Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

27 kwie 2011, 21:48

Witaj Agnieszka :ico_brawa_01: bardzo sie ciesze ze wpadlas i ze u was wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Buzok dziekuje za komplement :ico_haha_01:

Zdjecia przepiekne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: synus bardzo podobny do tatusia :ico_oczko: ze zdjec widac ze byl grzeczniutki????
Dziewczyny pomozcie Nadi wyskoczyly na buzce jakies male czerwone plamki co to moze byc??????

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 kwie 2011, 22:15

ze zdjec widac ze byl grzeczniutki????
był moment, że mąż musiał podjechac autem pod zachrystię i karmiłam go w samochodzie, bo się okropnie darł :ico_olaboga: , ale w trakcie samego chrztu ksiądz wygonił z niego diabełka :ico_haha_01:
Dziewczyny pomozcie Nadi wyskoczyly na buzce jakies male czerwone plamki co to moze byc??????
a karmisz ją piersią, bo nie pamiętam? Jeśli tak to może coś zjadłaś? :ico_noniewiem:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 kwie 2011, 08:23

Witam buzok wlasnie nie juz nie karmie :ico_noniewiem: dzis zamawiamy wizyte domowa zobaczymy co to moze byc :ico_noniewiem: oby nic powaznego :ico_olaboga:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 kwie 2011, 08:48

Witam buzok wlasnie nie juz nie karmie dzis zamawiamy wizyte domowa zobaczymy co to moze byc oby nic powaznego
Witaj Aniula! Kurcze to nie wiem co to może być jak już nie karmisz :ico_noniewiem: , może od słonka, czasem słońce też uczula :ico_noniewiem: . Nie bedziemy gdybać, daj znać co lekarz powie :ico_sorki: . My dziś z mały praktycznie cały dzień sami :ico_placzek: , mała u babci, a P w pracy, jutro wyjeżdża na wyjazd na cały weekend majowy, jeju zanudzimy się :ico_placzek:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

28 kwie 2011, 09:39

Cześć Dziewczynki

Sorki że tak długo mnie nie było ale jakoś się nie złożyło aby coś napisać co dzień coś do zrobienia coś do załatwienia, wpadałam na forum kilka razy doczytywałam Was ale jak już chciałam coś naskrobać to albo Klaudia się budziła, albo ktoś przyszedł, albo telefon i tak wyszło!

Ale mam nadzieję że teraz mi nic nie przeszkodzi! :)

Buzoczku cudowne zdjęcia Adrianek jaki śliczny przystojniaczek, super! A jak imprezka się udała? I pochwal się co mały dostał na chrzest?

Aniula śliczności ta Twoja Nadusia a jaką ma kieckę superową :) Ślicznie razem wyglądacie! Kochana Ty piszesz że mleczka nie miałaś i musiałaś przestać karmić córcię - no ale szczerze mówiąc to Ty masz czym oddychać i wcale bym nie powiedziała że Ty możesz mleczka nie mieć! Ja to mam 1/3 wielkości twoich i jeszcze mam mleczko ale Klaudia nie chce już ciągnąć napiszę o tym później! Piszesz że Nadia dostała jakieś krosteczki wiesz ja też jakiś czas temu miałam taki problem z Klaudią i były to potówki ale tak dziwnie bo miała je na czółku, skroniach i policzkach a przeważnie są w miejscach gdzie dziecko się poci! Wiesz co ja robiłam podczas kąpieli w Oliatum myłam jej buziaka myjką tą wodą z wanienki normalnie przy czym nie mogę powiedzieć że szorowałam ale tak troszeczkę intensywniej pocierałam te miejsca gdzie miała te krosteczki i zeszło jak ręką odjął po ok tyg. Teraz już nic nie ma! Ale lepiej skonsultuj się z lekarzem bo może to być tzn. trądzik niemowlęcy nie wiem czy słyszałaś o tym to też są takie krosteczki z białymi ropnymi czubkami które też same schodzą po kilku tyg. A nie zmieniłaś jej jakiś kosmetyków, proszku do prania, mleka? To też może uczulać!!

Agnieszka26 NAJDZIELNIEJSZA KOBIETKO :) Cieszę się że u Ciebie już coraz lepiej, Kochana całe święta myślałam o Tobie, jak się czujecie i czy już lepiej się czujesz! Napisz coś jeszcze jak znajdziesz chwilkę i siły! Jestem z Tobą i trzymam za Ciebie cały czas kciuki, wiem ze się nie poddasz masz Wikusia i dla niego musisz być silna i nie wolno Ci nawet tak pisać i myśleć że tracisz Wiarę bo własnie Wiara czyni cuda!
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Wiktorka za całe przespane nocki , duży i silny chłopaczek z niego! Moja Klaudia jeszcze się buzi tak ok 3-4 i 6-7 na butlę a potem śli do 10 tak że też jest ok!

Dziewczyny a macie Jakiś kontakt z Madziorką już tak długo jej nie było to aż do niej nie podobne aby tak długo nie wpadać! Mam nadzieję że nic się nie stało!

Ciekawet jak tam ALINECZQ, GAGA i ZUBELEK?

U nas wszystko ok. po świętach objedzeni na maxa :) Całą niedzielę spędziliśmy u znajomych było naprawdę miło a dzień miną niesamowicie szybko! Ani się nie obejrzałam a już była 21 i czas do domu! Klaudia spała 3 godziny co do niej jest nie podobne bo ona w ciągu dnia ma krótkie drzemki i tyle a tam aż się bałam czy wszystko z nią ok.!

U nas już koniec "cycowania" nie wiem czemu Kladia w ogóle nie chce ciągnąć jak jej daję cyca to pociągnie 2x a potem wypluwa i robi taką minką jakbym jej coś niedobrego dawała nie wiem czemu tak reaguje! Ostatni raz karmiłam ją w niedzielę tam u znajomych i to też dużo nie popiła i koniec!

Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne tzw.- minipils - jednoskładnikowe czyli że nie wpływają na laktację ale wydaje mi się że po tym ona tak mniej chętnie brała cyca! Nie wiem czy to w ogóle może mieć jakiś wpływ? Jak myślicie!

A i dziś w nocy dostałam pierwszą @ :( od ponad roku był spokój- nie licząc tej po porodzie! Kurcze liczyłam ze jeszcze trochę bez będzie a ty lipa:(

W tą niedzielę otwierają nowego carboota (ryneczek) i jedziemy :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Może coś fajnego dla córci upoluję - yupiiii- :)

Dora muszę kończyć Klaudia się budzi!

Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 kwie 2011, 10:36

Witaj Aga :ico_nienie: zaglądaj częście, bo okropne pustki tutaj :ico_noniewiem:
Buzoczku cudowne zdjęcia Adrianek jaki śliczny przystojniaczek, super! A jak imprezka się udała? I pochwal się co mały dostał na chrzest?
dzięki :-) , imprezka się udała, nawet się ciesze, że P chrzestny i chrzestna z rodzinami nie przyjechali, bo bym ich nie pomieściła :ico_olaboga: , a tak wszystko się udało :ico_brawa_01: , a co dostał? No w sumie same pieniążki, od chrzestnego piękne Pismo Święte, i tyle. U nas dają na prezenty pieniązki :ico_noniewiem: .
Ciekawet jak tam ALINECZQ, GAGA i ZUBELEK?
ja też jestem ciekawa, bo już dawno ich nie było.
U nas już koniec "cycowania" nie wiem czemu Kladia w ogóle nie chce ciągnąć
to masz tak jak ja miałam z Oliwcią, pewnie częściej ją dokarmiałaś i butla jej się spodobała :ico_noniewiem: , jak jak raz na jakiś czas małemu daję butlę, to mnie nerwica bierze, bo nie chce ją zlapac, tylko by przy cycu wisiał, no ale jak gdzieś dalej z nim jadę to wolę jak wypije butlę bo dłużej wytrzyma wtedy :ico_noniewiem: , i tak własnie przed chrztem nie chciał butli, trochę pocycał cyca, i był płacz na mszy musiałam go karmić w aucie :ico_haha_01: , bo butle mieliśmy ze sobą ale jej nie chciał :ico_olaboga: .
Nie wiem czy to w ogóle może mieć jakiś wpływ? Jak myślicie!
nie mam pojęcia, nigdy nie brałam tabletek anty... :ico_noniewiem:
Kurcze liczyłam ze jeszcze trochę bez będzie a ty lipa:(
a to pewnie dlatego, że mała już nie cyca :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 kwie 2011, 11:47

czesc

Alinka dzis obchodzi urodziny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sto lat kochana!!! :ico_tort:

u mnie wszystko dobrze. nawet bardzo dobrze
nie wpadalam bo mniej siedze na necie
takie piekne dni ze malo nas w domu...

olaf ostatnio malo spal w dzien i kiedy byl aktywny to potrzebowal towarzystwa wiec troche bylam ograniczona hehe potem swieta i tak minal ten czas
wracamy glownie na kapanie dzieciakow. i potem dzieje sie wszystko w szybkim tempie.. i zagladne tylko na neta na chwile i padam do lozka hehe

dopiero od wczoraj mam chwile przed poludniem zeby spokojnie usiasc i kawe wypic np
wiec jestem...

robie prania..
olaf spi na balkonie

po 14stej jade juz po Leona i do mamy. tam w miescie mamy wiecej atrakcji
leon ma dzieciaki. jest miejsce do biegania. itd
bo tutaj u nas to kicha.
plac zabaw i tyle
a mnie ciagnie do ludzi i zycia

no ale dzis robimy mamie urodzinki
torta wczoeraj w nocy zrobilam. nic wielkiego. sernik na zimno

i bedzie niespodzianka.
mam urodziny obchodzi jutro ale my wyjezdzamy na dlugi weekend

pojde jeszcze dzis na fitness i po powrocie zaczniemy imprezke
zostaniemy tam na noc

jutro rano jak lela odwioze do Pkola
to musze zrobic zakupy na wyjazd i jeszcze nas spakowac...

jedziemy w gory
do tesciow i duzej rodzinki
super
bardzo sie ciesze
leon najbardziej hehe

wczoraj bylismy na kolejnym szczep Olafa
na pneumokoki. ale spokojnie bylo ufff

Olaf przybiera na wadze raz swietnie. raz troche za malo
ale nie dokarmiam go niczym
mysle ze on tak ma.. jest drobny.
nie placze z glodu
b dobrze spi
wiec na glodnego nie wyglada
ale waga pokazuje swoje

pierwszym razem pokazala tylko 200g przez 3,5 tyg
ale zawzielam sie
nie dalam sobie wmowic ze mam za malo mleka
i intensywnie pobudzalam laktacje
i po tygodniu bylo juz 190 g wiecej wiec swietnie
potem uznalam ze juz jestesmy na prostej i znow karmilam na zadanie bez cisnienia
i wczoraj wyszlo 95 g na tydzien wiec troszke za malo jednak

ale wazne ze idzie do przodu
teraz znow bede go czesciej przystawiac i karmi popijac i sadze ze damy rade mam nadzieje
choc do czerwca na cycku tylko

zobaczymy

ale to taki pogodne usmiechniety dzieciaczek

mamy tylko problemy skorne
ale i tak jest juz super w porownaniu z tym co bylo
bylismy u dermatologa
mamy kremik robiony i kapiemy teraz w emolium. bo po oilatum nie bylo poprawy wiec zmienilismy

i ogolnie spoko

pozdrawiamy

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 kwie 2011, 12:10

Alinak najlepszego i pociechy z dzieciaczków Ci Kochana życzę, no i oczywiście udanego weselicha :ico_brawa_01:
Madziorka Ty jak zwykle zabiegana :ico_brawa_01: , ja to w tej wsi co mieszkam to taka odcięta od świata jestem :ico_placzek: , jak pojade do moich rodzicow to odzywam :ico_sorki:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

28 kwie 2011, 20:57

hej u nas po wizycie lekarka twierdzi ze te plamki to noc powaznego :ico_sorki: ogladala mala i chyba sama nie wie z kad te plamki kazal mi smarowac sudocremem a jak nie przejdzie lub bedzie ich wiecej to do lekarza wiec tak naprawde nic konkretnego sie nie dowiedzialam :ico_noniewiem: zobaczymy mam nadzieje ze zniknie :ico_noniewiem:

Aga wlasnie o to chodzi ze nic nie zmienialam naprawde nie wiem z kad to sie bierze :ico_placzek:
Co do miesiaczki to wlasnie dzis mi sie skonczyla :ico_brawa_01: a bylo tak dobrze hehe

Alinka wszystkiego najlepszego :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

28 kwie 2011, 21:28

smarowac sudocremem
kup sobie lipibaza taki krem, na takie zmiany skórne u maluszka świetny jest, i można smarować buźkę. Mój Adrian jak jakieś 2 miesiące temu coś zjadłam to miał okropne plamy i nie wiedziałam co go uczuliło, i doktorka stwierdziła, że nie ma co doszukiwać się co to zjadłam tylko zacząć tym smarować i napewno minie. Po pierwszym dniu smarowania byłam przerażona, bo miał jeszcze więcej plam :ico_olaboga: , zadzwonilam do tej doktorki i nie kazała mi odstawiać tego kremu tylko dalej smarować, bo to tak skóra reaguje na niego, i po kilku dniach zaczęło schodzić, a teraz raz dziennie mu buźkę nim smaruję i ma gładziutką skórkę jak na pupce :ico_haha_01: .
Mój P jutro wyjeżdża do Warszawy z jakimiś dzieciakami z Rodzinnego Domu Dziecka, i wraca dopiero w poniedziałek :ico_placzek: , chyba spakuje dzieci i wyjade do mamy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-04-28, 21:30 ]
zrobiłam błąd w nazwie tego kremu. Poprawka: LIPOBASA

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości