Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

07 kwie 2011, 18:37

u nas z wózkiem juz lepiej bo oli juz nie ma takiego fioła, nie siedzi w nim w dzien i nie siedzi w nocy ale ciągle nie pozwala go doknąć przestawic czy złożyć i schowac za łóżko
ja tez frytek dzis nie zrobie bo ma spac u mnie brat a nie mam tyle ziemniaków w domu, nie chce mi sie do sklepu isc

[ Dodano: 2011-04-07, 18:38 ]
matikasia dobrze ze dziecmi juz lepiej, zdrówka

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 kwie 2011, 18:53

Jeja jakbym choć jedną frytkę zjadła, to chyba od razu kibel.
Chodzę z telefonem, a na każdy dzwonek mam ścisk w żołądku....

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 kwie 2011, 20:35

matikasia, w twoim przypadku to zrozumiałe,trzymaj się

[ Dodano: 2011-04-07, 20:39 ]
Loluś dziś padł o 20.40 ,a myślałam że padnie wcześniej bo dziś spał tylko raz w dzień i to około 11 :ico_oczko:
chyba się już na dobre przestawił na jedno spanie :ico_haha_02:

zaczyna się hotel 52 apotem jeszcze szpilki na Giewoncie taki czwartkowy maratonik serialowy , o tez porze to już można cośobejrzeć, a już jestem umyta więc luzik :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

07 kwie 2011, 20:41

Dzięki...banana zjadłam

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 kwie 2011, 07:03

matikasia oby zdarzył się cud i babci się poprawiło...cuda się przecież zdarzają. Jakby tego bylo mało, to jeszcze z dziećmi byłaś w szpitalu :ico_olaboga: współczuję, na szczeście juz dobrze. Teraz juz muszą być same dobre wiadomości.
Jeśli chodzi o cycusia, to raczej nie ma szans na złamanie się, bo Zosia nie chce cycusia, czasem powie mama cycy, ale jak pytam czy jej dać, to mówi nie :-)

wiolaw wydaje mi się, że to wina ziemniaków, ale z ryżem też gyrosik dobry :-D

isia dobrze, że Oli juz powoli przechodzi z wózkiem :ico_brawa_01:

A ja wczoraj prawie padłam na zawał, Zosia biegła za mną i uderzyła prawym policzkiem centralnie w róg ściany, płaczu było jak nigdy i dziś ma siniaka. Opiekunka w żłobku od razu zauważyła i pyta się czy Zosia się uderzyła :ico_noniewiem: więc jej opowiedziałam co się wydarzyło. Wieczorne zasypianie bez cycusia bez problemu, 5 minut i dziecko śpi przytulone do swojego misia :ico_brawa_01: Kochana ta Zosia, zaoszczędziła mamie rozpaczy za cycusiem :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 kwie 2011, 07:49

dzien dobry z rana
o jak mi sie nic nie chce :| a mam góre zmywania :/ jak ja nienawidze zmywać
brat u mnie dzis spał, jak mu rano krew z nosa leciała gdy smarkał, cały kibelek w krwi, nawet przy okresie mi tyle nie leci :ico_noniewiem: jak go mama do lekarza nie wezmie to normalnie ja to zrobie, toż to nie jest normalne
oli siedzi w małym pokoju sie bawi to ide pozmywam poki cicho jest

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 kwie 2011, 08:27

toż to nie jest normalne
może jakis osłabiony albo alergia, ja często tak miałam wiosną, że mi krew leciała, ale na szczęście juz przeszło. Jednak rzeczywiście lepiej skonsultować się z lekarzem, bo nie wiadomo od czego to. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2011, 11:27

Magda33, biedna Zosia, dobrze ż etylko na siniaku sie skończyło

isiawarszawa, dokładnie tak jak Magda mówi może to być allergia , mojej Ali bardzo częstoleci krew ,a często tak mu się dzieje ?
isia dobrze, że Oli juz powoli przechodzi z wózkiem
ni widzisz :ico_oczko:

ja juz dzis ogarnełam , pranko wstawiłam , zupka też się już gotuje, włosy umyłam i wysuszyłam , Loluś śpi a ja delektuję się żelkami i klikam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

08 kwie 2011, 12:15

ja juz dzis ogarnełam
a ja sprawdzam te faktury i sprawdzam :ico_noniewiem: dobrze, że pogoda nieciekawa, to chociaż się nie wkurzam, że muszę za biurkiem siedzieć zamiast być z dzieckiem na spacerku :-)
dobrze ż etylko na siniaku sie skończyło
całe szczęście, ale nieźle się przestraszyłam...chyab bardziej od Zosi. Najbardziej mnie P zdenerwował, bo to oczywiście moja wina, bo Zosia pobiegła za mną. To nic, ze on się nią zajmował, bo ja akurat płaciłam rachunki i szłam do drugiego pokoju :ico_zly: ech ci faceci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 kwie 2011, 12:32

hii hi u nas jak młodemu coś się stanie to też jest moja wina :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości