Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

29 mar 2011, 09:35

No, o wilku mowa :ico_haha_01: czekalam az sie Gabriel sam obudzi, nie chcialam mu klikac, wtedy przewaznie sie budzi mimo wszystko...

Ja mam numer tylko do Ani, a ona na porodowce, wiec jakby cos to nie mialabym jak napisac :ico_haha_01:

wczoraj od mniej wiecej 23.30 mialam regularne sukrcze co 7 minut, aczkolwiek takie dosc niebolesne, wiec pomyslalam, ze nie ma co sie tym przejmowac... krecilam sie w lozku i spac nie moglam, kolo 2 giej mnie zaczely te skurcze bolec, ale sie uparlam, ze zasne i sie udalo :ico_haha_01: 2 razy mnie w nocy bolesne pojedyncze skurcze budzily, no, ale jak widac wstalam rano w jednym kawalku i jest ok... ja mam troche awerscje, bo poprzednio mialam tak, ze 15tego zaczelo sie od takich wlasnie skurczy, cala noc nie spalam podekscytowana, bo juz bylam po terminie, a tu nad ranem przeszlo, 16tego nie jadlam nic, szykowalam wszystko, bo mnie lapaly skurcze caly dzien, nawet bylam w szpitalu, zeby sprawdzic co tam sie dzieje na dole, ale szyjka byla zacisnieta i dopiero na noc mnie faktycznie skurcze chwycily i o 23.30 mnie na oddzial przyjeli, od niespania i niejedzenia, bylam wyczerpana totalnie, a gabriel sie dopiero o 7.50 rano urodzi...

jak tak siedze to mnie strsznie zebra bola...

dziewczyny, sliczne macie dzieci... faktycznie Paulinka do taty podobna :-D l
pozazdroscic Aga tkiego szybkiego porodu :ico_sorki:

tabogucka, mysle, ze jakbys miala faktycznie zaczac rodzic to i tak cia potna raz dwa... cesarka to jest bardzo szybka sprawa, pamietam, ze obok mnie rodzila dziewczyna, ktora sie cale rano od mojego porodu meczyla i nagle maluchowi puls zaczal slabnac, wywozili ja gdzies, papiery po drodze podpisywala i minela chwila, teraz juz mi trudno okreslic w minutach, no ale moment w kazdym razie jak jej dziecko do wazenia i mierzenia przyniesli...

jezuuu jak mnie te zebra bola, nie moge siedziec dluzej :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 09:36

Ja narazie sie porodu nie boje ale przypuszczam ze jak cos zacznie sie dziac to wtedy tez zaczne sie bac :ico_noniewiem:
ja sie troszke boje, bo jak sie zacznie za dnai to zanim P. wroci z pracy to troszke potrwa, potem male do tesciow podrzucic.. a jak szyjka juz przygotowana to moze szybko pojsc... obysmy tylko zdarzyli :ico_sorki: :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:36

problemy z kasa
no wlasnie nawet nie...bo gdyby ta glupia ...ipa robila to za co jej placa czyli wyplate w terminie to nie byloby zadnego problemu!!! :ico_zly: dlatego jaj jestem tak wsciekla bo mam od niej na pismie ze dokladnie 25/03 taka a taka kwote bede miec na koncie wiec wzgledem tego wszystko inne bylo zaplanowane a ta malpa...poprostu nie wykonala swojej pracy !!! nie wiem czy zlosliwie czy z glupoty...

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

29 mar 2011, 09:38

co za 3900 bedzie miec CC
Wow!to rzezcywiscie duza suma ...ale to chyba cc na zyczenie -tak prywatnie czy w PL wogole wszystkich kasuja??? :
w Polsce prywatna Kliniki.....ja nie wiem czy to nie marnowanie pieniedzy ale ludzie kasy maja to wyjdaja....

ciekawe jakie Aniaa imie wybieze dla Cory....?!

ja mysle nad Danusia-Dusia:) hehee ale wam marudze z tymi imionkami

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 09:40

Fintifluszka, ja tez mam regularne wieczorami i w nocy, ale tez przy nich zazwyczaj zasypiam... mysle, ze jakby to byly te wlasciwe to by mnie zbudzily, w koncu porodu przespac sie nie da :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:41

mysle, ze jakbys miala faktycznie zaczac rodzic to i tak cia potna raz dwa.
Tak masz racje ale to wtedy sie o tyle komplikuje ze musze walic tu do nowego szpitala a ja u nich na zadnej wizycie nie bylam wiec kompletnie o mnie nie maja pojecia...i dlatego sie tak stersuje ze to sie w czasie mimo wszystko ciut przeciagnie...jak zaczna dane zbierac i sprawdzac co i jak !!!

No i fajnie ze jestes bo Cie juz z Sejana o porodowke posadzalysmy...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

29 mar 2011, 09:41

ciekawe jakie Aniaa imie wybieze dla Cory....?!
Martynka

ja mialam cc w normalnym szpitalu w PL i nic nie placilam...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:42

a
ja tez mam regularne wieczorami i w nocy, ale tez przy nich zazwyczaj zasypiam..
a mnie te moje mimo ze nieregularne to jednak budza na tyle ze wzdycham i marudze ze mnie w drugim pokoju slychac... :ico_olaboga:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

29 mar 2011, 09:43

Agusia22 a Ty sie jak czujesz??? bo chyba jako jedyna nie narzekasz wcale... :-D
czuje sie naprawde dobrze i rzadko kiedy cos zaboli wiec nie narzekam :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

29 mar 2011, 09:44

Serniczka Aniii cora Martynka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A Danusia -Dusia ladnie ale tez znam dziweczyne Magda/Magdusia i tez na nia Dusia Duska sie mowilo!!!

[ Dodano: 2011-03-29, 09:45 ]
Agusia22 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak trzymac -chcoiaz trzymac to moze nie najlepsze slowo bo pewnie bys sie wolala rozpakowac...?

[ Dodano: 2011-03-29, 09:51 ]
a najsmieszniejsze jest to ze to chyba podswiadomosc jakos tak dziala czym bardziej nie chce jeszcze urodzic czym wiekszy w domu balagan przez ten pokoj tym coraz czestsze i silniejsze te skurcze ...chociaz ja mysle ze jestem ogromny nerwus i to tez moze byc stres!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość