buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 kwie 2011, 21:52

Jakos sie pusto zrobilo ciekawe co u Agnieszki 26?? I reszty dziewczyn????
też się zastanawiam co tu taka cisza :ico_noniewiem: .
Dziewczyny meldujcie się!!!!!!

Ja jutro z małym na szczepienie, i pewnie nic z tego nie będzie, bo ma katar :ico_noniewiem: , potem z Oliwia do dentysty, wyrwać dwie jedynku mleczne, bo z tyłu już stałe rosną :ico_olaboga: , a potem do laryngologa też z Oliwką, i kupić małemu ubranko do chrztu, także czeka mnie ciężki jutro dzień, a ja też zakatarzona :ico_chory: , i mój P również, no ale damy rade :ico_noniewiem

[ Dodano: 2011-04-13, 21:53 ]
Pochwalę się jeszcze jak sobie moi chłopcy rozmawiają :ico_brawa_01:
[img][img]http://images47.fotosik.pl/803/cafca01213644517med.jpg[/img][/img]

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

13 kwie 2011, 22:11

Buzok mam nadzieje ze ten katarek to nic powaznego :ico_oczko:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa dla chlopakow widac ze sie dogaduja hehe :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

13 kwie 2011, 22:14

Buzok mam nadzieje ze ten katarek to nic powaznego
no ja też, i mam nadzieje, że szybko przejdzie :ico_sorki: .

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 kwie 2011, 08:13

Jestem, jestem tylko u mnie jak zwykle net szwankuje :ico_zly: czasami wejdę coś przeczytam, ale odpisać już nie mam jak. Mam nadzieję, że teraz się uda

buzok14, Aniula ale super macie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My byliśmy wczoraj na szczepieniu, Krzysio waży 6 kg, w trzy miesiące wagę urodzeniową podwoił :ico_olaboga: ale całe szczęście już tak szybko nie przybiera, bo i nie je tak często, no i zrobił się megaruchliwy, chwili spokojnie nie poleży. Na golaska od jakichś dwóch tygodni potrafi przekręcić się z brzucha na plecy, czasami tylko zablokują mu się nóżi i strasznie się wtedy wkurza :-D
Nawet nasza pediatra wczoraj stwierdziła, że drugi harpagan mi rośnie :-D

Uciekam, bo Krzyś po szczepieniu tym razem dla odmiany jest marudny

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

14 kwie 2011, 10:28

Hej dziewczyny

Sorki ze wczoraj mnie nie odpisałam doczytuję was na bieżąco ale Klaudia wczoraj taka jakaś marudna byłą nie wiem czemu w ogóle sama nie chciała leżeć tylko na rękach i przytulać się chciała a jak już zasnęła to obiadek rachu ciachu zrobiłam potem pranie wieszałam i jakoś tak wyszło!

My dziś jedziemy do miasta zrobić zdjęcia do paszportu bo 9 maja mamy wizytę w konsulacie bo już niebawem 8 czerwca do Polandii lecę z córcią na wakacje do dziadków ale będę miała labę moi rodzice już zapowiedzieli że dziecko na 3 tyg jest ich a ja mam wakacje! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dziś o 15 mamy wizytę u lekarza aby sprawdzić jak Klaudusia się rozwija będą jej wszystko sprawdzać od nerek po oczka! Zobaczymy ile klocek waży i mierzy bo wydaje mi się że z dnia na dzień jest coraz cięższa i większa! Bo prawie wszystkie śpioszki robią się za małe jeszcze chwila i będę musiała większe zakładać a o bodach nie wspomnę już ledwo jej zapinam te 0-3mc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wiecie co mam jeszcze takie małe pytanko do Was:
Powiedzcie mi śpicie w stanikach do karmienia?
Czy macie może jakiś inny patent na noc aby wszystko nie było mokre?
Bo ja nie cierpię spać w staniku ale niestety muszę go zakładać i wkładać wkładki bo mi tak cieknie pokarm w nocy że mam mokrą całą koszulkę!
I tak się zastanawiałam jak wy to robicie?!

Alinka super że do nas wpadłaś - już tęskniłam za Tobą! Mówisz ze Tomuś 200ml wypija na raz :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: moja Klaudia 90/120 to max! Ale on i większy jest to i więcej potrzebuje! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Gratulacje ślubu kościelnego - to już wkrótce - czekamy na fotki już widze jak pięknie będziesz w sukni wyglądać a masz już upatrzoną jakąś? I w ogóle robicie weselicho? Czy tylko przyjęcie? Bo nic nawet nie napisałaś?
A co do chrztu to wiesz wydaje mi się że Twój Krzysiek nie ma racji że powinniście go ochrzcić a później jak będzie chciał to może zmienić religię! A jak będzie starszy i pójdzie do szkoły to dzieci mogą się śmiać że nie ma chrztu a przyjdzie I Komunia Św. i co dzieci będą miały przyjęcia, prezenty a On co? Nie bo tata nie chciał go ochrzcić i wybrać mu wiary! Weź jeszcze z nim pogadaj i wytłumacz że to nie za dobrzy pomysł!
Sorki ze tak pisze chyba się nie pogniewasz ale takie jest moje zdanie!

Buzoczku śliczny Adrianek jaki duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A córcia super zdjęcia robi może mała "fotografka" będzie?
Wiesz ja też przełożyłam szczepienie Klaudii na 4 maja bo jeszcze nie jest całkiem zdrowa już niby nie kaszle i nie ma katarku ale ja wolę nie ryzykować aby potem były jakies komplikacje!

Aniula Nadia cudna dziewczynka i taki pucuś mały - ślicznotka mała!
Wierze że musisz być zła na teściową to w sumie to najbliższa rodzina i chciałoby się aby w tym dniu wszyscy byli razem a ona tak się wykręca! No ale może rzeczywiście nie może! A gdzie ona jest - jeśli można zapytać?!

Dobra kończę bo zaraz referat z tego wyjdzie BUZIAKI

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

14 kwie 2011, 11:38

Hej Aga super ze wpadlas :-) Koniecznie napisz jak po wizycie!!!

Co do staniczkow to ja nie pomoge bo nie stety juz nie karmie z powodu braku mleczka!!!!
Tesciowa mieszka w Hull niedaleko Doncaster ok spadam niunia wola!!!!!!!!!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 kwie 2011, 23:14

Na początek częstuje :ico_tort: za moje dzisiejsze urodziny i imieniny, bo obchodzę dwa w jednym :-) , i sorki, że tak późno, ale miała dziś dzień pełen przygód :ico_olaboga:

Rano pojechaliśmy z małym na szczepienie, doktorka zbadała go i stwierdziła, że jak nie ma gorączki i kaszlu tylko katarek to można go zaszczepić :ico_sorki: , waży 6250, i całe badanie się do doktorki i pielęgniarki śmiał i gaworzył :ico_brawa_01: , aż one były w szoku że jest taki radosny :ico_brawa_01: . Następnie pojechaliśmy do dentysty z Oliwią, która kazala jeszcze poczekać, bo może te stałe ząbki wypchną korzenie tych mleczakó, i nie ma sensu stresować dziecka :ico_noniewiem: . Oliwia wyszła z tatą z gabinetu, i ja usiadlam na fotel i okazało się, że po tej ciąży mam trochę do leczenia zębó, a jak zachodziłam to miałam wszystkie wyleczone :ico_olaboga: . Potem pojechaliśmy z Oliwią do laryngologa, a mały cały czas spał sobie u babci. No i moja cócia miała korki w uszkach, i już jej przeczyścił :ico_brawa_01: , no i od razu lepiej słyszy, potem kupiliśmy małemu ubranko do chrztu :ico_brawa_01: . A międzyczasie wyładowywaliśmy na sobie nerwy, bo rano przed wyjazdem z domu okazało się że mój P gdzieś wlożył 1400zł, które Adrian dostał już od dziadków na chrzest, i nie wie gdzie, jak wróciliśmy to przeszukaliśmy każdy kąt :ico_olaboga: , znaleźliśmy doslownie godz temu i były w kieszeni jego spodni, które naszykował do prania :ico_olaboga:
Aha i była u mnie fryzjeraka i zrobiła mi włoski...
oj ciężki był ten dzionek :ico_sorki: ide lulu :ico_spanko:

Aha a co do stanika to ja nie zakladam, bo mały ze mnie wszystko ściąga i nie brudzę pidżamy, choć czasem się zdarza :ico_noniewiem: , no ale wtedu to mówi się trudno, ale ja w staniku nie umiem spać :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

15 kwie 2011, 13:26

czesc laski :)
Dziewczyny zdjęcia fantastyczne :ico_brawa_01:
Gaga gratulację dla Krzysia za przewracanko :) Mój się przymierza przymierza i na razie tylko pupa i nogi mu się obracają, a reszta zostaje hehe, śmiesznie wygląda, od pasa w dół obrócone, a reszta na brzuchu hehe. A złości się jak!
No i waga imponująca :)

Aga jak tam wizyta z Kaludusią?

Buzok to rzeczywiscie bardzo napięty dzień, a jazda z kasą masakra... To spora suma i jakby się zgubiła :ico_olaboga: tosię pewno wykrzyczałąś na męża :D ja bym "nie przepuściła okazji" hahha ważne, że jest i że pranie nie było wstawione ;) Pewno by wam wymienili te wyprane pieniądze, ale jakiś procent chyba potrącają...
Brawa dla Adrianka za Wagę i Oliwce, że tak się wsyztsko rozwiązało no i trzymam kciuki za ząbki, żeby obylo isę bez lekarza. Chociaz ja miałąm tak z jednym zębem, ale mi lekarz usunął, to prawie nic nie boli, bo bez korzenia przecież idzie. No a było ryzyko, że stały ząb po prostu będzie krzywo rósł i wtedy to dopiero będzie męka z ustawieniem go w prawidłowym miejscu. Ale lekarz, który oglądał Oliwkę, wie co robi więc trzymam kciuki, żeby obyło się bez niepotrzebnego stresu ;) U mnie zbyt długo mleczak nie chciał wypadać.

Co dotyczy stanika, to śpię w nim, nic mi to nie przeszkadza. A muszę, bo pokarmem się zalewam w nocy. Często się zdarza wstawać i ściągać, szkoda mi go, poza tym tak się dłużej laktacja choćby i skromna się utrzyma.

U nas po malutkuy. Mały raz w nocy się budzi na jedzonko. Cyca daję wtedy, nie odmawia. A tak to różnie z tym karmieniem.
Aniulka przepraszam za pytanko, ale przeoczyłam coś z tym pokarmem. Zanikł Ci? Mi z Wanesską zanikał zanikał, i bardzo krótką ją karmiłam. Pod koniec to raz dziennie ledwo 30 ml uzbierało się... Z młodym też mam podobnie, jak pisałąm.

Co do ślubu. Przygotowań masa! I tak jak z ciążą tak i teraz prawie nic nie gotowe... Na początku nie było ani kasy ani energii, ostatnio mnie naszło zaczęłam ukłądać plany i schematy, spisy, pomysły i zestawienia.
My chcemy zrobić na podwórku u Krzyśka dziadka. Na forum ślubnym jak o tym napisałam posypały się negatywne opinie, że to i drożej w sumie i zachodu więcej i pogoda może zawieść. może mają rację, ale my nie mamy wyjścia. Sali nie wynajmiemy, bo i terminów nie ma i nie chcemy w sumie sali bankietowej. Mi się marzy wesele w ogrodzie. Stoliki, białe obrusy, drzewa, kwiaty dookoła, słoneczko, marzę udekorować bramy kwaitami i długimi białymi szerokimi wstążkami, wymyślić jaieś motyw z dekoracjami np. maliny i wszystko pod kolor i motyw zrobić - winietki, dekoracje na stołach, krzesłach, pod namiotem, przy domu, w menu żeby były jakieś malinki (tort, desery, napój, maliniak :)))... Gdzieś koło studni czy pod drzewem zrobić wiejski stół ze słoniną, kiszeniakami, smalcem, wędzonkami i bimbrem :D Możliwości daje masę taki ogród. My na koniach do ślubu :)))) Wanesska ma sypać nam płatki róż pod nogi... i jeszcze wiele wiele innych pomysłów mam.

Wiem, że może wielu mnie osądzić (najpierw ślub, potem dzieci, a jak już są dzieci, to cichy skromny ślub bez wymysłów), ale ja o tym marzyłam całe życie, tylko że mi się inaczej poukładało, cóż... Wiem, że może nie jestem wzorową przykłądowa katoliczką, choć i praktykująca itp... No ale teraz wreszcie spełni się to, czego tak pragnęłam, więc chcę zrobić tak, aby to był wyjątkowy dzień! Wielki dzień, przecież poślubię Go :)

Co do samego wesela, to oczywiście chcemy zrobić jak najniżsyzm kosztem, oczywiście bez przesady, bo w końcu to jedyny taki dzień, no ale kasa nam się nie przelewa , więc bierzemy kucharkę i sami będziemy robić zakupy, weźmie się jeszcze ze 2 osoby do pomocy i kelnerowania, na pewno wyjdzie taniej niż restauracja, tam ok. 140-150 za talerz plus ciasta, alkohol, napoje i inne dodatki typu stół wiejski. Samochód odpada, bo dziadek nam bryczkę załatwia po znajomości. No myślę, że jednak zaoszczdzimy robiąc sami i u siebie, byle tylko pogoda dopisała. Hm.... to wielkie ryzyko :ico_noniewiem:
Się rozpisałam :-D

Lecę, obowiązki czekają ;)

[ Dodano: 2011-04-15, 13:27 ]
Aha, Buzok
Hapi bezdej tu Ju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort:

[ Dodano: 2011-04-15, 13:49 ]
Oto my :))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

15 kwie 2011, 15:10

Buzoczku wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Ale dzionek :ico_olaboga: najwazniejsze ze kasa sie znalazla :ico_sorki: :ico_brawa_01: dla wagi Adrianka niezy klopsik juz z niego :ico_haha_01: No prosze i Oliwci sie upieklo noi dobrze moze obejdzie sie bez wyrywania oby :ico_sorki:

Alineczq co do pokarmu cos tam jeszcze mam mala czasami pociagnie ale bardzo zadko probowalam odciagac ale bylo tylko z 20ml i do tego niunka nie chciala wogole pic mojego mleka chyba sie przyzwyczaila do butli :ico_placzek:
pomysl ze slubem w ogrodku jest swietny :ico_brawa_01: oby wam dopisala piena pogoda :ico_oczko:
Piekne fotki :ico_brawa_01: jaki on jest duzy :ico_szoking: :ico_brawa_01:

U nas Nadusia od paru dni lapie zabaweczki w raczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jeszcze troche niezdarnie ale juz cos :ico_brawa_01: kochana nasza pchelka :-D :-D

[ Dodano: 2011-04-15, 16:22 ]
Nadusia i jej zabawa oraz proby chwytania
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

15 kwie 2011, 19:14

Cześć dziewczyny

Buzoczku 100 LAT KOCHANA :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Jeju z tą kasą to szok :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja mojego T. to bym chyba udusiła jakby tyle kasy gdzieś posiał no ale najważniejsze że się znalazła!
Dobrze że Oliwce się upiekło z tymi ząbkami i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za wagę! A powiedz mi ile dałaś za ubranko do chrztu? Bo też powoli się rozglądam za sukieneczką dla Klaudusi! I zastanawiam się ile kasy trzeba szykować!

Alinka w końcu coś napisałaś :) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a już myślałam ze do nas nie wrócisz!

Wiesz co ślub w ogrodzie to super pomysł dla mnie bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tylko pogoda dopisała - życzę Ci tego z całego serca! Przy takim układzie sporo zaoszczędzicie a i wiele będziesz mogła zrobić po swojemu a to jest najważniejsze abyś ty byłą zadowolona to będzie Twój dzień! Bo mąż jest tylko dodatkiem do panny młodej! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Cudne zdjęcia Waneska jaka dumna z braciszka a Tomuś jaki przystojniak - cudnie!
Napisz ile on waży i mierzy?

Aniula - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nadusi za pierwsze próby łapania zabaweczek moja Klaudusia też jest na tym etapie ale ona zaczęła już jakoś w zeszłym tyg. i idzie jej coraz lepiej teraz uwielbia moje włosy jak mnie złapie to puścić nie chce! A najchętniej to by siedziała na kolanie leżeć to już w ogóle nie chce główkę podnosi i się spina tak jakby chciała usiąść !

Gaga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za obracanko u nas jeszcze długa droga bo moja córcia to leniuszek ona nawet na brzuszku leżeć nie chce zaraz się wkurza i krzyczy!

A my wczoraj u GP byliśmy i wszystko dobrze z córcią sprawdził jej bioderka, oczka, główkę, posłuchał serduszka itp. idt zważył zmierzył i .... mój klocek waży już 5700g i mirzy 61cm :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dziś już kupiłam jej większe smoczki do butelek bo te 0+ to tylko się wkurza ostatnio i płacze bo jej za wolno leci!

Wczoraj zrobiłam jej małą sesyjkę i uchwyciłam moment jak kupę robi i jej minki jak się napina zaraz wam wrzucę ja patrzę na to zdjęci i sama do siebie się śmieję :)

Obrazek

A tu już sama siedzi :ico_oczko:
Obrazek

Buziaczki

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości