Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 kwie 2011, 20:14

Ja się dopiero witam...
Cały dzień nie było czasu.

Rano leniuchowaliśmy. Poza poodkurzaniem i śniadaniem nikt nic nie robił.
Potem do Matka przyszedł kolega, a na śmignęłam na 3 h na miasto. Małe zakupki, masaż na brzuch. Weszłam do lumpka i kupiłam sobie 2 pary dżinsów, ale dosłownie nigdy nie kupiłam tak idealnie pasujących spodni na siebie.
Potem humor i wszystko popsuł 1 telefon od mojej mamy.
Moja ukochana babcia miała w nocy udar. Jest w szpitalu. Nie wiadomo co z nią będzie, także jutro o 9 śmigam na kilka godzin na Szczecin, a T zostaje z dziećmi.

Isia fryzurka bardzo ładna, ale na dole smutna mina:)
Nie mam aż takiej mani sprzątania, bo chyba bym zwariowała tak się przecież wszystko kurzy i brudzi. Lubię po prosto wkoło siebie mieć ogarnięte i to tyle.
A Ty kochana jak sobie już wysprzątasz, to nie dopuść do kolejnych takich porządków i spokój będzie :ico_haha_01:

Magda33
Milenka obudziła się o 5.30. Rozpalona była, ale nic jej nie dawałam bo nie aż tak tragicznie. Mleczko wypiła i spała do 7.10. Potem miała pół dnia 37,4, a potem już nic. Nie ma kaszlu, ani kataru więc podejrzewam, że to na ząbek.
Magda czekamy na zdjęcia fryzurki!!
Czekolada na śniadanie?? ale na serio tak cała? i bez normalnego śniadania? :ico_oczko:

Dobrze by było, gdyby była zdrowa jutro, to pójdą na plac jak mnie nie będzie...

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 kwie 2011, 07:22

dziendobry porannie
my od dzis bedziemy próbować sie odpieluchować. na spanie i spacery bedzie pamp a po domu majtki z pieluchą tetrową. zobaczymy co z tego wyjdzie - trzymajcie kciuki :)
a wogóle to weekend weekend i po weekendzie :|
wiecie co ja wczoraj widziałam ? :ico_szoking: byłysmy w parku, ciepło bardzo, oli miała na sobie rajstopki spódniczke koszule body cienką kurteczke i opaske na uszach i tak biegała po placu
i przyszła "baba" z dwójką dzieci, ona jeansy bluzka pewnie z krótkim i kórtka jeansowa, a dzieci :ico_szoking: jedno około roczne a drugie około trzyletnie w kombinezonach :ico_szoking: a co pod spodem miały wole nie myslec :ico_puknij: gdzie ci ludzie mają mózg ??? :/
żal mi dzieciaczków

[ Dodano: 2011-04-04, 07:38 ]
właśnie przed chwilą sie zsikała w majty i odrazu z krzykiem przyleciała wiec jest może szansa że po kilku takich akcjach i kilku wysikaniach sie na nocnik może załapie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 kwie 2011, 07:57

Ja też witam z ranka.

Isia brak mi słów na takich rodziców naprawdę. Moje dzieci też zawsze najszybciej lżej od wszystkich ubrane. Ostatnio była u nas na placu taka sama sytuacja. Milenka w cieniusiej kurteczce, a jedna przyszła w katanie z synkiem 20 miesięcy w kombinezonie.
I potem się dziwić, że dzieci chorują.
Na mieście to jeszcze widzę w kozakach i w tych pokrowcach z polarem od wózków. Brrr. W tym samym wożą przy plus 5, plus 10 co na minusie było.
Isia powodzenia w siusianiu. My poczekamy aż będzie cieplej i na majtki od razu się przerzucamy.

Ja wczoraj wieczorkiem wróciłam do babci ze szpitala. Przesiedziałam przy jej łóżku cały dzień. Masowałam, karmiłam, myła, masowałam. Babcia z twarzy nie do poznania. Jest lekka poprawa. Mam nadzieję, że będzie dobrze, ale od soboty jestem potwornie zdołowana. Nic prawie nie jadłam. Mam ścisk w żołądku.
Potem jeszcze dostałam sms od koleżanki, że umarł jej synek. Miał zaledwie 4 tygodnie. Wada serduszka, 2 operację, zapalenie płuc. Stan był za ciężki...

Oj tak pesymistycznie od rana moimi wiadomościami...

Ja nie wiem czy u nas jakiegoś wirusa nie ma. Mila się znów ospawała, kupka mega rzadka. Teraz Mati stęka żeby okno otworzyła, bo powietrza nie ma i leży. Też miał rano rozwolnienie. Chyba dziś na miasto nie idziemy, tylko ewentualnie na plac koło domu jak się poprawi.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 kwie 2011, 08:06

matikasia, no ja tez widuje, a czasem niedosc że przykryją tą plandeką to jeszcze spodspodu wystaje gruby koc złożony na 4 :ico_olaboga:
przykro mi z powodu synka koleżanki :ico_placzek: ale może tak musiało być :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 kwie 2011, 08:08

No właśnie. Tylko dlaczego tak musiało być u ludzi, którzy bardzo pragnęli tego dziecka...

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 kwie 2011, 08:08

też miałam odrazu na majtki przejsc ale jak wyobraziłam sobie te góry prania bo wszystko mokre to najpierw ją potrenuje na tetrówce i majtach nieprzepuszczalnych wilgoci a pozniej jak juz zajazy i bedzie cieplej to pokupujemy majteczki

[ Dodano: 2011-04-04, 08:08 ]
No właśnie. Tylko dlaczego tak musiało być u ludzi, którzy bardzo pragnęli tego dziecka...
niezbadane są wyroki boskie

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 kwie 2011, 08:09

To jest jakiś sposób w sumie, ale wiesz pieluchy też masz potem do prania a tak tylko majtki i albo spodenki albo rajstopki.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 kwie 2011, 08:12

To jest jakiś sposób w sumie, ale wiesz pieluchy też masz potem do prania a tak tylko majtki i albo spodenki albo rajstopki.
niby racja ale pieluch mam pod dostatkiem bo około 100 i moge je prac raz na 2-3 dni
a nie mam takie zapasu spodenek rajstopek że pranie było by codziennie,
no ale kazdy robi jak mu wygodniej, ja wole narazie z tetrówkami zwlaszcza ze w srode bede prac dywany i nie chciałabym miec go pozasikiwanego tak naprawde (ale egoistka jestem - wiem!)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 kwie 2011, 08:34

A no jak masz tyle pieluch to inna historia. Ja nie mam żadnej więc kupować te bez sensu. My musimy z majtkami. Dywanów na szczęście w tym przypadku nie mam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 kwie 2011, 11:05

Witam po weekendzie,
Zosia zdrowa i juz poszła do żłobka, ale za to ja chora :ico_olaboga: Boli mnie gardło, mam zatkany nos, a wczoraj miałam temp. 39.2. :ico_chory: Oczywiscie dzis do pracy poszłam, wzięłam gripex i jest lepiej, tzn. nie mam już gorączki, a tak bez zmian.

Matikasia duuuużooooo zdróweczka dla babci, niech jak najszybciej dojdzie do siebie. Przykre to co spotkało Twoją koleżankę, już kiedyś pisałam, że życie jest niesprawiedliwe i dobrym ludziom odbierane jest szczeście, a takie małpy jedne (napisałabym gorzej) zostawią dziecko na śmietniku albo zabiją :ico_placzek:

isia coś mojej Zosce zaczęło dziś odbijać z wózkiem, jedziemy do żłobka autem, a ta sięzaczyna drzeć: wózek, wózek tzn. po swojemu wówe, wówe :ico_olaboga: a w sobotę na spacerze popłakała się, bo my byliśmy bez wózka, a jedno dziecko jechało w wózku i też było "wówe, wówe" i biegla w stronę tego wózka :-D ale sama zbyt długo nie chce jeździć, wczoraj w zoo wolała spacerować i jak ją już wsadziłam do wózka, to był ryk :ico_olaboga:

wczoraj Zoska tak szalała, tak biegała po domu, że w końcu przewróciła się i uderzyła czołem w podłogę, trochę popłakała, ale nic nie było widać, dopiero po jakimś czasie, patrzę, a na czole śliwa :ico_placzek: Tradycyjnie zaczęłam panikować :ico_puknij: czy nic jej nie będzie, ale dobrze się czuje, humor ma, wiec chyba ok.
Dywanów na szczęście w tym przypadku nie mam
no, ja też nie, tzn. u Zosi mały :-D Ostatnio jak siedziała na nocniku stwierdziła, że już, wstała, przyszła z łazienki do pokoju (tego bez dywanu) i zrobiła mi siku na podłogę, tak jakos jej poleciało :-D ale rzeczywiście z nocnikiem wygoda, młoda coraz częściej woła i jak przez dzień zuzyjemy 2-3 pampki, to góra i na noc jeden. Choć te w dzień coraz częściej suche, bo Zosia uwielbia nocnikowanie :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość