana :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 mar 2011, 10:52

Matikasia ale jeśli ja mam iść do pracy, całą wypłatę zostawiać w przedszkolu i jeszcze dopłacać do leków (bo dzieci w przedszkolu chorują), do niani (bo jak dzieci chorują to do przedszkola nie chodzą) to osobiście myśle, że nas by nie było stać. Na szczęście mamy tańsze przedszkole, ale chyba w tym roku Kinga nie pójdzie, bo nie umie sama jeść, nie korzysta z nocnika i nie umie spać na łózku tylko w łózeczku.

Świetnie wyglądasz! A Milenka jaka duuuża już. :) Wkleje Wam też może Kingę. :)

Isia bo Ty tak mówisz, że kasy nie ma, a w sumie ten wózek co chcesz kupić to strasznie drogi jest, ja na Twoim miejscu kupiłabym jakiś tańszy, a wcale nie odbiega tak bardzo od innych. Poza tym dziecku to niewielką różnice robi jak wózek wygląda itd. A przecież do 6 roku życia nie będziesz jej wozić. No nie wiem jak Ty, ale mi na ten rok czy nawet dwa w co wątpie bardzo to szkoda by mi było tyyyle kasy.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 mar 2011, 12:10

Kasia w Twoim przypadku jest ciut inaczej bo Ty młodziutka jeszcze jesteś i nie musisz się spieszyć do pracy. Wiesz ja w tym roku skończę 29 i przydałyby się już jakieś latka pracy :ico_haha_01:
Także ja zacisnęłam zęby i zostaje mi 50 zł, ale Ty kochana ucz się i relaksuj z bycia z dzieckiem w domciu :ico_haha_01:
A co do samodzielności w przedszkolu, to chyba każde dziecko przyjmują. Im więcej dziecko umie tym lepiej, ale to nie jest mus. W przedszkolu się nauczy.
Zresztą nasze dzieci jeszcze są małe. nawet 1,5 roku nie mają, więc czego można wymagać.
My z nocnikiem zaczynamy wiosną. Na razie zrobi czasem jak się ją posadzi i potem sobie brawo bije.
Z karmieniem lepiej, bo daję jej jedzonko w każdej postaci i się krzątam albo jem swoje i ona je sama. Bałagan jest różny, no ale musi się nauczyć :ico_haha_01:

Milenka dziś wstała jak nigdy 5.45 :ico_sorki: zwaliłam z wyra T bo za pół godziny i tak już miała wstawać. O 6.30 ja wstałam bo już stękała że nieubrany jeszcze jest. Ale mi nerwy zapodał z rana. To ja 40 minut we wtorki szykuję siebie i dzieci, karmię, pakuję i wychodzimy, a on sam w 20 minut ledwo się umył i śniadanie spakował.
Masakra.
Na szczęście przeziębienie z takim osłąbieniem i mija i miałam siłę rano wstać.
Został mi tylko mokry kaszel i czasem katar.
Za dzieci znów ciągają nosem.
Końca nie widać.

Pogoda się ładna robi. Już 5 stopni jest. Jak mała wstanie bo już godzinkę śpi to idziemy na małe zakupki i na plac zabaw. A jeszcze zjemy makaronik z twarożkiem, masełkiem i mleczkiem. A na obiad schabowe dziś. Ja sobie ugriluję pierś z kurczaka.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

07 mar 2011, 12:38

Obrazek

Tu macie śmieszne minki całej 4. ;)

Obrazek

Kinia jednak umie używać nocnika, ale po swojemu. :-D

Obrazek

Z tatusiem. :-D

Obrazek

I tu macie w trampach. :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 mar 2011, 22:00

Kasia90 fotki superowe. Fajne dzieciaczki. Też chciałam kupić takie trampki małej. A Kinia tylko tak miała je założone czy normalnie je nosi??

Ja jestem po ćwiczeniach z piłką i po basenie. Padam przez duże P.
A jeszcze potem do lidla na chwilę skoczyłyśmy na małe zakupki i teraz to rozpakowałam i pomidorówkę na jutro ugotowałam bo nie będzie kiedy.
Teraz oglądam M jak M, klikam i pakuję nas na jutro bo do pracy.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 mar 2011, 09:40

A Kinia tylko tak miała je założone czy normalnie je nosi??
Nosi je. :) Bardzo je lubi, często bierze je, przynosi mi i wpycha mi sie na kolana żeby jej ubrać. :)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 mar 2011, 12:40

hej kobietki

wpadłm tylko złożyć Wam życzenia z okajji Naszego święta

DUŻO UŚMIECHU I MIŁOŚCI I ZERO SAMOTNOŚCI :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 mar 2011, 12:43

Ja również wpadam z życzeniami. Dużo miłości, radości, zrozumienia, żeby nasi mężczyźni nam pomagali i traktowali najlepiej jak się da :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość