Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

07 kwie 2011, 13:40

buzok14, Nie nie przysniło mały się obudził i tak jakoś karmiąc go myslałam co trzeba rano zrobic :ico_haha_01: madziorka hihi, No to brawa za miesiące 3 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale fajne ma rajtki na głowie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 kwie 2011, 13:49

Agnieszka dzieki. zalozylam mu leona rajtki hehe tak na szybko kombinowalam hehe

teraz maly spi na balkonie juz w foteliku samoch. wiec zaraz zjem cos i gotowi bedziemy do drogi hehe u nas dzis bez slonca . wietrznie. ale b cieple powietrze wiec spoko. pospaceruje z dzieciakami po Pkolu. przed fitnessem jeszcze zdarze wiec luzzz

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 kwie 2011, 14:40

madziorka ogromne :ico_brawa_01: za trzymiesięcznego przystojniaczka :ico_brawa_01: , w tej nowoczesnej czapuni jest boski, a zwłaszcza to pierwsze zdjęcie z tym usmieszkiem :ico_brawa_01: .
Mój Adrian lubi leżeć na brzuszku i wczoraj wlasnie przekręcił się na plecki, a na pleckach bujał się na boczki :ico_brawa_01: , fajnie tak obserwować postępy naszych maluchów :ico_brawa_01: .
Nie nie przysniło mały się obudził i tak jakoś karmiąc go myslałam co trzeba rano zrobic
a to się rozumie :ico_haha_01: , ale tak nawiasem mówiąc to ja na śpiąco karmię małego, a Ty masz jeszcze siłe mysleć, podziwiam :ico_brawa_01:

Wracając do szczepionek na pneumokoki to musze się zapytać u siebie w przychodni, bo ja urodziłam małego w 37 ty, więc może się też załapiemy na darmówki :ico_noniewiem:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

07 kwie 2011, 16:00

Hej mamuśki

Madziorka super sesyjka Olafek jest taki słodki a te rajtki na główce super pomysł :)

Buzkczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za takie osiągnięcia z każdym tygodniem i dniem będą umiały więcej te nasze bączki malutkie, moja Klaudia też z dnia na dzień potrafi coraz więcej fakt jeszcze nie przewraca się z brzuszka na plecki ale ma jeszcze czas on ma dopiero 2mc! Ale zaczyna interesować się przedmiotami i stara się je dotknąć!

Agnieszka byłam u lekarza w zeszły pon. wtedy co byłam z Klaudią bo tutaj jest 1 GP dla dzieciaczków i dla dorosłych i mi powiedział że on to mnie nie będzie badał bo na pewno mam to samo co mała i że jeśli karmię piersią to mam brać paracetamol i pić gorącą herbatkę i leżeć w łóżku i tyle nawet mnie nie osłuchał!

U nas 3-cią całą nockę Klaudia przespała zasypia ok 22 i budzi się ok 6 na jedzonko po czym śpi aż do 8:30-9:00!

Wiecie co moja córcia lubi leżeć tylko na jednej stronie nawet jak kładę ją na 2-gim boczku to się odwraca i główkę kładzie w drugą stronę i zauważyłam ze ma tak troszkę niesymetryczną główkę po tej stronie co ciągle na niej leży jest taka bardziej płaska - jak myślicie da się to jeszcze wyrównać?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 kwie 2011, 16:15

ok 22 i budzi się ok 6 na jedzonko po czym śpi aż do 8:30-9:00!
:ico_brawa_01: super wyśpisz się przynajmniej, bo mój Adrianek różnie ma z tymi nocami, jedne są całe przespane, a drugie :ico_noniewiem: 3 pobudki :ico_sorki:
A do do główki to musisz się spytać lekarza, bo z tego co wiem to moja mama mnie zawsze upominała, żeby kłaść dziecko raz na jeden boczek raz na drugi, bo mogą wyniknąć z tego jakieś problemy, nie wiem o co chodzi dokładnie, bo nie mam z tym problemu, ale lepiej skonsultuj się z lekarzem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 kwie 2011, 20:46

Aga probuj jej cos podkladac zeby glowke zmieniala na druga strone te mniej uzywana. ja tak mialam z leonem. poilnowalam tego
natomiast olaf od poczatku sam krecil glowka w rozne strony i nie mial upodoban na jedna tylko

dobrze ze zwracasz na to uwage

ja tylko na chwile
padnieta jestem
taki wycisk dzis dostalysmy na fitnessie
taka mokra jeszcze nie wychodzilam. chyba ze z biezni
a dzis po samych cwiczeniach

ale to dobrze
czuje ze cwicze

dzieci dopiero zasypiaja
bo sie wszystko opoznilo
wracalismy w mega burze i ulewe... brrr

buziaki
papa

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 kwie 2011, 06:38

Wiecie co moja córcia lubi leżeć tylko na jednej stronie nawet jak kładę ją na 2-gim boczku to się odwraca i główkę kładzie w drugą stronę i zauważyłam ze ma tak troszkę niesymetryczną główkę po tej stronie co ciągle na niej leży jest taka bardziej płaska - jak myślicie da się to jeszcze wyrównać?
_________________
Wiesz co jest to asymetria Wiktor ma to samo. Musisz mu pomagac przekręcac główkę w obie strony czyli np. Kładz dziecko w stronę okna zawsze tą stroną na której nie chce leżec dzieci lubią okna, podchodz do łóżeczka tylko z tej strony którą ma bardziej leniwą i każdemu każ za jakies dwa tygodnie się cofnie tylko praca konsekwetna ja np kłade Wiktora na brzuszku i tylko z prawej strony zabawki bo na lewo ucieka mu głowa. Rehabilitantka mi mówiła że jest to taki delikatny przykurcz szyjny poporodowy tzn. dziecko w brzuchu leżało na tej stronie główką i teraz tak zastało a my musimy podejs. Wejdz sobie w necie na masaże metodą MDT i pocwicz trochę lub zgłos się do jakiejs masażystki i popros o pokazanie to są masaże dotykiem fajnie dziecko współpracuje i wyruwnuje asymetrie te delikatne często dla nas niezauważalne. Mój Wiktor już nie ma spłaszczenia zdziałałam to Tobie też się uda, tylko konsekwencja trzymania się nie lubianej strony i zabawki też tak. Do snu Wiktora układałam na nie lubianej i podwijałam kocyk za głową żeby przytrzymac pieluszka nic nie pomagała. Jak masz jakies wątpliwosci to idz do lekarza. No i się rozpisałam :-D

[ Dodano: 2011-04-08, 06:40 ]
Ojej prostuje napisałam musisz mu pomagać :ico_puknij: Klaudii pomaagać :-D

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

08 kwie 2011, 10:16

witam,
ponownie wracam do rota bo ktoras sie pytała ile to kosztuje i ile dawek
dawki są dwie, mieszkam w Warszawie i w przychodni gdzie szczepię to płaciłam 320 zł.
Natomiast rota można podać dziecku tylko do któregoś tygodnia życia. Nie moge znależć opakowania z ulotka od pierwsego szczepienia a przy drugim nie chciałam bo myślałam ze mam i wiem gdzie jest. A tu niespodzianka.

nad meningokoami sie tez zastanawiam, w PL szczepi się od 2 miesiąca zycia. Z tym ze my chyba zaszczepimy dopiero po 1 roku.

Dzięki za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 kwie 2011, 10:30

Dziewczyny może wy wiecie jak zrobic taki ładny początek jak miałysmy na styczniówkach poczytałam już chyba wszędzie i dalej nie wiem :ico_noniewiem: Albo gdzie się zgłosic. A no i napiszcie mi wszystkie dokładne daty urodzin dzieci i imiona cobym nie pomyliła.
Cos pokombinuje :-D

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

08 kwie 2011, 10:47

Witam z :ico_kawa: bez tego dzis nie dam rady :ico_spanko: Nadusia sie zbuntowala i w nocy nie chciala spac wyobrazcie sobie ze ksiezniczka nie spala od 23 do 4 nad ranem :ico_szoking: oczy jak pieciolłotowki i chciala gadac masakra!!!
Agnieszko ja niestety nie mam pojecia jak sie zaklada takie watki wiec nie moge ci pomoc :ico_noniewiem:
Nadia 27 styczen 2011 :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości